Як зробити макіяж стійким в жарку погоду

Важливо навчитися тому, як зробити макіяж стійким в жарку погоду, щоб виглядати чудово навіть у теплі, вологі дні. Без особливої уваги до підготовки шкіри і нанесення макіяжу, він, ймовірно, не залишиться на місці, коли температура буде високою. На додаток до тепла, провокуючого танення макіяжу, піт і масла з вашої шкіри також приведуть до його змазування, пачкание і патьоки. Ретельно очищена шкіра, покупка правильного виду макіяжу і його нанесення мають вирішальне значення для підтримки вашого виду свіжим під спекотним літнім сонцем.

Кроки

 1. 1

  Оцініть косметику, яка у вашому розпорядженні.
  • Важкі, на масляній основі косметичні засоби погано носяться в жарку погоду. Легкий, стійкий і водонепроникний макіяж буде довше залишатися на місці.

 2. 2

  Протріть ваше обличчя кубиком льоду, і лише потім наносите макіяж. Це надає особі охолоджуючий ефект.

 3. 3

  Купуйте косметику для спекотних днів, у тому числі легку або стійку тональну основу, водостійку косметику для очей і губ і мінеральну косметичну або фінішну пудру.

 4. 4

  Ретельно, але ніжно очистіть обличчя легким очищує засобом, який не містить масла.

 5. 5

  Протріть обличчя з тоніком, щоб видалити зайвий жир і нанесіть сонцезахисний крем, ретельно втираючи його в шкіру.

 6. 6

  Нанесіть основу під макіяж на обличчя, щоб допомогти зберегти ваш макіяж на місці. Ретельно розгладьте його по шкірі.
 7. 7

  Нанесіть невелику кількість тонального крему, або якщо можете, просто використовуйте консилер в проблемних зонах. Ретельно розподілите його по шкірі.

 8. 8

  Закріпіть ваш макіяж легким нанесенням мінеральної фінішної пудри.

 9. 9

  Нанесіть макіяж для очей, починаючи з водостійкої підводки для очей.

 10. 10

  Закінчите макіяж очей, завдавши водостійку туш.

 11. 11

  Ретельно змийте макіяж перед сном, повторюючи свій звичайний процес очищення обличчя.

 12. 12

  Зволожите шкіру, перед сном нанесіть легкий зволожуючий крем, який не містить масла.

Поради

 • Постарайтеся запобігти «патьоки» макіяжу, не використовую рідкий або кремоподібний тональний крем, а замість цього використовуйте мінеральну пудру. Чим менше основи і менше продуктів, які ви використовуєте, тим більша ймовірність того, що ваш макіяж буде залишатися на місці.


 • Коли ви дізнаєтеся, як запобігти макіяж від танення в жарку погоду, майте на увазі, що водонепроникний макіяж, наприклад, підводка для очей і туші для вій, менш імовірно, потечуть, ніж звичайні формули даних засобів.
 • Завжди підтримуйте вашу шкіру добре зволоженою, наносите легкий зволожуючий крем, перш ніж лягти в ліжко. Коли ваша шкіра добре зволожена, макіяж легше наносити, і він довше залишається на вашій шкірі.
 • Наносите бронзатор протягом декількох місяців, коли погода тепла. Бронзатор - хороший вибір для макіяжу в жарку погоду, тому що вам не знадобитися наносити більше інших видів косметики, щоб додати кольору вашому обличчю. Вибирайте рідкий бронзатор, який стійкий, або бронзатор в мінеральній пудрі.

Попередження

 • Не носіть важкий макіяж в жарку погоду. Чим більше ви завдасте, тим більша ймовірність того, що потече. Легко нанесений макіяж триватиме набагато довше.
 • Уникайте регулярного використання туші в спекотні дні. Вона буде танути і потече в спеку. Спробуйте водостійку туш, яка буде залишатися на місці.
 • Ніколи не забувайте наносити сонцезахисний крем. Він неї тільки зробити нанесення макіяжу більш простою справою і допоможе йому залишатися на вашій шкірі, але і захистить шкіру від шкідливих сонячних променів.
 • Не наносіть макіяж на брудну або жирну шкіру. Акуратно очистіть шкіру легким очищує засобом, який не містить масло, перед нанесенням макіяжу. Це допоможе запобігти його від танення і змазування в спекотні дні.

Що вам знадобиться

 • Очищуючий засіб (що не містить масла)
 • Косметика, придатна для використання в жарку погоду (стійка, легка, мінеральна і водонепроникна)
 • Основа під макіяж
 • Легкий зволожуючий крем
 • Тонік
 • Фінішна пудра