Як впоратися з болем при нанесенні татуювання

Процес нанесення татуювання може бути болючим. Це факт. Тим не менш, все переносять біль по-різному і це важливо розуміти, перш ніж ви зважитеся на нанесення татуювання.

Кроки

 1. 1

  Якщо це ваша перша татуювання, не йдіть самі. Візьміть з собою друга або члена сім`ї, щоб у вас було з ким поговорити або хто міг би вас відволікти від болю.

 2. 2

  Більшість художників не почнуть наносити татуювання відразу ж. Вони запитають вас, готові ви чи ні і будуть чекати від вас дозволу почати. Зробіть глибокий вдих і не поспішайте. Ви не зобов`язані дати дозвіл на нанесення татуювання при першому візиті.

 3. 3

  Якщо вид крові викликає у вас відчуття слабкості або нудоту, вам краще не дивитися. Як правило, при нанесенні татуювання виділяється трохи крові. Навіть якщо ваші друзі говорять вам, що у них не було крові, це не так.

 4. 4

  Зрозумійте, що всі люди різні. Деякі люди відчувають менше болю, якщо вони не дивляться, а інші відчувають себе краще, якщо вони дивляться. Ви в цьому розберетеся. Робіть те, що краще для вас, а не те, що краще для вашого друга, який першим зробив собі татуювання.
 5. 5

  Якщо це допомагає, пожуйте жувальну гумку або посмокчіть льодяники. Якщо це допомагає вам, принесіть з собою кульку для зняття напруги або щось інше, що ви зможете стискати.

 6. 6

  Якщо біль стає для вас занадто сильною і вам потрібно зробити перерву, скажіть про це майстрові татуювання. Більшість з них не буде проти і вони захочуть зробити ваш досвід менш болючим. Візьміть двохвилинний перерву, а потім поверніться. Пам`ятайте, що ви платите за це, так що робіть так, як вам зручно.

 7. 7

  Рухайтеся якомога менше. Чим менше ви рухаєтеся, тим точніше і швидше художник зробить свою роботу.

 8. 8

  Після того, як ваша татуювання буде зроблена, вона буде трохи боліти. Дотримуйтесь інструкцій майстра татуювання і біль буде мінімальною і швидко пройде. 9. 9

  Отримуйте задоволення від вашої нової татуювання.

 10. 10

  Щоб зменшити біль і кровотеча і сприяти більш швидкому процесу загоєння, скористайтеся екстрактом паростків пшениці, який може творити дива. Нанесіть його перед початком нанесення татуювання, під час нанесення і один раз в день після того, як татуювання буде зроблена.
Поради

 • Вивчіть процес нанесення татуювання. Можливо, що ви вибрали місце на тілі, де нанесення татуювання болісно.
 • Спробуйте зробити татуювання на м`ясистої частини тела.Там буде менше болю.
 • Татуювання роблять назавжди, тому не варто піддавати себе хворобливого процесу заради того, про що ви будете жалкувати через п`ять років.

Попередження

 • Переконайтеся, що майстерня з нанесення татуювань чиста і умови санітарні! Буде абсолютно нормальним запитати співробітників майстерні, чи користуються вони стерилізованими матеріалами і чисто чи є у них в майстерні.
 • Поїжте щось на випадок, якщо рівень цукру в крові впаде.
 • Не йдіть в майстерню самостійно.