Як виконувати розтяжку, стоячи у дверному прорізі

Дана вправа низької інтенсивності поступово зміцнює і подовжує м`язи плечей та грудної клітини, ефективно покращуючи рельєфність в цих областях.
Метод 1 з 3: Займіть вихідне положення

 1. 1

  Станьте в дверному отворі і упріться предплечьями в сторони каркаса дверного отвору. Ваші руки повинні розташовуватися під певним кутом так, щоб голова і руки формували свого роду тризуб. Розташуйте одну стопу ноги попереду себе, а іншу - позаду таким чином, щоб вони знаходилися в різних кімнатах.

Метод 2 з 3: Виконання вправи

 1. 1

  Тримайте верхню частину рук на рівні плечей, напружте м`язи спини і черевного преса. Тепер нахиліться вперед, щоб розтягнути м`язи грудної клітки. Залишайтеся в цьому положенні 30 секунд (якщо ви відчуваєте хорошу розтяжку).

 2. 2

  Поверніться у вихідне положення і розслабтеся на кілька секунд, перш ніж ви поміняєте місцями позицію ніг і виконайте вправу ще раз. Негайно зупиніться, якщо ви відчуваєте біль або дискомфорт, але пам`ятайте, що ви завжди можете зменшити навантаження від розтяжки, розміщуючи своє тіло зручніше.

Метод 3 з 3: Частота

 1. 1

  Виконуйте таку розтяжку по 30 секунд за один підхід. Виконайте разом 3 підходу. 2. 2

  Щоб почати помічати результати, прагнете займатися по 3 підходи 5 днів на тиждень протягом 6 тижнів. Для якнайшвидших результатів збільште кількість повторень і підходів.

Поради

 • Для полегшення собі завдання ви можете поміняти положення ліктів для розтяжки інших областей тіла або для усунення болю в плечах.
 • Ця вправа допоможе збільшити силу, гнучкість м`язових груп грудей і плечей.

Попередження

 • Ви ризикуєте потягнути м`язи грудей або плечей при недбалому виконанні цієї вправи.