Як помити вітрове скло автомобіля

Стежити за чистотою лобового скла автомобіля - це дуже простий, але дуже важливий спосіб зробити свій автомобіль безпечним для себе, ваших близьких та інших учасників дорожнього руху. Бруд, жуки та інші візуальні перешкоди дуже легко скупчуються на вітровому склі. На щастя, є широкий вибір засобів і методів, які залишать ваше лобове скло чистим і без розлучень.

Кроки

 1. 1

  Знайдіть відповідне миючий засіб. У кожного автолюбителя є свої улюблені марки чистячих засобів або рецепти очищувачів на основі аміаку, або просто мило з водою. Якщо ви вирішите використовувати засоби, які містять аміак, будьте акуратні, щоб не пролити їх на пластмасові, шкіряні або гумові поверхні у вашому автомобілі. Пам`ятайте, аміак дуже шкідливий для багатьох матеріалів. Аміак також шкідливий для здоров`я, тому будьте обережні з застосуванням таких засобів в салоні автомобіля. Очищувачі для скла в аерозолях - найпопулярніше рішення.

 2. 2

  Вимийте лобове скло водою до нанесення миючого засобу. Мийте м`якою щіткою прямими рухами. Використовуйте тільки горизонтальні і вертикальні рухи - немає необхідності сильно терти, так як ви робите тільки попередню мийку, щоб змити рихлу бруд.
 3. 3

  Нанесіть засіб для очищення стекол. Нанесіть очисник на одну сторону серветки (серветка з мікрофібри найкращий варіант) і почніть очистку. Використовуйте довгі та широкі мазки, працюйте від однієї сторони до іншої, для отримання найкращого результату. Це не займе багато часу, проте дасть можливість приділити час деталям, які безпосередньо впливають на те, як добре ви будете бачити крізь лобове скло. Якщо після першого застосування бруд залишилася, зробіть це повторно, поки все не змиється.

 4. 4

  Зачекайте, поки вітрове скло повністю висохне. 5. 5

  В першу чергу, намагайтеся не допускати забруднення лобового скла. Обов`язково переконайтеся, що бачок склоомивача повний, й склоочисники ("двірники") в робочому стані. "Двірники" необхідно міняти кожні 2-3 роки. Якщо на гумових лезах склоочисників є бруд - постарайтеся стерти її спиртом або вайт спиритом. Кут леза також дуже важливий. Відрегулюйте важіль склоочисника на рівні близько 70 градусів (у порівнянні з вертикальним важелем в 90 градусів). Якщо склоочисники дуже брудні - почистіть їх водою з содою.


Поради

 • Застосовуйте засоби для захисту скла, тільки після повного висихання лобового скла. Хоча ці продукти і не обов`язково застосовувати, вони дуже добре відштовхують воду і бруд. Деякі з них дійсно настільки добре витримують дощ, що діють як склоочисники.
 • Якщо у вас немає серветки з мікрофібри - ви можете використовувати газету. Чорнило діють як розчинник, а мокра папір не залишає за собою жодних слідів.