Як фліртувати з предметом свого обожнювання

Якщо ви хочете отримати більше, ніж дружба з вподобаним хлопцем, або тільки що познайомилися з класним хлопцем, дана стаття допоможе вам зробити перший крок і почати відносини.

Кроки

 1. 1

  Переконайтеся в тому, що вам дійсно подобається цей хлопець, і ви хочете відносин з ним. Не варто насідати на хлопця і безустанно фліртувати з ним, щоб роздобути його увагу. Нехай він думає, що ви недоступні. Для початку буде достатньо посмішки або розмови по дурницях зі стороннім молодою людиною. Саме на цьому етапі ваш хлопець почне ревнувати і захоче спілкуватися з вами.

 2. 2

  Получше дізнайтеся хлопця, якщо ви досі цього не зробили. Поговоріть на загальні теми. Під час спілкування дивіться йому в очі і посміхайтеся. Якщо хлопець посміхається у відповідь і підтримує візуальний контакт, це сигнал про те, що він зацікавився вами. Задайте хлопцеві кілька запитань загального характеру, щоб трохи краще дізнатися його. Тільки не перестарайтеся! Не можна зосередитися тільки на одному хлопцеві - потрібно говорити і про себе! Якщо ви сподобалися хлопцю, швидше за все, він почне слухати вашу улюблену музичну групу або розділить ваше хобі, щоб привернути увагу.

 3. 3

  Прийшов час пофліртувати! Почніть з малого і поступово набирайте обертів. Якщо ви новачок в амурних справах, на секунду перехопіть погляд хлопця і посміхніться. Після цього повільно відверніться від нього. НЕ ДИВІТЬСЯ НА ПАРНЯ ДОВГИЙ ЧАС, інакше він зніяковіє. Постарайтеся налагодити фізичний контакт. Обережно доторкніться до нього і затримайте руку на мить. Можна грайливо поплескати хлопця по спині, якщо ви готові обійняти його! Переконайтеся в тому, що ви досить добре знайомі, і вам не буде ніяково обійняти молодої людини. Можна трохи змінити стиль одягу, щоб привернути увагу хлопця і здивувати його своєю особистістю! Необхідно дотримуватися правил особистої гігієни - нікому не сподобається дівчина, яка погано пахне. Коли ви почнете фліртувати частіше, і хлопець буде робити те ж у відповідь, пора зробити вирішальний крок! Якщо хлопець не зацікавлений, не хвилюйтеся. Швидше за все, він просто не той, хто вам потрібен!

 4. 4

  Перший крок може виявитися важким випробуванням для кожного з вас. Може бути, один з вас хоче просто погуляти по вулиці або сходити на побачення, а другий - стати хлопцем і дівчиною. Доведеться зробити цей вибір вдвох. Причепуритися, але не перестарайтеся. Нанесіть макіяж, але постарайтеся зробити його природним. Підійдіть до хлопця і посміхніться. Запитайте його, чи хоче він зустрітися після школи або сходити в кіно. Якщо він погодиться, скажіть "Добре, до зустрічі", посміхніться або обійміть хлопця на прощання і йдіть. Якщо він відмовляється від запрошення, швидше за все, він просто хоче дружити. Після побачення ВАМ потрібно буде зробити свій перший крок. Скажіть хлопцю, що ви класно провели час і хочете зустрітися з ним ще раз. Якщо хлопець показує, що він задоволений побаченням, це хороший знак. Подивіться йому в очі і скажіть "Ти мені дійсно подобаєшся, і я думаю, наші відносини більше ніж дружба". Посміхайтеся і будьте впевнені в собі. Не соромтеся. Якщо хлопець згоден на зустріч, ви зробили все правильно. Якщо він не готовий зустрітися, ви просто друзі. Не тисніть на молоду людину!
 5. 5

  Поцілуйте хлопця. Деякі дівчата пропускають цей крок, але інші обов`язково роблять це. Коли ви зберетеся йти, обережно і швидко поцілуйте хлопця в щоку і йдіть не озираючись. Якщо ви вже зустрічалися і цілувалися, можна поцілувати хлопця в губи. Якщо він не готовий, що не налягайте. Просто обійміть молодої людини.

Поради

 • Залишайтеся самі собою. Якщо ви не подобаєтеся хлопцю, він не стоїть ваших зусиль.
 • Смійтеся над його жартами, навіть якщо вони дивні або дурні. Але не варто сміятися на кожному слові. Хлопець може розсердитися.
 • Постарайтеся бути впевненою в собі, але не занадто самовпевненою.


 • Будьте собою. Проявіть свою унікальну особистість! Покажіть хлопцю, хто ви є насправді. Якщо ви змінюєтеся заради хлопця, він не та людина. Дозвольте собі розкритися.
 • Спілкуйтеся більше. Якщо у вас є спільні теми, наприклад, спорт, швидше за все, варто записатися у спортивну секцію вдвох.
 • Постарайтеся бути на очах у хлопця, але не чіпляйтеся до нього! Дайте молодій людині свободу! Чи не приставайте!
 • Коли ви робите макіяж, нанесіть туш, блиск для губ або нейтральні тіні для повік. Намагайтеся виглядати природно!
 • Накручуйте волосся на палець і корчите смішні пики, але не перестарайтеся.

Попередження

 • Якщо хлопець не хоче зустрічатися з вами, він не жартує. Це не кінець світу. У цьому світі багато хлопців. Відмова завжди важко прийняти, але не варто витрачатися на того, хто вам не підходить. Ніколи не знаєш, хто тобі сподобатися. Можливо, ваш чоловік вже чекає вас за рогом будинку!
 • Якщо хлопець хоче зустрічатися з вами, поводьтеся стримано. Зберігайте спокій і не показуйте свого томління. Продовжуйте спілкуватися, посміхатися і обніматися. Коли ви обидва будете готові, можна перейти до наступного кроку!