Як зволожити шкіру

Дуже часто проблеми зі шкірою виникають через її сухості і зневоднення. Це дуже дратує, від цього важко позбутися, а макіяж наноситься нерівномірно. У цій статті перераховані процедури та поради, які допоможуть вам позбавитися від сухої шкіри і зробити її м`якою, як у немовляти!

Кроки

 1. 1

  Відлущить шкіру. Це дозволить уникнути накопичення мертвих клітин шкіри і лущення. Скраби для обличчя і отшелушивающие кошти добре підійдуть, але якщо у вас суха шкіра, то будьте обережні, тому що найчастіше такі кошти призначені для більш жирної шкіри і можуть посилити сухість. Шукайте кошти для сухої шкіри або скористайтеся мочалкою або просто рушником.

 2. 2

  Використовуйте зволожуючі маски для обличчя. Це глибоко зволожить шкіру. Не купуйте маски на масляній основі, так як вони можуть закупорити пори і викликати плями або вугри. Купуйте маски з маркуванням "без комедонов" (не закупорюють пори).




 3. 3

  Зволожуйте. У вас повинно бути два засоби - денний і нічний. Денний засіб має бути більш легким і готувати шкіру до нанесення макіяжу. Якщо засіб буде надмірно жирним, шкіра буде виглядати і відчуватися жирною. Нічний засіб має бути значно сильніше, щоб проникнути в глиб шкіри і як слід її зволожити. При виборі зволожуючого засобу, переконайтеся, що воно не на масляній основі, а також без ароматизаторів і барвників. У деяких містяться дуже жорсткі мильні інгредієнти, здатні дратувати чутливу шкіру. Найчастіше найкращі засоби це найдешевші і прості. Спробуйте купити крем на водяній основі в найближчій аптеці.

 4. 4

  Сконцентруйтеся на найбільш сухих ділянках. Якщо у вас є особливо сухі і роздратовані ділянки шкіри, накладіть на них невелику кількість мазі або крему на масляній основі, придбаного в аптеці, наприклад, крем гідрокортизон. Такі продукти слід використовувати з обережністю, оскільки надмірна кількість може забити пори і викликати появу плям.

 5. 5

  Використовуйте менше макіяжу! Це може здатися контрпродуктивним для приховування непривабливих сухих ділянок шкіри, але макіяж погано впливає на шкіру і посилює проблеми. НЕ наносити основу НА сухі ділянки. Такі ділянки шкіри стануть помаранчевими і більш помітними, а макіяж може посилити проблему. Краще ходити з голими сухими ділянками шкіри кілька днів, ніж з помаранчевими кілька тижнів.



 6. 6

  Використовуйте дуже легкий, високоякісний макіяж на мінеральній основі. Рідкий макіяж дуже добре пристає до сухій шкірі і виглядає вкрай нерівномірно. Але ви повинні використовувати високоякісну мінеральну косметику, так як в дешевій найчастіше містяться жорсткі і сушать хімічні речовини, які посилюють проблеми зі шкірою. Купуйте високоякісну пудру, яка розрівняти колір вашого обличчя. ЗАВЖДИ накладайте зволожуючий засіб, перш ніж накласти макіяж.

 7. 7

  Зволожуючий зсередини. Пийте велику кількість води щодня (приблизно 2 літри), щоб очистити і зволожити шкіру. Поганий стан шкіри може бути викликане поганим харчуванням і відсутністю вітамінів, тому їжте багато фруктів, білків (особливо, якщо ви вегетаріанець) і займайтеся спортом. Напевно, ви чули це вже тисячу разів, але це дійсно допомагає.

Поради

 • Якщо ви думаєте, що у вас серйозне шкірне захворювання, наприклад, екзема, або якщо сухість шкіри не проходить протягом декількох місяців, зверніться до лікаря. Він може виписати вам засіб або дати добру пораду.
 • Якщо у вас крім сухих ділянок шкіри є ще прищі і вугрі, то спочатку займіться сухістю шкіри, навіть якщо зволоження посилить прищі. Прищі легко приховати консілером, а сухі ділянки немає. Не використовуйте засоби для умивання і скраби від прищів, так як вони погіршать сухість шкіри. Зволожите обличчя повністю, а потім нанесіть засіб від прищів безпосередньо на прищі, щоб мінімізувати сухість шкіри.