Як визначити, що дитина симулює хворобу, щоб не піти в школу

Не секрет, що діти часто симулюють. Прочитайте цю статтю, і ви дізнаєтеся, як викрити дитини у брехні.

Кроки

 1. 1

  Подивіться, чи збереглися симптоми. Тобто якщо дитині було погано ввечері, то логічно, що за ніч хвороба нікуди не дінеться, що збережеться, наприклад, висока температура або інші симптоми.

 2. 2

  Перевірте домашнє завдання дитини. Якщо дитина пропустив школу через хворобу, але домашнє завдання він все-таки виконав, то він цим хотів показати, що він не хотів пропускати школу, але йому довелося зробити це, оскільки він себе погано почував. А от якщо дитина на наступний день приходить в школу без домашнього завдання, то, швидше за все, хвороба він симулював. Хоча може бути й таке, що дитина насправді погано себе почував і просто був не в змозі зробити домашнє завдання і підготуватися до заняття. Якщо ви батько, то обов`язково перевірте з ранку, чи виконано домашнє завдання.

 3. 3

  Зберігайте всі довідки від батьків і лікарів, і періодично звіряйте підпису. Якщо у вас виникне сумнів - зверніться до батьків.

 4. 4

  Звертайте увагу на те, які відмовки використовує дитина найчастіше. Чим частіше дитина хворіє, чим більше у нього в житті трапляється похорону та інших надзвичайних ситуацій, тим більша ймовірність, що він все-таки бреше. Хоча, може, дитина і не бреше, тому про всяк випадок проявите свою співчуття і співчуття, інакше ви можете втратити контакт з дитиною.

 5. 5

  Зателефонуйте дитині під час уроків. Зателефонуйте з іншого номера. Перед чужою людиною дитині-то не потрібно прикидатися хворим, тому, якщо учень симулює, то він буде говорити нормальним голосом, а не через ніс.
 6. 6

  Скажіть дитині «Я тобі не вірю» і подивіться, як він буде вести себе.

 7. 7

  Проконтролюйте температуру. Якщо ви батько, дайте дитині градусник, але тільки нехай дитина міряє температуру під вашим наглядом, адже він може її нагнати (він може подихати на градусник, потримати її під теплою водою або біля лампи). Якщо градусник покаже 40о або більше, то, швидше за все, дитина схитрував.
  • Помацайте лоб дитини. Якщо лоб тепліше звичайного, то швидше за все, дитина не бреше. Якщо дитина стверджує, що його морозить, то у цього має бути хоч якесь підтвердження, наприклад мурашки на шкірі, якщо в будинку тепло.
  • Якщо градусник покаже більш 40о - нехай дитина переміряти температуру.

Поради

 • Діти втомлюються в школі, тому їм насправді потрібен відпочинок.


 • Якщо ви уличі дитини у брехні, то не будьте з ним дуже строгим. Це ожжет тільки погіршити ситуацію, і дитина може спробувати обдурити вас ще раз.
 • Дорослої людини зловити на обмані складніше, ніж дитину, тому якщо вам про свою хворобу каже студент, то вам доведеться йому повірити на слово.
 • Якщо ви дозволите своїй дитині не піти в школу, стежте за тим, щоб це не стало звичкою.
 • Якщо вашій дитині потрібно відпочити, переконайтеся в тому, що в цей день у школі не буде якогось важливої події.
 • Слідкуйте за станом дитини, якщо йому стане гірше - викличте лікаря.
 • Спробуйте дати дитині ліки. Якщо він відмовляється його прийняти, то, швидше за все, дитина симулює.
 • Коли будете на роботі, подивіться, чи заходив ваша дитина в соціальні мережі. Якщо він був в мережі, то, швидше за все, ніякої хвороби і немає.

Попередження

 • Перш, ніж говорити дитині, що ви йому не вірите, переконайтеся в тому, що він водить вас за ніс. Якщо він насправді говорить вам правду, то він може перестати вам довіряти, і подумає, що ви поганий і неуважний батько.
 • Раз дитина, не хоче йти в школу, значить, у нього є на те причина. Спробуйте поговорити з дитиною по душах, не кричіть і не лайте його. Якщо дитина побачить, що ви йому довіряєте, він також почне довіряти вам, і скаже вам всю правду. Тільки майте на увазі, що зізнатися зможе не кожна дитина.