Як застосувати хімічний пілінг

Хімічний пілінг - ефективний метод відлущування шкіри, видалення відмерлих сухих клітин шкіри з поверхні, при цьому залишається ніжний і гладкий колір обличчя під нею. Хоча багато хімічні пілінги проводяться в кабінеті лікаря, є також домашні версії, які використовують менш потужні хімічні речовини, але пропонують аналогічні результати. Коли ви дізнаєтеся, як правильно підготуватися до застосування цієї продукції, ви побачите найкращі результати хімічного пілінгу.

Кроки

 1. 1

  Підготуйте шкіру для домашнього хімічного пілінгу.
  • Якщо ви приймаєте будь-яку продукцію третіноіна за рецептом, наприклад, Retin-A або Differin, припиніть використання його не менш ніж за 1 тиждень до пілінгу. Третіноін - форма кислоти вітаміну А, який часто використовується для лікування акне або, щоб звести до мінімуму появу дрібних і глибоких зморшок. У цих продуктів є потенціал подразнювати шкіру, що може вплинути на результат пілінгу.
  • Виконайте м`які очищаючі процедури за 24 години до обробки, використовуючи м`який скраб для обличчя. Після миття шкіри нанесіть розчин рН, щоб підготувати шкіру для пілінгу.

 2. 2

  Проведіть тест на ділянці шкіри перед хімічним пілінгом.  • Тест покаже вам, як ваша шкіра буде реагувати на пілінг. Тестування повинне проводитися на передпліччі або на невеликій ділянці шкіри нижче вуха на лінії росту волосся. Залиште тестований розчин на не менш ніж 1 хвилину перед змиванням його водою.
  • Перевірте тестовий ділянку через 24 години. Якщо шкіра виглядає нормально навколо тестированной зони, продовжите процедуру омолодження шкіри. Якщо з`явилося подразнення, таке як почервоніння або болючість, зменшите концентрацію хімічних речовин в розчині для пілінгу і спробуйте інший тест. Якщо у вас ознаки алергічної реакції, такі як збільшені пухлини або свербіж, спробуйте більш низьку концентрацію активних інгредієнтів (гликолевой, саліцилової або трихлороцтової кислот) в розчині для пілінгу.

 3. 3

  Очистіть обличчя перед нанесенням розчину для хімічного пілінгу.
  • Використовуйте воду і мило без миючого засобу, щоб уникнути висихання шкіри до пілінгу. Завершіть очищення із застосуванням м`якого в`яжучого засобу, такого як гамамелісу, або підготовленого розчину, який поставляється разом з комплектом хімічного пілінгу. 4. 4

  Нанесіть рівний шар розчину хімічного пілінгу на шкіру.
  • Використовуйте ватяний тампон або тампон для прикладного процесу, починаючи з менш чутливих ділянок шкіри навколо чола, підборіддя і щік. Продовжуйте наносити хімічний пілінг на нижні повіки, ніс і шию. Наносите розчин рівномірно, або результати хімічного пілінгу будуть незгідним.

 5. 5

  Залиште пілінг на шкірі на рекомендований час.
  • Більшість комплектів хімічного пілінгу не рекомендується тримати більше 1-2 хвилини, в залежності від типу пілінгу і концентрації хімічних речовин в розчині. Огляньте шкіру на наявність ознак роздратування. Хоча несильно печіння прийнятно, але якщо шкіра починає заморожуватися, або з`явилася інтенсивна гострий біль, відразу змийте розчин пілінгу.

 6. 6

  Змийте пілінг і нанесіть нейтралізує розчин.
  • Багато комплекти поставляються з нейтралізуючим розчином, який зупиняє роботу хімічних речовин, тому вони не можуть продовжувати палити шкіру. Однак, якщо у ваш комплект не входить нейтралізатор, що означає, що пілінг перестане працювати, як тільки він змивається, і додатковий розчин не потрібно.

Попередження

 • Іноді вони просто не відправляють вам нейтралізатор, в цьому випадку використовуйте суміш харчової соди і води в якості нейтралізатора, про всяк випадок.
 • Не залишайте хімічний пілінг на обличчі занадто довго, або можуть з`явитися пошкодження на шкірі і печіння. Спостерігайте за шкірою і годинами, щоб переконатися, що ви отримуєте всі переваги пілінгу без будь-яких негативних побічних ефектів.