Як видалити фарбу з джинсів

Забруднили чимось джинси? Не хвилюйтеся, ця інструкція допоможе вам позбавитися від плям швидко і просто.
Метод 1 з 5: Невеликі плями (чорнило, трава, напої)

 1. 1

  Спробуйте використовувати ручку для видалення плям, наприклад "Tide to Go". Такі засоби звичайно містять суміш спиртів, пероксидів і сульфатів, які швидко видаляють прості плями. Просто притисніть кінчик ручки кілька разів до плями, а потім потріть пляму зворотною стороною ручки.

 2. 2

  Спробуйте протерти пляму дезинфікуючим засобом для рук. До складу дезинфікуючого засобу входить спирт, який сприяє видаленню стійких плям, наприклад чорнила. Для досягнення найкращих результатів нанесіть засіб, потріть пляму і виперіть джинси.

 3. 3

  Замочіть і потріть пляму спиртом. Це працює за тим же принципом, що і дезінфікуючий засіб для рук. Потріть пляма ватним кулькою, вимоченим в спирті, потім покладіть одяг в прання.

Метод 2 з 5: Фарби на водній основі

 1. 1

  Замочіть одяг у воді, а потім спробуйте зішкребти фарбу. Сенс у тому, щоб замочити одяг на час, достатній для розчинення або хоча б розм`якшення фарби. Після значного розм`якшення, фарбу буде легше зішкребти.

 2. 2

  Спробуйте випрати із засобом для миття посуду. Якщо після замочування фарба віддалилася не повністю, компоненти засобу для миття посуду допоможуть впоратися із залишками плями.

Метод 3 з 5: Латексні фарби

 1. 1

  Зіскобліть і змийте водою якомога більше фарби. Латексні фарби не розчиняються у воді, і засихають великими шматками, якщо пролито велика кількість. Зіскобліть якомога більше фарби, перш ніж приступати до виведення залишків плями.

 2. 2

  Налийте на пляму трохи теплої води з розведеним у ній засобом для миття посуду. Потріть пляма. Розчин засобу повинен бути досить міцним, тому змішуйте в пропорціях 50/50. Тріть якомога сильніше, але не пошкодите тканину. Плями від латексних фарб може бути важко вивести.

 3. 3

  Спробуйте терти пляму спиртом. Використовуйте м`який рушник або, якщо цього не достатньо, стару зубну щітку. Знову ж таки, тріть якомога сильніше, але не пошкодите тканину. Джинси, зазвичай, шиють з дуже міцною тканини, тим не менш, рекомендується звертатися з одягом дбайливо.

 4. 4

  Якщо нічого не допомогло, використовуйте рекламований плямовивідник. Плямовивідник може пошкодити або знебарвити тканину. Переконайтеся, що продукт можна використовувати для видалення латексної фарби з джинсової тканини. Майте на увазі, що навіть якщо плямовивідник заявлений як "безпечний", хімічні речовини, що входять до його складу, набагато сильніше перерахованих вище засобів. Одягайте рукавички і окуляри і працюйте на вулиці.

Метод 4 з 5: Фарби на масляній основі

 1. 1

  Прочитайте етикетку на краске- так як кращий спосіб виведення залежить від типу фарби. На банці з фарбою зазвичай є інструкція, де можуть бути вказані дії, на випадок якщо фарба проллється.

 2. 2

  Використовуйте рекомендований розчинник фарби. Якщо конкретний розчинник не вказаний, використовуйте скипидар. Пам`ятайте, що розчинники представляють певну небезпеку, тому при роботі використовуйте захисні рукавички та окуляри, а також подбайте про захист органів дихання. 3. 3

  Постеліть велика кількість паперових рушників на підлогу, а на них покладіть одяг. Рушники потрібні для вбирання розчиненої фарби. Бажано видаляти фарбу на свіжому повітрі, щоб шкідливі випари розсіювалися.

 4. 4

  Виверніть джинси навиворіт, і покладіть їх плямою вниз. Сенс у тому, щоб розчинена фарба вбиралася в рушники.

 5. 5

  Надіньте рукавички і акуратно промочите пляма, використовуючи змочені в розчиннику ватяні кульки або паперові рушники. Продовжуйте акуратно наносити розчинник на пляму, замінюючи паперові рушники, поки фарба повністю не перейде на паперові рушники.

 6. 6

  Виперіть одяг в теплій воді з додаванням великої кількості засобу для миття посуду, поки не видалите всі жирні плями. Зверніть увагу, що прати одяг слід тільки після виведення фарби, прання потрібна для видалення залишків жирних плям. Засіб для миття посуду не виведе фарбу.

Метод 5 з 5: Невідомі фарби

Якщо ви не впевнені в типі фарби, забруднити ваш одяг, спробуйте цей метод. Не факт, що він спрацює, але одяг з плямою від фарби все одно марна, тому є сенс спробувати його вивести.

 1. 1

  Змішайте дві столові ложки прального порошку і три столові ложки харчової соди.

 2. 2

  Налийте на пляму трохи гарячої води.

 3. 3

  Нанесіть суміш з прального порошку і соди на пляму.

 4. 4

  Потріть пляма. Використовуючи нігті або платтяну щітку, втирайте суміш у пляму.

 5. 5

  Продовжуйте терти пляму, поки не видалите його.

 6. 6

  Виперіть джинси в гарячій воді. Використовуйте звичайний засіб для прання.

 7. 7

  Висушіть джинси. Використовуйте центрифугу, сушилку або повісьте їх.