Як почистити оббивку салону автомобіля

Містити салон автомобіля в чистоті так само важливо, як підтримувати хороший вид екстер`єру. Ви проводите досить багато часу в автомобілі, так що порядок в салоні буде як корисний для вашого здоров`я, так і приємний. На щастя, чистка оббивки дуже проста процедура, завдяки безлічі засобів, що з`явилися на ринку, які пропонують безліч варіантів очищення. При щоденному використанні автомобіля в ньому потихеньку утворюється безлад. Регулярно проводячи прибирання салону і відразу прибираючи забруднення оббивки, набагато легше уникнути необхідності звертатися до професіоналів за послугами хімчистки.
Частина 1 з 2: Регулярне прибирання

 1. 1

  Прибирайте після кожної поїздки. Якщо ви або ваші пасажири вживали їжу або напої в автомобілі, не залишайте після себе сміття в салоні. Обгортки від фастфуду та паперові склянки легко прибрати, не залишайте їх в салоні, таким чином, ви уникнете проливання залишків напоїв на оббивку і нових плям в салоні.

 2. 2

  Регулярно пилососьте. Крихти, пил і пісок дуже легко потрапляють в автомобіль. Кращим способом вирішення цієї проблеми є регулярне прибирання пилососом. Це дуже просто і займає дуже мало часу. Ви можете купити маленький автомобільний пилосос, який працює від розетки, або пилососити звичайним пилососом, підібравши відповідну насадку. Побутові пилососи мають ряд змінних насадок, серед яких є насадка для меблів, яка має прямокутну форму і дві щітки уздовж країв, а для важкодоступних місць можна користуватися щілинний насадкою.

Частина 2 з 2: Видалення плям

 1. 1

  Відразу замивати плями. Ви позбудетеся навіть від самих жирних плям звичайної побутової хімією, яка легко розчинить і відмиє будь-які забруднення. Для чорнильних плям використовуйте лак для волосся або спирт, розведений у воді. Для масла і мазуту використовуйте розведений у воді розчинник і бавовняну ганчірку. Якщо ви пролили каву, зітріть ганчіркою, змоченою холодною водою і засобом для миття вікон, а потім знову протріть, змочуючи холодною водою. Завжди промаківайте плями, які не втирайте бруд глибше в оббивку салону.

 2. 2

  Щоб відновити блиск і очистити сидіння зі шкірозамінника, використовуйте соду. Коли закінчите з содою, помийте салон розчином води з миючим засобом. Звичайні засоби для тканинної оббивки зроблять салон з шкірозамінника жорстким, тому приготуйте домашнє миючий засіб.

 3. 3

  Змішайте оцет, миючий засіб і воду. Це найкраще миючий засіб для салону автомобіля. Його приготування обійдеться недорого, виводить будь-які плями і добре освіжає салон.

 4. 4

  Зробіть домашнє миючий засіб за наступним рецептом:


  • Змішайте 1 до 1 рідина для миття посуду з водою в посудині, з якого зручно переливати.
  • Ретельно перемішайте.
  • Перелийте в розпилювач, щоб наносити більш рівномірно.
  • Розпорошуйте на тканину з відстані 20 см.
  • Тріть пляму м`якою ганчіркою і використовуйте ганчірку з мікрофібри, щоб витерти насухо.

 5. 5

  Купуйте засіб для чищення килимів. Його легко застосовувати, і коштує воно не набагато дорожче, ніж домашнє миючий засіб. Якщо у вас шкіряний салон, то це найкраще, що можна спробувати спочатку, оскільки шкіра дуже чутлива до хімії.