Як видалити з одягу латексну фарбу

Коли ви фарбуєте стіни або будинок, ви сподіваєтеся, що фарба буде триматися вічно. Але пляма фарби на вашій улюбленій сорочці? Ви хочете позбутися від нього відразу ж! Ось прості 4 кроки від WikiHow, щоб вивести з одягу латексну фарбу.

Кроки

 1. 1

  Розпорошите на суху латексну фарбу лак для волосся. Це не обов`язково має бути лак для волосся, так як активним інгредієнтом є ізопропіловий спирт (також відомий як спирт), тому підійде засіб з цим інгредієнтом навіть із самої дешевої цінової категорії.

 2. 2

  Потріть засохлу фарбу ганчіркою або просто нігтем.

 3. 3

  Тріть і розпилюйте лак, поки фарба не стане рідкою або почне пом`якшуватися. Не тріть надто сильно легкі тканини, наприклад, футболку, щоб не протерти дірку.
 4. 4

  Виперіть як звичайно.

Поради

 • Можна також нанести спирт безпосередньо на фарбу (можна і в розведеному вигляді). Це допоможе, навіть якщо плями застарілі, але може злегка знебарвити тканину, якщо її терти занадто сильно.


 • Якщо фарба висохла, використовуйте клейку стрічку, щоб видалити з поверхні тканини максимальну кількість фарби. Наклейте, потріть і відірвіть. Можливо, вам буде потрібно проробити це кілька разів, але цей спосіб добре видаляє фарбу з бавовни, джинси і аналогічних міцних тканин. Ніжну тканину при використанні цього способу можна пошкодити. ПРИМІТКА: не забудьте очистити клейку стрічку з тканини, щоб не залишився клейкий шар.
 • Суміш солі і спирту дійсно добре видаляє старі плями. Замочіть пляма в спирті, а потім покрийте сіллю і ще раз покрийте спиртом. Очистіть пляма пальцями.

Попередження

 • З роками фарба може сильно засохнути і буде потрібно якийсь час, щоб спирт її пом`якшив. Будьте терплячі. Спробуйте потерти через 5 хвилин і при необхідності почекайте ще. Фарба повинна зійти без сліду.
 • Спирт видаляє стару латексну фарбу навіть через роки.
 • Намагайтеся якнайшвидше вивести пляму з одягу. Якщо ви залишите його надовго, воно може залишитися назавжди.