Як одягти вестерн сідло

Купуючи неправильне вестерн сідло для вашої коні, ви робите дорогу помилку. Сідло, яке погано сидить на коні, може нашкодити її спині і зробити їзду на ній неприємною. Вибираючи правильний розмір вестерн сідла дасть шанс вам і вашій коні повністю насолодитися їздою.
Частина 1 з 2: Одягаючи на коня

 1. 1

  Покладіть сідло на спину вашої коні. Переконайтеся, що ваша коня прив`язана або, що її тримає помічник під час всього процесу. Покладіть сідло прямо на спину коня без вальтрапа, переконавшись, що воно не обмежує переднє плече і що воно не сидить далі останнього ребра.

 2. 2

  Перевірте отвір вилки. Вилка це порожній простір, яке знаходитися уздовж хребта коня. Якщо ви будете стояти за конем, ви повинні бачити через вилку гриву коня. З передньої сторони сідла, в вилку повинно міститися 2-3 пальця.
  • Якщо у вас поміщається в вилку тільки один палець або менше, це означає, що ленчик сідла занадто вузький.
  • Якщо у вас поміщається в вилку більше ніж три пальці, це означає, що ленчик сідла занадто широкий.

 3. 3

  Перевірте спину коня. У звичайної коні, спина має дві височини в області крупа і холки, і має маленький вигин між ними. Дві найголовніші проблеми коні це патологічне посилення поперекового лордозу (вигин між холкою і крупою занадто сильний) або у неї занадто пряма спина (вигин між холкою і крупою занадто маленький або зовсім не існує). Сідло повинно підходити під вигин.
  • Ви можете створити «місток» між крупом і холкою, якщо сідло буде висіти на них, і не стосуватиметься вигину спини. Перевірте це на вашій коні, так як, якщо це відбувається, сідло може завдати шкоди тим місцям, до яких воно стосується.
  • Якщо у вашої коні рівна спина (поширене у мулів), тоді сідло буде гойдатися взад і вперед на її спині. Ви можете виправити це, купивши спеціальне сідло для мулів, у яких прямий ленчик.

 4. 4

  Перевірте полки сідла. Полки (дві паралельні частини сідла, які проходять по всій довжині сідла, підтримуючи його), розширюються злегка з передньої сторони сідла. Самі звичайні проблеми, які можуть виникнути, це погано сидять полки, якщо вони не достатньо широкі, що ускладнює правильний рух плеча і може призвести до запалень і атрофії м`язів. Переконайтеся, що сідло спереду досить широке, щоб не заважати правильному руху коня.

 5. 5

  Слідкуйте за конем, поки ви її сідлати. Якщо ви не впевнені, що сідло підходить вашої коні, стежте за нею, щоб знайти підказки. Мова тіла коня допоможе вам зрозуміти, якщо воно зручне чи ні.

Частина 2 з 2: Зручність для вершника

 1. 1

  Перевірте простір між сидінням і передньою лукою. Сядьте розслаблено на сидінні сідла, і перевірте відстань між передом сидіння і передньої лукою (те місце, де з`єднується ріжок з сідлом). Правильне сідло, повинно мати простір в 10,16см між вашим тілом і ріжком сідла.

 2. 2

  Перевірте сидіння і задню луку. Задня цибулі, це піднесена частина сідла, що нагадує спинку стільця, і вона знаходитися за сидінням сідла. Якщо у вас правильне сідло, ви повинні сидіти трохи нижче задньої луки. Якщо сідло занадто велике для вас, у вас має бути відстань у два пальці між спиною і задньої лукою. Якщо сідло занадто маленьке, ви будете сидіти на самій луці. 3. 3

  Одягніть стремена. Коли ви міряєте вестерн сідло, ви повинні вставати на стременах і бути від 5,08 до 10,16 см від сидіння сідла. Стремена можна відрегулювати, але ви ж не хочете, щоб у вас бовтався зайвий шматок шкіри?


Поради

 • Краще мати сидіння, яке занадто велике, ніж чим дуже маленьке.
 • Ознаки поганого сідла, це біле волосся у холки, рани в тих місцях, де є контакт з сідлом, затверділа шкіра після того, як ви зніміть сідло після довгої прогулянки, сідло яке гойдається, коли ви на ньому сидите, примхлива кінь під сідлом.
 • Вестерн сідла бувають вузькі, звичайні і з широким Ленчиком, і розміри сидіння починаються від 33 см і доходять до 43см.
 • Коли ви міряєте сідло, купіть сідло з круглою спідницею для коня з короткою спиною.

Що вам знадобиться

 • Недоуздок
 • Мотузка
 • Кінь
 • Стійка
 • Вестерн сідло
 • Вальтрап