Як виконувати розтяжку "жабою"

Дана вправа низької інтенсивності поліпшить розтяжку суглобів плечей і спини, а також посприяє загальному розвитку гнучкості.
Метод 1 з 3: Займіть вихідне положення

 1. 1

  Ляжте спиною на плоску поверхню. Стуліть підошви стоп разом так, що коліна ніг будуть звернені по сторонах, розходячись при цьому один від одного якомога далі.

 2. 2

  Підтягніть свої стопи ближче до куприка, зберігаючи стопи в зімкнутому положенні. Ви можете підтягти стопи до себе руками, якщо вам доводиться занадто важко. Віддайте свої коліна на свавілля гравітації, поступово намагаючись торкнутися ними підлоги.

Метод 2 з 3: Виконання вправи

 1. 1

  Витягніть руки попереду своєї грудної клітки у напрямку до стелі. Випряміть руки в ліктях і зімкніть долоні рук разом.

 2. 2

  Переведіть руки назад за голову і залиште їх мирно спочивати на підлозі. Постарайтеся торкнутися підлоги, не забуваючи випрямляти руки. Якщо ваші руки зігнутися на шляху до підлоги, то поверніться у вихідне положення і почніть заново, але зупиніться в той момент, коли руки починають згинатися.

 3. 3

  Наведіть свої руки у вихідне положення і повторіть вправу. Продовжуйте робити цю розтяжку, утримуючи свої кінцівки під контролем і рухаючи ними плавно в процесі всього вправи.

Метод 3 з 3: Частота 1. 1

  Проробіть 10 повторень цієї вправи за один підхід. Виконайте разом 3 підходу.

 2. 2

  Для отримання якнайшвидших результатів прагнете проробляти по 3 підходи 5 днів на тиждень протягом 6 тижнів. Для якнайшвидших результатів збільште кількість повторень і підходів.

Поради

 • Дана вправа розвиває силу і гнучкість м`язів спини і плечей.
 • Для полегшення собі завдання ви можете влаштуватися зручніше з метою зниження опору в суглобах при розтяжці.

Попередження

 • Ви ризикуєте потягнути м`язи плечей і спини при недбалому виконанні цієї вправи.