Як показати хлопцеві, що він вам байдужий

Ви хочете відмовити хлопцю, який проявляє до вас знаки уваги, але не знаєте, як це зробити, тоді ця стаття для вас. Ось декілька простих порад, які допоможуть вам показати свою незацікавленість і байдужість!

Кроки

 1. 1

  Чи не посміхайтеся, коли він жартує. Це може бути важко, тому що жарт може бути дійсно смішною. Тим не менш, постарайтеся своїм виглядом показати, що вам не смішно.

 2. 2

  Чи не посміхайтеся йому, якщо він посміхається вам. Будьте доброзичливі, але не більше того.

 3. 3

  Уникайте зорового контакту. Це величезний знак, що показує, що вам подобається цей хлопець. Якщо ви випадково зустрілися очима, повільно відверніться, але не посміхайтеся.

 4. 4

  Ви можете ігнорувати його повністю, але будьте обережні. Хлопець може подумати, що ви глуха або не в своєму розумі.

 5. 5

  Скажіть йому, що він вам не подобається, особливо якщо він говорить вам про свої почуття (не рекомендував би це, якщо ви не впевнені у своїх почуттях). Це може бути неприємно, однак, це варто зробити. Він може відреагувати не найкращим чином. Це залежить від його характеру. У кожному разі, це найпростіший, але жорсткий вихід із ситуації.
 6. 6

  Скажіть йому, що у вас є хлопець (вам, можливо, доведеться збрехати) - він буде знати, що ви зайняті. Він може запитати, хто це і де ви познайомилися. Якщо він запитає про ваш хлопця знову, скажіть йому, що ви розлучилися. Переконайтеся, що він не відчуває почуття до вас, інакше ви повернетеся туди, звідки прийшли.

 7. 7

  Якщо хлопець запрошує вас на побачення, ігноруйте його пропозицію. Або, якщо ви хочете проявити себе як чемна дівчина, скажіть: «Ми всі хочемо повеселитися», і приведіть друзів з собою.

 8. 8

  Якщо він чекає вас, щоб поговорити, наприклад, після школи, просто скажіть, що хтось чекає вас, і ви повинні йти.

 9. 9

  Якщо ви помітили, що він дивиться на вас, поки ви спілкуєтеся з друзями, відверніться або зробіть вигляд, що ви говорите про нього.


Поради • Якщо ви ведете себе зухвало, хлопець може розповісти про це своїм друзям, і тоді ви не будете мати шансів побудувати відносини з хлопцем, який вам подобається.
 • Будьте ввічливі! Не ведіть себе зухвало.
 • Зробіть йому комплімент, сказавши: "Ти дійсно хороший хлопець, але ..." або "Не хвилюйся, є багато інших дівчат."
 • Будьте простіше, не змушуйте хлопця страждати.
 • Скажіть йому, що ви залишитеся друзями!

Попередження

 • Переконайтеся, що ви нічого не робите такого, що поставить вас в незручне становище. Прийміть остаточне рішення і не міняйте його.
 • Починаючи відносини, пам`ятайте про почуття хлопця.
 • Не просіть друзів зробити це за вас. Це може виглядати як обман. Це як розрив з вашим іншому-Ви повинні зробити це особисто самі!
 • Не грайте з почуттями. Постарайтеся припинити відносини відразу, як тільки ви зрозуміли, що вам це не цікаво. Не грайте з почуттями.