Як заповнити бачок омивача лобового скла автомобіля

Водіння автомобіля з брудним лобовим склом дуже небезпечно, так як брудне скло дуже сильно обмежує видимість. Щоб убезпечити себе на дорозі необхідно завжди тримати лобове скло автомобіля в чистоті, а бачок для омиваючої рідини завжди повним.

Кроки

 1. 1

  Зупиніть автомобіль у безпечному місці. Припаркуйте автомобіль на рівній поверхні. Поставте автомобіль на ручне гальмо. Якщо у вас ручна коробка передач, то необхідно включити першу передачу. Якщо ж у вас автоматична коробка передач, то переведіть селектор в положення "Р".

 2. 2

  Відкрийте капот. За допомогою важеля, розташованому в салоні автомобіля, відкрийте капот. По центру капота, безпосередньо знизу, знаходиться фіксатор капота, який потрібно звільнити. Підніміть капот і знайдіть упор капота. За допомогою упору капота зафіксуйте його в піднятому положенні.

 3. 3

  Знайдіть під капотом вашого автомобіля бачок омиваючої рідини. Шукайте великий прозорий бачок з рідиною для омивача скла, як правило, вона блакитного або рожевого кольору. Кришка бачка омивача позначена написом або зображенням скла і подвійний струменем води. Місцезнаходження бачка омивача відрізняється в залежності від марки автомобіля. Якщо ви не можете знайти потрібний бачок або не впевнені на сто відсотків, то не варто доливати туди рідину.
 4. 4

  Щоб точно визначити місце розташування бачка - подивіться в керівництві з експлуатації до автомобіля.

 5. 5

  Перевірте рівень рідини. Рівень рідини слід перевіряти регулярно. Рівень залитої рідини повинен знаходитися вище лінії нанесеною на бачку омивача. На деяких марках на бачку нанесені мітки з місткістю бачка. Рівень рідини завжди видно через прозорий корпус бачка.

 6. 6

  Відкрийте бачок омивача. Відкрийте бачок омивача, потягнувши за його кришку.

 7. 7

  Залийте рідину. За допомогою лійки залийте рідину в бачок омивача. Порада: рідина для омивача скла містить очищає засіб для того, щоб відмивати ваше скло від бруду. Звичайну воду можна використовувати лише в тому випадку, їли у вас немає можливості дістати рідину для омивача скла. Для того щоб вода в бачку і на вашому склі вона не замерзала, слід заливати рідину з вмістом антифризу. Кожен раз, коли ви відкриваєте капот автомобіля, слід перевіряти рівень рідини в бачку омивача, а в разі потреби доливати до потрібного рівня. 8. 8

  Закрийте бачок омивача. Приберіть лійку і натисніть на кришку з достатньою силою, щоб кришка закрилась.

 9. 9

  Закрийте капот. Переконайтеся що він щільно закритий.

 10. 10

  Помийте лобове скло. За допомогою двірників помийте лобове скло вашого автомобіля. Це є необхідним для безпечного водіння та належної видимості крізь лобове скло автомобіля.


Попередження

 • Тримайте засіб для омивача скла далеко від дітей. Якщо вони випили її, негайно відвезіть дитину в найближчу лікарню.

Що вам знадобиться

 • 1 ємність з рідиною для омивача скла
 • 1 лійка