Як збільшити сексуальний потяг за допомогою поцілунку

По-справжньому незабутній поцілунок нагадує чуттєвий танець. Губи і язики повинні рухатися синхронно, регулюючи глибину і швидкість поцілунку, подібно бездоганною парі, яка невимушено рухається по танцювальному майданчику. Щоб посилити сексуальний потяг за допомогою поцілунку, потрібно змусити свого партнера хотіти більш інтимній близькості щоразу, коли ваші губи стикаються. Так як же це зробити? Що ж, давайте розбиратися.
Метод 1 з 2: Пориньте в задоволення

 1. 1

  Знайдіть зручне місце. Якщо ви хочете щоб поцілунки стали по-справжньому жаркими, ви повинні стикнутися губами в правильному місці і в потрібний час. Це не означає, що ви повинні знаходитися в безперервному пошуку самого ідеального місця на землі, вам просто потрібно направити свої думки в бік пошуку затишного містечка для поцілунків, особливо, якщо ви цілуєтеся зі своїм партнером вперше. Переконайтеся, що ви одні й що освітлення не дуже яскраве, а так само що вам буде, де присісти, якщо поцілунок стане більш інтимним.
  • Не потрібно шукати ідеальне місце вічно, якщо ви відповідне налаштовані, ви можете поцілувати свого партнера і посеред стоянки.

 2. 2

  Пом`якшите свої губи. Не варто недооцінювати вплив м`яких, сексуальних губ на якість поцілунку. Сухими потрісканими губами ви не зможете порушити свого партнера належним чином. Нанесіть бальзам для губ за 1-2 години до поцілунку, і регулярно зволожуйте губи до поцілунку, щоб він був найкращим і незабутнім. Але не варто наносити бальзам прямо перед побаченням, інакше партнер його теж відчує і йому може не надто сподобається присмак.
  • Наносите бальзам непомітно для партнера, інакше ви зробите свої наміри занадто очевидними.

 3. 3

  Фліртуйте з партнером. Якщо ви хочете підсилити сексуальний потяг, спочатку вам потрібно легенько пофліртувати, щоб розпалити в партнері бажання. Будьте грайливими в потрібний момент, встановіть тривалий візуальний контакт, а потім розірвіть його, легенько торкніться його руки, плеча або спини. Ви навіть можете прилягти поруч, а потім трохи посунутися, щоб він або вона подумали про те, щоб поцілувати вас.
  • Ви так само можете фліртувати, сидячи поруч і взявшись за руки. Ви так само можете легенько поцілувати його або її в щічку. Будь-який фізичний контакт може перевести ваші відносини на новий рівень і зробити флірт початком чогось більш серйозного.

 4. 4

  Дочекайтеся зручного випадку. Сексуальний потяг подібно електричному струму, що біжить по венах, але коли воно дає про себе знати в невідповідний час або привертає до себе небажану увагу, воно може вилитися в дивну незручну ситуацію. Коли це буде доречно, ви це зрозумієте і зможете перейти до активних дій. Світ навколо вас буде безмовним і тихим, а в голові єдиною думкою буде битися бажання поцілувати людину, яка знаходиться поруч з вами.
  • Коли ви будете готові до поцілунку, ви з партнером повинні будете відкласти всі розмови на потім і розчинитися один в одному.
  • Ви можете помітити, що людина, яку ви збираєтеся поцілувати, дуже сильно нервує або відчуває занепокоєння через майбутню близькості. Чи не пережівайте- ви обидва зможете розслабитися, як тільки ви поцілуєте один одного.

 5. 5

  Почніть повільно, невагомо і акуратно покривати поцілунками губи. Додайте до цього інші акуратні дотику. Ви можете триматися за руки, обхопити потилицю або ж взяти в долоні обличчя партнера. Очі, щоки і волосся - це ерогенні зони, чутливі до ніжних поцілунків. Якщо ви проявите занадто великий напір, ваш партнер може виявитися не готовий до ваших дій. Дочекайтеся, поки він або вона підхопить вашу ініціативу, перш ніж ви перейдете до чогось ще.
  • Навіть якщо ви хочете поглибити поцілунок або зробити його шаленим, стримаєте себе, і ви зможете викликати навіть більший потяг.

Метод 2 з 2: Підніміть градус

 1. 1

  Піддражнила партнера кінчиком своєї мови. Пробіжіться мовою по його або її нижній губі або по внутрішній стороні верхньої. Це дуже чуттєво, але часом лоскотно. Вивчайте нижню губу, покриваючи її обережними повільними поцілунками, а потім перейдіть до верхньої. Ви так само можете ще трохи подражнити партнера. Коли він чи вона будуть чекати наступного поцілунку, зробіть паузу, а потім виправдати його або її очікування чуттєвим поцілунком.


  • Якщо ви вперше використовуєте техніку французького поцілунку або задіюєте мову, застосовуйте її повільно. Ви ж не хочете викликати у партнера здивування настільки активними і швидкими діями.

 2. 2

  Використовуйте свою мову для того, щоб розвідати рот свого партнера. Доторкніться й зловіть його або її ритм. Цілуйтеся з мовою, коли ваш партнер робить те ж саме, і прибирайте його, коли він або вона так само продовжують без нього. Підлаштуйтеся під ритм - і незабаром вас обох підхопить вир почуттів. Ви і ваш партнер повинні використовувати мову одночасно, інакше, він чи вона можуть просто соромитися або боятися діяти настільки відверто. І ваше завдання максимально його розкріпачити і перевести на новий рівень.

 3. 3

  Чергуйте легкі і ніжні поцілунки з більш пристрасними. Потягніть на себе нижню губу, перш ніж поглиблювати поцілунок і залучати партнера у вир почуттів. Ви не повинні використовувати тільки одну техніку поцілунку. Найголовніше, щоб партнер був під враженням від поцілунків з вами, для цього вам потрібно чергувати м`які і легкі поцілунки з більш пристрасними і напористими.

 4. 4

  Експериментуйте і змішуйте техніки поцілунку. Не потрібно цілуватися одним і тим же чином годинами. Багато людей роблять це, злегка нахиливши голову вправо. Будьте трохи відчайдушними - спробуйте нахилити голову вліво для різноманітності. Спробуйте цілуватися більш напористо й агресивно, чергуючи це з більш повільними і ніжними поцілунками. Спочатку з цим можуть бути складності через те, що підтримка ритму дуже важливо для еротичних поцілунків, а так ви будете постійно збиватися, перемикаючи швидкості. Але не варто хвилюватися через секундного замішання, якщо зміна техніки може розпалити вогонь в партнері.

 5. 5

  Спробуйте легенько вкусити партнера. Під час поцілунку обережно прикусіть його або її губу і простежте за реакцією. Щоб все було безпечно, укуси повинні бути легкими, якщо тільки ваш партнер не захоче чогось більш жорсткого. Існує ймовірність того, що він або вона дуже сильно заведуться від таких екстремальних умінь.

 6. 6

  Піддражнила партнера - це може стати хорошим початком розвитку сексуального жадання. Ви можете почати цілувати партнера, а коли розігрієтеся, злегка відкиньтеся назад, встановіть зоровий контакт, щоб він або вона відчули, наскільки сильно вони вас хочуть, а потім знову залучіть в поцілунок. Якщо ви застосуєте цей прийом кілька разів, це змусить партнера горіти у вогні жадання.
  • Робити перерву між поцілунками абсолютно нормально, якщо вам це подобається (втім, таким чином, ви можете і дражнити свою половинку). Навіть найбільшим експертам у галузі поцілунків потрібно перепочинок.

 7. 7

  Не бійтеся діяти руками. Поцілунок - це не тільки рух губ. Насправді, якщо ви тримаєте руки на колінах або ж вони бовтаються без діла з боків, вам буде не вистачати повного тілесного контакту, і ви будете відчувати себе рибою, викинутою на сушу. Це не означає, що ви повинні занадто відверто торгують партнера, щоб його завести. Вам потрібно просто торкатися його або її спини, рук, волосся або шиї, щоб зробити поцілунок більш приємним.
  • Злегка обнявши партнера за шию під час поцілунку, ви посилити його або її бажання.

 8. 8

  Перервіть контакт так, щоб партнеру хотілося ще. Дуже важливо зрозуміти, що сексуальний потяг не може рости занадто швидко чи повільно. Тому якщо ви хочете викликати його для якихось миттєвих дій, або ж вразити партнера в цілому, не варто переходити до наступної стадії занадто скоро. Не потрібно в процесі поцілунків відразу переміщатися в спальню, інакше ваш партнер не зможе досить завестися для наступної стадії. Приділіть хоча б кілька хвилин поцілунків, перш ніж переходити до більш активних дій, якщо ви хочете залишити партнера максимально задоволеним.
  • Не потрібно забувати про техніку поцілунків навіть коли ви переміститеся в спальню. Ваші поцілунки завжди будуть значущими, і ви можете постійно вдосконалюватися в цій справі, щоб заводити партнера ще сильніше, незалежно від того, на якій стадії знаходяться ваші відносини.