Як прибрати запах розлитого в салоні автомобіля молока

Домашні тварини, куріння, пролиті напої або розсипана їжа можуть зробити запах в салоні вашого автомобіля досить неприємним. Одна з основних причин - пролите молоко, яке може глибоко вбратися в оббивку і залишити стійкий запах. Дізнайтеся, як позбутися запаху пролитого молока в салоні автомобіля і відновити нормальний запах у вашій машині.

Кроки

 1. 1

  Приберіть надлишки рідини.
  • Просочіть видимі залишки пролитого молока і вологі місця. Це допоможе прибрати запах з салону автомобіля і полегшить процес прибирання. Промокніть паперовою серветкою або губкою оббивку і килимки, де пролилося молоко, а також витріть вікна і панелі.

 2. 2

  Виперіть килимки та чохли.
  • Видаліть запах молока з салону, виправши килимки і чохли, які можна зняти. Килимки без пластикових і гумових вставок можна випрати в пральній машині. Якщо ж вони зі вставками, вимийте їх вручну водою з миючим засобом і висушіть їх.
 3. 3

  Скористайтеся миючим пилососом.
  • Використовуйте глибоке очищення або очищення парою, щоб прибрати неприємних запах з салону автомобіля. Для багатьох пароочищувачів є кошти зі спеціальними миючими засобами, які прибирають запах їжі, так що це може допомогти вам прибрати запах пролитого молока.

 4. 4

  Найміть експерта.
  • Запахи зіпсованого молока можуть настільки глибоко в`їсться в оббивку салону, що ви не зможете їх прибрати простими методами з використанням домашніх засобів для чищення. Проконсультуйтеся з експертом в області хімчистки салону про вартість цієї послуги, щоб ваш салон почистили проффесіонали і прибрали всі неприємні запахи.


Метод 1 з 4: Харчова сода

 1. 1

  Використовуйте харчову соду.


  • Насипте шар харчової соди, щоб вона ввібрала неприємний запах пролитого молока. Нехай місце, де пролито молоко, повністю висохне. Насипте на пляму соди, додайте води і залиште цю суміш на ніч. Як тільки сода повністю висохне, пропилососьте оббивку салону.

Метод 2 з 4: Оцет

 1. 1

  Застосуйте оцет.
  • Оцет дуже добре видаляє запахи, так що спробуйте його. Нанесіть оцет безпосередньо на місця, де пролито молоко, і залиште на ніч, щоб він повністю висох. Це допоможе зруйнувати ферменти молока глибоко в оббивці салону і прибрати запах.

Метод 3 з 4: Засіб для чищення килимів

 1. 1

  Спробуйте засіб для чищення килимів.
  • Нанесіть побутове засіб для чищення килимів від побутових запахів і запахів домашніх тварин на місця, де було пролито молоко, або на всю оббивку салону і килимки, якщо по всій машині тримається сильний запах. Залиште на час, який вказано на упаковці і потім зберіть його пилососом.

Метод 4 з 4: Евкаліптове масло

 1. 1

  Змішайте 60 мл миючого засобу, 120 мл денатурованого спирту і 15 крапель евкаліптової олії на 2 літри гарячої води.

 2. 2

  Втирайте цю суміш в килимок щіткою з м`якою щетиною. Дайте час для висихання.

 3. 3

  Потім потрібно пропилососити.