Як пристрасно цілувати

Майже для кожного почуття і по кожному випадку знайдеться відповідний поцілунок, прийнятий в даній культурі - вітальний поцілунок у щоку, материнський поцілунок в лоб, пристрасний поцілунок в губи або поцілунок смерті. Однак, в особливих випадках, коли ви хочете передати пристрасть або, можливо, жадання, не всякий поцілунок підходить. Вам потрібен бурхливий пристрасний поцілунок. Якщо цілувати неправильно, то подібні поцілунки виходять мокрими і брудними, але якщо при цьому використовувати вміння та почуття, то вони стають вищим вираженням любові. Отже, як це зробити правильно?

Кроки

 1. 1

  Переконайтеся, що у вас свіже і чисте, як м`ята, дихання. Зрозуміло, ви стежите за гігієною рота, але все-таки якщо у вас є найменші сумніви в свіжості дихання, то безпосередньо перед поцілунком з`їжте м`ятний льодяник. Доешьте цукерку або дожуйте жуйку до того, як почнете цілувати.
  • Обережно, у деяких м`ятних цукерок може бути огидне післясмак, яке тільки погіршить ваш подих. Краще вже тоді вода, вона не залишає післясмаку, освіжає рот і позбавляє від спраги.

 2. 2

  Приступайте до справи впевнено. Спершу поцілуйте в щоку, щоб повернути до себе голову партнера. Якщо вже ви вирішили, що вибрали підходящий для поцілунку момент, то зворотного шляху немає, особливо якщо цієї людини ви цілуєте вперше. Ведіть себе рішуче - якщо людина не захоче поцілунку, то повідомить вам про це, але до тих пір дійте наполегливо.

 3. 3

  Злегка нахиліться вперед і трохи схилена набік голову - нахил говорить про намір поцілувати, а поворот голови збереже ваш ніс від зіткнення з носом партнера.

 4. 4

  Починайте повільно, не поспішайте заштовхнути мову в рот партнеру, а просто притисніть губи до губ. Закрийте очі, щоб підкреслити інтимність і не дивитися на ніс партнера, і уявіть, що ваші очі управляються светорегулятором.

 5. 5

  Злегка розкрийте губи. Добившись поцілунку, спробуйте розкрити губи. Якщо вам відповідають, спробуйте міняти положення губ, відкриваючи їх то більше, то менше протягом всього поцілунку. Спробуйте кінчиком язика досліджувати губи і язик партнера. Правил тут не буває-головне, м`якість рухів.

 6. 6

  Може бути, ви захочете французького поцілунку. У міру розвитку поцілунку вам може захотітися піти далі і спробувати французький поцілунок, при якому ваш язик злегка входить в рот партнера, пестячи мову і губи.

 7. 7

  Спробуйте поцілувати в шию. Якщо все йде добре, спробуйте підігріти атмосферу - опустіть голову і почніть цілувати в шию, злегка покусуючи.
 8. 8

  Не забувайте про руках. Прекрасний поцілунок, при якому руки мляво звисають уздовж тулуба, зустрічається дуже рідко. Може бути, ніколи. Щонайменше, обійміть партнера і притягну до себе.
  • Руками можна робити багато чого: гладити по волоссю, пестити спину або інші частини тіла. Можна просто оповити ними людини - і це дуже збуджує!
  • Що можна, а що не можна чіпати руками, залежить від статусу ваших відносин, від вашого бажання і сигналів партнера, вербальних і невербальних.

 9. 9

  Спробуйте поцілунок в десять секунд завдовжки. Кажуть, поцілунок, що триває десять секунд, пов`язує цілуються сильніше, ніж короткий поцілунок. Просто цілуйте довше, закривши очі і стежачи за диханням.

 10. 10

  Постарайтеся цілувати в зручній позі і в романтичній обстановці. Тоді поцілунок можна продовжувати довше і навіть спробувати французький поцілунок - мова до мови.

Поради

 • Ніжно погладьте волосся і шию партнера, насолодіться відчуттям.
 • Візьміть нижню губу своїми губами, злегка відтягніть і відпустіть. Поверніться до поцілунку.
 • Якщо вам важлива виняткова свіжість подиху, спробуйте чистити мову м`якою зубною щіткою з водою. Потріть мову щіткою, поки він не очиститься, а потім сполосніть водою.


 • Якщо ви впевнені в свіжості свого дихання, то дайте партнеру відчути його теплоту, перш ніж цілувати. Потім, під час поцілунку, злегка вдихніть.
 • Подихайте собі на долоню і понюхайте її, щоб перевірити свіжість подиху.
 • Засос - це червоний або фіолетовий синець, що залишився після засмоктування шкіри. Деяким такі речі подобаються, але інших біль може налякати і відштовхнути, тому краще запитати заздалегідь, перш ніж так цілувати.
 • Тримайтеся близько, коли цілуєте.
 • Ніколи не поспішайте з поцілунком, дочекайтеся відповідного моменту.
 • Не їжте пахучих продуктів, згубних для дихання - цибулі та часнику, наприклад.
 • Чи не цілуйте французьким поцілунком, поки не дізнаєтеся партнера гарненько.

Попередження

 • Якщо вам неприємні будь-які дії партнера або ви взагалі не хочете цілувати цю людину, то скажіть про це. Зберігайте ввічливість, але говорите твердо. Зрозуміло, відмовитися можуть обидві сторони, тому зупиняйтеся, якщо вашому партнерові неприємно.
 • Якщо вам здається, що партнер хоче вас поцілувати, але не знає, як до цього підступитися, або не впевнений у ваших почуттях, то наблизьтесь, візьміть за руку, погляньте на губи або поцілуйте в щоку. Це буде виглядати підбадьоренням.
 • Якщо ваша спроба вкрасти поцілунок зустріла відсіч, то негайно зупиніться. Ви зобов`язані зупинитися в будь-який момент, якщо бачите, що партнеру що-небудь неприємно.
 • Поцілунки в шию можуть заподіювати біль, особливо людям з чутливою шкірою.
 • Пристрасні поцілунки можуть порушити чоловіка, особливо за наявності відчутної хімії між людьми. Якщо чоловік відчув ерекцію, йому слід злегка відсунути корпус (але не обличчя) і спробувати придушити імпульс, а партнеру варто вести себе як ні в чому не бувало і продовжувати.
 • Не йдіть на сексуальний контакт, не отримавши згоду і не обговоривши ймовірність венеричних захворювань.
 • Під час глибоких поцілунків можна заразитися деякими захворюваннями, наприклад, герпесом або мононуклеоз.
 • Якщо ви не дуже добре вмієте цілувати в шию, то можете залишити засоси.
 • Поцілунки збільшують вірогідність заразитися мононуклеозом, тому будьте обережні, якщо помітили симптоми у партнера, і уникайте поцілунків, якщо точно знаєте, що партнер хворий.