Як видалити або виправити погану татуювання

Отже, ви зважилися зробити татуювання. Ви прийшли в салон, поспілкувалися з майстром, слідували всім інструкціям, і в підсумку розчаровані результатом. Це жахливо, особливо якщо татуювання мала для вас особливий сенс.

Кроки

 1. 1

  Проблема в помилку правопису? З такою татуюванням вам буде непросто, тому ви можете спробувати її видалити, використовуючи сіль і воду (якщо ви зробили її зовсім недавно). Частина татуювання, яку ви хочете видалити, слід рясно покрити морською сіллю. Потім попросіть майстра обробити цю область машинкою, змоченою сольовим розчином. Шкіра на обробленій зоні повинна отшелушиться разом з чернілам- ви можете відколупнути кірку, щоб "допомогти" чорнилам вийти.
 2. 2

  Поживіть деякий час з татуюванням. Якщо вона вам, в цілому, вам до душі, і тільки деякі незначні деталі вийшли невдалими, варто трохи почекати, перед тим, як вирішите її видаляти. Можливо, з часом, ви звикнете і полюбите ті недоліки, які роблять вашу татуювання унікальною.

 3. 3

  Визначте, що саме не так з татуюванням. Неправильна кольорова палітра? Нанесена неакуратно? Вас заразили хронічною інфекцією? Яка б не була причина, вам потрібно чітко її позначити. Це допоможе вам, коли ви підете на процедуру лазерного видалення. Поговоріть з кількома майстрами, і дізнайтеся їх думку щодо цього питання. 4. 4

  Ретельно вивчіть питання. Уважно вивчіть заклад, в якому збираєтеся видаляти татуювання: скільки коштує процедура, яка репутація у майстри та клініки та інше. Видалення татуювання лазером може бути не менш небезпечним, ніж її нанесення.

 5. 5

  Чітко поясніть, який результат вас цікавить. Останнє, що вам потрібно - щоб замість вирішення проблеми вам її посилили. Кожен хороший майстер знає, як краще підправити татуювання, адже вони стикаються з подібними проблемами регулярно. Корекція або правка татуювання - цілком прийнятний варіант в тому випадку, якщо вона не зовсім безнадійна. Якщо ж справи зовсім погані, то вам допоможе лазерне видалення або повне перекриття.