Як нафарбуватися в школу

Ви хочете додати своєму образу родзинки? Підкреслити свої прекрасні очі? Змусити старшокласників звернути на вас увагу? Їли ваша відповідь "так", можливо, ви захочете дізнатися, як накладати макіяж. Це дуже просто і швидко! І ваш вигляд буде ще більш привабливим.

Кроки

 1. 1

  Вмивайтеся вранці і ввечері. Почніть з умивання обличчя і нанесення зволожуючого крему на легкій основі.

 2. 2

  Залежно від тону вашої шкіри, вам буде потрібно тональний крем або основа під макіяж. Тональний крем допоможе приховати жирний блиск, але ви також можете нанести пудру (будь-якого виду) за допомогою губки і кисті. Пудра більше підходить для жирної / блискучої шкіри. Якщо ваша шкіра суха, вам варто використовувати тональний або зволожуючий крем. Якщо у вас на обличчі немає сильних почервонінь, ви можете не користуватися основою для макіяжу. Вам не слід використовувати тональний крем, якщо у вас на шкірі є прищі, так як він посилює їх поширення. При необхідності використовуйте тональний крем на легкій і не масляній основі або мінеральну пудру.

 3. 3

  Замажте, що необхідно. Замажте кола під очима і злегка пройдіться по століть, щоб підготувати основу для тіней. Якщо у вас є почервоніння або рубці, використовуйте злегка темний і стійкий консилер. Якщо у вас є прищі використовуйте легкий тональний крем не на масляній основі, ретельно розтушуйте на шкірі.

 4. 4

  Тепер використовуйте пудру на один тон світліше вашого натурального відтінку або напівпрозору пудру, щоб закріпити тональний крем і надати обличчю природний вигляд.

 5. 5

  Для очей використовуйте нейтральні і бліді тони, такі як світло-коричневий або блідо-рожевий. Якщо ви зробили вибір на користь коричневого, використовуйте відтінок в не темніше / блідіше 4х тонів від вашої природної шкіри. Наносите пальцями, м`яким пензликом або спонжем. Переконайтеся, що нічого не змазали і не занадто захопилися процесом. Нанесіть трохи підводки на верхню повіку, використовуючи тільки натуральний відтінки, такі як сірий, коричневий або чорний. Ви можете пошукати на сайті статті, як наносити макіяж.
 6. 6

  Додайте легкий шар персикових, рожевих або легких рум`ян, близького до природного відтінку. Якщо у вас кругле обличчя, нанесіть їх під вилицями у напрямку до волосся. Якщо у вас видовжене обличчя, наносите м`які горизонтальні лінії рум`ян строго на вилиці.

 7. 7

  Не забувайте стежити за акуратністю брів, заповнюйте їх тінями або олівцем для брів. Це дуже просто і не обов`язково.

 8. 8

  На губи завжди наносите бальзам, а потім блиск. У помади занадто яскраві відтінки, так що використовуйте простий або трохи насичений блиск для губ.

Поради

 • Завжди носіть з собою бальзам або блиск для губ.
 • Спробуйте нанести трохи туші для вій, щоб підкреслити виразність очей і зробити їх більше.
 • Якщо у вас в розкладі є фізкультура, візьміть з собою консилер або пудру, щоб обличчя не блищало від поту.


 • Для кругів під очима кращого всього підходить рідкий консилер.
 • Якщо ви хочете приховати прищі, використовуйте консилер на кремовій основі, проте він може погіршити стан вашої шкіри.
 • Подивіться відео на youtube таких користувачів, як juicystar07, julieg713 або Michelle Phan. TУ них є відео про те, як нафарбується в школу, а Michelle Phan також дає поради по стилю!
 • Носіть з собою запасний консилер і тіні, які використовуєте в цей день.

Попередження

 • Не перестарайтеся. Вас можуть не пустити до школи.
 • Намагайтеся виглядати максимально природно. Не треба, щоб було помітно, що ви повністю нафарбовані.
 • Завжди змивайте макіяж перед сном!
 • Завжди умивайте обличчя.
 • Не наносіть кілька шарів консілера.
 • Використовуйте косметику, яка не закупорює пори і містить, як мінімум 10 SPF.