Як зберегти молодість шкіри

Якщо ви боїтеся вікових зморшок, хочете мати молоду і здорову шкіру, то прочитайте цю статтю.

Кроки

 1. 1

  Їжте огірки. Купуйте органічні огірки і поріжте їх на скибочки, потім візьміть скибочки огірка і покладіть на шкіру. М`яко помасажуйте шкіру. Природні вітаміни і поживні речовини, що містяться в огірках, зволожать вашу шкіру, вона буде молодою і здоровою. Не чекайте результатів відразу, якщо ви будете робити цю процедуру регулярно, ви обов`язково побачите результати. Також їжте огірки, завдяки цьому ваша шкіра буде виглядати здоровою. З`їдайте один огірок на день. Крім того включайте в свій раціон зелені яблука і сік папайї, оскільки ці продукти багаті поживними речовинами, які необхідні для здоров`я шкіри. Це може здатися дивним, але набагато краще використовувати ці продукти, ніж витрачати гроші на малоефективні косметичні засоби.

 2. 2

  Зробіть масаж шкіри, видаліть макіяж, використовуючи відповідні косметичні засоби. Якщо ви не впевнені в якості косметичного засобу, віддайте перевагу натуральним засобам, згаданим у попередньому кроці.
 3. 3

  Зволожуйте шкіру обличчя після пілінгу. Для цього випивайте, принаймні, стакан води після пілінгу. У загальній складності випивайте не менше 8 склянок води в день. 4. 4

  Не перебуваєте на сонці занадто довго. Якщо ви виходите на сонце, обов`язково вдягайте сонцезахисні окуляри. Крім того, якщо ви живете в умовах холодного клімату, захищайте обличчя від крижаного вітру.

Попередження

 • Не спіть на боці, спите на спині. Сон на боці може викликати тиск на шкіру.
 • Не використовуйте спирт, щоб позбутися від прищів або плям. Це шкідливо для шкіри.