Як створити індивідуальний дизайн татуювання

Кожна людина любити проявляти свою індивідуальність. Особливо це стосується людей, які вирішили зробити собі татуювання у нижній частині спини. За останні кілька років татуювання в нижній частині спини дещо зіпсували свою репутацію. Але якщо ви створите індивідуальний дизайн, то ви не будете обмежувати своєї татуювання, і з задоволенням будете виставляти її напоказ.


Кроки

 1. 1

  Для початку ви повинні визначитися з тематикою татуювання. Ви повинні вирішити, це буде зображення тварини, рослини або це буде фігура, орнамент або щось інше. Це буде основою вашого індивідуального дизайну.

 2. 2

  Напишіть або замалюйте на листку паперу щось, що буде співвідноситися з вами і вашим внутрішнім світом. Якщо це буде тварина, то які його риси ви б хотіли підкреслити, і тим самим продемонструвати свою індивідуальність? Якщо це буде символ, то, можливо, ви згадайте про своє сімейне, що має багату історію, символіці.
 3. 3

  Не поспішайте. Зробити татуювання - це насправді дуже важливе рішення, тому ви не повинні пошкодувати часу, і на славу потрудитися над створенням індивідуального дизайну. Чим більше часу ви на це витратите, тим більш оригінальною і особистої буде татуювання, і, врешті-решт, тим більше щасливим будете ви самі.

 4. 4

  Обговоріть свої ідеї з рідними та друзями. Можливо, ваші друзі зможуть запропонувати вам щось нове, що ви потім подгоните під себе. 5. 5

  Зберіть усі свої ескізи і рушайте до тату-майстра. Поділіться з ним своїми малюнками та ідеями. Знову ж таки, не поспішайте, вислухайте, що вам запропонує майстер.

 6. 6

  Після того, як ви обговоріть з майстром всі нюанси, йдіть додому, і там обдумайте все ще раз. Ви повинні думати тільки про дизайн татуювання - тільки в такому випадку ви створите тату, яке зможе відобразити ваш внутрішній світ. Вас насправді повинен захопити дизайн татуювання, адже вам доведеться носити її все життя!

 7. 7

  Готово.


Поради

 • Не поспішайте з прийняттям рішення.