Як змусити хлопця сходити з розуму по вам

Ваш хлопець не так уважний до вас як раніше? Ви хочете, щоб він сходив з розуму по вам, а не просто "любив" вас? Ну що ж, от як змусити його сходити з розуму від любові до вас.

Кроки

 1. 1

  Виглядаєте привабливо для свого чоловіка. Не обов`язково народитися красунею від природи, але варто доглядати за собою. Використовуйте хороший парфум, мийте голову і носіть одяг, який підкреслює ваші достоїнства. Також варто наносити макіяж (але не перестарайтеся - надмірний макіяж відштовхує людей, особливо чоловіків).

 2. 2

  Будьте трохи недоступною. Для того, щоб підтримувати інтерес у відносинах, - зберігати їх `принадність` як на початковому етапі знайомства. Давайте хлопцеві час і простір, щоб він нудьгував. Чи не приставайте до хлопця - давайте йому можливість проводити час наодинці з собою і зі своїми друзями. Якщо ви не будете приставати, хлопець скучить за вами.
 3. 3

  Вносьте пристрасть у поцілунки. Поцілунок - відмінний метод продемонструвати свою любов і не здатися дешевиною. Як і пристрасний секс, поцілунок здатний залишити слід в душі хлопця. Ви знаєте, який саме поцілунок здатний звести його з розуму і змусить його думати про вас і ваших губах. Під час поцілунку обійміть хлопця, погладьте його волосся і спробуйте передати любов і пристрасть за допомогою одного тривалого пристрасного поцілунку. Хлопець точно скучить за цим, і знову полюбить вас.

 4. 4

  Будьте доброзичливі. Чи не приставайте до хлопця і не будьте грубої. Під час залицяння ставитеся до нього доброзичливо і будьте доброзичливою. Хлопцеві сподобається ваше ставлення, і він захоче бути поруч. 5. 5

  Познайомтеся з сім`єю і компанією хлопця. Не обов`язково дружити з усіма, але варто проявляти повагу і ставитися доброзичливо. Друзі хлопця будуть поважати вас. Якщо у хлопця є друзі жіночої статі, які не ревнуйте і заручитися їхньою підтримкою.

 6. 6

  Чи не скандальте, навіть якщо для цього є причина. Потрібно сісти і поговорити з хлопцем по душах. Заспокойтеся і скажіть хлопцю, що вас турбує якась проблема, і поясніть, як знайти вихід.


Поради

 • Пристрасний поцілунок - те, що потрібно в цьому випадку.
 • Хлопцям подобається, коли ви торкаєтеся їх рук або теребите мочки вух.