Як цілуватися з брекетами

Вчитися цілуватися може бути досить лякаюче, але маючи при цьому брекети, в процесі, це може додати абсолютно новий фінт у вашу гру поцілунків. Але не хвилюйтеся - якщо ви будете робити це повільно і слідувати декільком сприятливим для скоб методів, ваші поцілунки буду настільки гарні, що ви не будете навіть пам`ятати про те, що у вас або у вашого партнера є брекети. Якщо ви хочете знати, як цілуватися зі скобами, просто дотримуйтесь цих кроків.
Частина 1 з 3: робіть це повільно

 1. 1

  Зачекайте, як мінімум, два тижні, перед тим як почати серйозний поцілунок. Коли вам або людині, яку ви хочете поцілувати, поставлять брекети, ви не повинні поспішати і робити це в першу секунду після виходу від стоматолога. Спочатку ви будете відчувати больові відчуття від скоб, вам знадобиться якийсь час, щоб звикнути до металу в роті і навчитися керувати вашими скобами коли ви їсте, чистите зуби і виконуєте будь-які інші завдання, які даються складно вашим брекетів.
  • Тим часом ви можете цілувати свою другу половинку в губи, але не йдіть далі цього.

 2. 2

  Почніть поцілунки з замкнутими губами. Похапцем вводити зубами по металу не найкраще початок. Незважаючи на те, що ви можете жадати французького поцілунку, ви повинні робити це повільно і цілуватися тільки губами, ви можете попрацювати над вашим французьким поцілунком, коли будете почувати себе більш комфортно. А поки ви можете подбати про те, щоб пом`якшити губи блиском за годину або два, і коли почнуться легкі поцілунки, ви будете почувати себе затишніше.

 3. 3

  Робіть все повільно. Це особливо вірно, якщо це ваш перший раз. Почніть дуже ніжно, таким чином, ви можете відчути ніжність. У міру отримання більшої практики, ви вивчите, де і коли чинити тиск (спочатку м`яке), а де уникнути його. Коли ви цілуєте свого партнера, досліджуєте його закриті губи і подивіться, наскільки вам комфортно перед тим як зробити наступний рух. І якщо ви навіть не відчуваєте себе досить комфортно, щоб ще поцілувати, зробіть крок назад.

Частина 2 з 3: додавайте вогню

 1. 1

  Притисніть ніжно ваші губи до губ вашого партнера. Якщо ви зробите це занадто сильно і швидко, ви можете заподіяти біль іншій людині, це змусить ваші зуби і ясна діяти проти ваших губ, в підсумку ви також можете постраждати. Як тільки ви будете задоволені цими поцілунками, почніть цілувати свого партнера більш пристрасно, все ще тільки за допомогою губ. Ви можете все ще викликати сильний потяг, не доходячи до теперішнього поцілунку з мовою.
  • Якщо в парі ви єдиний з брекетами, ви можете попередити свого партнера про це.

 2. 2

  Тримайте мови подалі від скоб. Не має значення, ви носите брекети або ваш партнер, ви повинні широко розсунути губи і відкрити рот достатньо, щоб ваш язик рухався між зубами вашого партнера і не застрявав в скобах. Якщо ви зіткнетеся зі скобами, це може закінчитися тим, що ви отримаєте порізи на губах і яснах і ваш партнер може пошкодити мову, якщо проведе ним по вашим брекетів.

 3. 3

  Не бійтеся піти на це. Звичайно ж, спочатку ви повинні робити це повільно, але це може створити передчуття і зробити поцілунки ще більш захоплюючими. Тому, як тільки вашому мови буде комфортно між зубами вашого партнера, і обидва ваші мови будуть перебувати подалі від ваших скоб, тоді вам буде зручно вивчати рот вашого партнера. Водите мовою по колу або просто плавно переміщайте його вгору і вниз і насолоджуйтеся відчуттями.
  • Не переживайте, що ваші брекети можуть зчепитися один про одного. Це міф! Брекети не володіють магнітними властивостями.

Частина 3 з 3: зберігайте сексуальність

 1. 1

  Постарайтеся уникнути вживання важких продуктів перед поцілунком. Все ж ви не хочете бути параноїком з приводу бездоганною ситуації у вашому роті перед поцілунком або ви пропустите всю романтику спонтанного поцілунку, ви повинні бути уважні, перед тим як зробити рух. Однак, не варто обмежувати себе в їжі перед поцілунком, ви повинні точно знати які продукти сприятливі для скоб і яких потрібно уникати будь-яку ціну. Будь-яка їжа, яка тане в роті і яку легко жувати і ковтати - підходить, як правило-слід уникати будь-яких продуктів, які є хрусткими, які потрібно нескінченно пережовувати, або ті, що прилипають скрізь, наприклад як манго.
  • Якщо ви в кіно і знаєте, що будете цілуватися, підіть за шоколадом, який тане в роті, замість попкорну, який може легко застрягти в ваших зубах і відповідно в брекетах.

 2. 2

  Чи не висміюйте людини зі скобами. Якщо ви зайшли на цю сторінку, тому що ваш партнер по поцілункам був недавно наділений брекетами, ви повинні бути надзвичайно делікатні до його або її ситуації. Ніяких жартів як "brace face" або "metal mouth", якщо ви не хочете табу на ваші спільні поцілунки. Ваш партнер, ймовірно, дуже сприйнятливий і відчуває себе досить сознательним- ваша робота зробити все, щоб йому або їй було краще, а не гірше.
  • Якщо у вас обох є брекети, це чудово! Можете сміятися над цим разом.

 3. 3

  Враховуйте, що ваші подальші кроки зберігають сексуальність. Якщо ви цілуєтеся з скобами якийсь час, але це просто не допомагає або на металі є багато нерівностей, щоб залишити місце для романтики, то вам, ймовірно, доведеться прийняти деякі додаткові заходи. Ви можете розглянути питання про покриття гострих ділянок брекетів зубним воском або силіконом, або навіть відшліфувати їх у дантиста, якщо вони дійсно неприємні, але тільки пробуйте це, якщо ви відчуєте себе комфортно.

Поради • Просто зберігайте своє дихання свіжим! Не сильно тисніть на губи партнера, якщо у вас брекети - це може бути незручно для іншої людини. Якщо ви цілуєте по-французьки когось з брекетами, постарайтеся тримати ваш язик подалі від задньої частини рота. Це те місце, де знаходяться найгостріші ділянки скоб. Найголовніше, просто розслабтеся і не хвилюйтеся про це. Чим більше ви думаєте про це, тим менше будете залучені в поцілунок, і це буде менш романтичним.
 • Поцілунки - це веселе проведення часу і насолоду тим фактом, що хтось вас щиро любить, тому не дозволяйте нікому і нічому перешкодити цьому романтичному життєвому досвіду.
 • З брекетами у вас застряє більше їжі. Тому пам`ятайте про гігієну і частіше чистите зуби щіткою.
 • У загальному і цілому, будьте уважні до себе і вашому партнерові з брекетами, перші кілька разів. Ви швидко звикнете до них і незабаром, це буде цілком природним явищем.
 • Не забувайте завжди чистити зуби і бути обережними при поцілунках.
 • Розслабтеся і весело проведіть час. Поцілунки, це так романтично. Якщо ви хвилюєтеся з приводу ваших скоб весь час, то поцілунок може не удасться.
 • Якщо ви в кіно і збираєтеся поцілувати когось, постарайтеся не є попкорн. Зерна попкорна дійсно складно вийняти з зубів, не кажучи вже про брекетах. Якщо ви намагаєтеся вгамувати відчуття голоду, пожуйте жувальну гумку. Це принесе користь не тільки вам, а й поцілую.
 • Переконайтеся, що виплюнули жуйку перед поцілунком, тому що немає нічого гіршого, ніж липкі скоби під час поцілунку.
 • Сконцентруйтеся на поцілунку. Просто усвідомте, що у вас є брекети, але не так, що ви пропускаєте момент в цілому, і крім того, інша людина цілує вас, тому що ви подобаєтеся йому, і його абсолютно не турбує, є у вас скоби чи ні!
 • Просто розслабтеся і робіть це повільно. Людина, яку ви цілуєте, очевидно, знає, що у вас є скоби, і він знає, що повинен бути обережним, інакше він би не поцілував вас. Удачі у всьому.
 • Якщо ви трохи переживаєте про поцілунок, попросіть вашого партнера робити це повільно.
 • Всупереч деяким місцевим легендам дуже малоймовірно, що дві людини з скобами можуть зчепитися, цілуючись. З пірсингом так може трапитися. Але так було і так є.
 • Якщо ви той, у кого брекети, не сильно притискайте один одного.

Попередження

 • Якщо брекети стають пошкодженими або занадто грубими, переконайтеся, що ваш ортодонт відшліфував їх.