Як долити рідини в бочок омивача лобового скла

Ви коли-небудь цікавилися куди доливати рідину для омивача лобового скла? Найчастіше рівень всіх рідин перевіряється при техогляді. Якщо вам доводиться часто мити користуватися омивачем, буде корисно знати як поповнювати рівень рідини самостійно.

Кроки

 1. 1

  Необхідні речі. Купіть в будь-якому автомобільному магазині або автомобільному відділі в супермаркеті якісну рідина для омивача лобового скла і лійку.

 2. 2

  Відкрийте капот. Заглушите машину. Знайдіть у салоні важіль відкривання капота. Вийдіть з автомобіля і знайдіть по центру решітки радіатора важіль, який звільняє капот. Знайдіть підпірку капота і зафіксуйте його. Відкрийте ємність з рідиною омивача і підготуйте лійку.

 3. 3

  Знайдіть кришку бачка омивача. На ній має бути намальований двірник. Бачок повинен розташовуватися ближче до передньої частини капота. Відкрийте кришку. Якщо кришка закріплена на бочці, відсуньте її в сторону.
 4. 4

  Долийте рідину. Знайдіть позначку максимального рівня рідини. Якщо у вас є лійка - вставте її в бачок. Наливайте рідину до відмітки. Якщо лійки немає, акуратно доливайте рідину в горло бочка, стежачи за її рівнем.

 5. 5

  Закрийте бачок кришкою. Витягніть лійку. Встановіть кришку на горло бочка і притисніть її, щоб вона зафіксувалася.

 6. 6

  Закрийте капот. Притримуйте капот рукою, поки прибираєте упор і кріпіть його на місце. Закрийте капот наполовину і відпустіть. Капот закриється сам. Будьте обережні, щоб капот не притиснув вам руки 7. 7

  Приберіть за собою. Закрутіть ємність з рідиною кришкою і промийте лійку водою.

Поради

 • При заливці рідини омивача, буває корисно протерти гумове лезо двірника. Для цього намочіть чисту ганчірку рідиною для лобового скла і протріть гумову частину двірника.
 • Хороша рідина для лобового скла буде краще прибирати забруднення і не буде замерзати при мінусових температурах.

Попередження

 • Не використовуйте антифриз або суміш оцту з водою для омивача лобового скла.
 • Завжди глушите автомобіль, перед тим як проводити маніпуляції під капотом. Рухомі частини двигуна можуть заподіяти каліцтва.