Як наносити макіяж на жирну шкіру

У більшості людей жирна шкіра, і через жирної шкіри у них також є прищі і інші недосконалості шкіри. Якщо у вас така шкіра, не переживайте, ось кілька порад про те, як наносити макіяж на жирну шкіру.

Кроки

 1. 1

  Відлущує, відлущує, відлущує! Важливо зробити це першим ділом перед тим, як починати щось. Можна порекомендувати скраб Oatmeal and Honey від Queen Helene. Також рекомендується будь скраб середньої жорсткості, а не кремове або піниться очищуючий засіб, так як він допоможе вам позбавитися від мертвих клітин шкіри. Гелеві кошти також відмінно підійдуть.

 2. 2

  Зволожуйте. Після кожного вмивання завжди зволожуйте шкіру перед тим, як наносити макіяж. Так, дуже хочеться просто пропустити цей крок, суть в тому, щоб ваш макіяж залишався на місці, а значить, це допоможе зробити ваш образ ідеальним. Вам варто зупинитися на безмасляних зволожуючих кремах, а також переконайтеся, що вони виготовлені на основі води. Можна спробувати Dramatically Different Moisturizing gel для жирної шкіри від Clinique. І так, він дійсно робить те, що зазначено на упаковці.

 3. 3

  Приготуйтеся до макіяжу. Після нанесення зволожуючого крему і перед нанесенням тональної основи, найкраще нанести матирующую базу під макіяж на все обличчя, щоб позбутися від будь-якого блиску. Вона дуже добре заповнює пори, і залишає на обличчі приємний фініш. Вам варто наносити тональну основу за допомогою кінчиків пальців, щоб трохи розігріти її. Використання кисті для тональної основи не створить необхідне покриття. З усіх можливих засобів краще вибрати Oil-Free high definition foundation від Smashbox.Еслі ви змішайте невелику кількість зволожуючого крему з тональної основою, це теж полегшить нанесення. Також рекомендуємо: Silk Foundation від Laura Mercier або Skin Foundation від Bobbi Brown.
 4. 4

  Після того, як ви нанесли тональну основу, залиште її на 5-10 хвилин перед тим, як наносити напівпрозору або закрепляющую пудру. (Ви можете переходити до макіяжу очей тим часом!) За допомогою кисті для пудри тонким шаром нанесіть пудру на обличчя, роблячи круги на щоках. Переконайтеся, що ви обробили лоб і спинку носа. Ми використовуємо пудру, щоб закріпити жир на нашому обличчі. (Пудра Halo Powder від Smashbox і HD powder від Makeup For Ever творить чудеса! Варто переконатися, що це легка пудра, яка поєднується по відтінку з вашою тональної основою, щоб вона виглядала більш натуральної).

 5. 5

  Закінчили.


Поради

 • Напівпрозора пудра нагоді вам, коли ви помітите, що тональна основа або консилер стираються.
 • Переконайтеся, що ви повністю висушили шкіру перед тим, як наносити макіяж.


 • Вимийте руки перед тим, як наносити тональну основу.
 • Матуючи серветки відмінно підійдуть для того, щоб позбутися зайвого жиру протягом дня-ви можете купити їх в аптеках.
 • Ви завжди можете нанести компактну пудру на шкіру, коли ви бачите, що вона блищить.
 • Спрей для закріплення макіяжу хороший після нанесення пудри - Urban Decay випускає All Nighter "і" De-Slick ", а Mac робить" fix plus "

Попередження

 • Якщо ви використовуєте базу, переконайтеся, що вона безмасляна, інакше ваш макіяж може потекти! Хороші засоби можна знайти в Smashbox і Laura Mercier.
 • Вам потрібно буде вмитися засобом для зняття макіяжу або кремом і серветкою, щоб видалити макіяж і переконатися, що ваші пори не забиті.