Як видалити загар

Автозагар може назавжди змінити колір вашої шкіри. Щоб позбутися такого засмаги, необхідно отшелушить темні клітини шкіри. Оранжеві відтінки, викликані використанням автозагара, можуть зажадати негайного видалення або, принаймні, згладжування кольору.

Кроки

 1. 1

  Будь-яким способом відлущить засмаглу шкіру, щоб дістатися до шкіри натурального кольору. Загальні способи відлущування включають в себе:
  • Скраб для тіла
  • Гоління ніг
  • Замочування у ванні або джакузі

 2. 2

  Спробуйте певні способи для видалення оранжевого кольору з різних частин тіла. Так як шкіра на різних ділянках тіла різного кольору, то буде корисно використовувати окремі способи, перелічені нижче.

Метод 1 з 4: Обличчя і шия

 1. 1

  Подивіться на колір. Якщо у нього помаранчевий відтінок, то змочіть ватні диски в рідині для зняття макіяжу і протріть шию та обличчя.
 2. 2

  Позбавтеся від плям, якщо вони є, злегка намочивши обличчя і завдавши невелику кількість соди. Дуже ніжно масажуйте шкіру круговими рухами, поки її колір не стане рівним. Одного разу має бути достатньо, але якщо плями все ще залишилися, спробуйте ще раз.

 3. 3

  Зробіть це перед сном, а вранці колір вашої шкіри повинен виглядати рівним.

Метод 2 з 4: Кисті і ступні

 1. 1

  Подивіться на свої кисті і ступні. Якщо вони занадто яскраві або помаранчеві, то спробуйте застосувати відбілювач для тіла.

 2. 2

  Використовуйте той же відбілювач для волосся на тілі, який застосовується на верхній губі, змішайте та нанесіть на сильно засмаглі ділянки. Залиште розчин на 10 хвилин, потім змийте.

 3. 3

  Використовуйте продукт, який повинен бути у вашому будинку для обробки порізів, перекис водню. Протріть нею занадто яскраву шкіру, але спочатку перевірте на невеликій ділянці, так як вона може викликати роздратування.

 4. 4

  Будьте терплячі, так як для повернення цих ділянок шкіри в терпимий колір може знадобитися кілька днів.

Метод 3 з 4: Руки і ноги 1. 1

  Для цих частин тіла, включаючи тулуб, необхідно дбайливе поводження.

 2. 2

  Нанесіть на ці ділянки дитяче масло, почекайте пів години, потім прийміть ванну і відлущить інші ділянки тіла м`якою мочалкою.

 3. 3

  Ви повинні дуже ніжно масажувати інші ділянки тіла.

Метод 4 з 4: Все тіло

 1. 1

  Прийміть ванну і просто поніжтесь і розслабтеся. Одне тривале приймання ванни може видалити досить оранжевого кольору, щоб зробити вас щасливим.

 2. 2

  Поплавайте в басейні, а не у ванній, якщо у вас є така можливість. Це дасть однаковий ефект, так як тільки зовнішній шар шкіри надмірно засмаглий.

Поради

 • Виберіть один спосіб і дотримуйтеся його. Не використовуйте декілька засобів, щоб позбутися від автозагара, так як ви можете викликати подразнення шкіри. Використовуйте або перекис водню, соду, відбілювач волосся на тілі, але не всі разом.
 • Ви можете використовувати скибочки лимона, щоб вирівняти колір, якщо не хочете позбутися від нього назовсім.
 • Нехай все йде своєю чергою, приймайте ванну щодня і зволожуйте шкіру. Будьте терплячі і пам`ятайте, що наступного разу потрібно більш обережно наносити автозагар.
 • Розпорошуйте автозагар невеликими кількостями і слідкуйте за відтінком шкіри.
 • Якщо жоден цих спосіб не допоміг, значить, видалити помаранчевий або нерівномірний загар в даному випадку неможливо.

Попередження

 • Завжди перевіряйте засіб на невеликій ділянці шкіри, щоб переконатися, що воно не поколює, не палить і не викликає подразнень. Якщо ці симптоми є, то припиніть використовувати засіб і чекайте, поки автозагар не зійде сам по собі.