Як навчити дитину ходити

Вам набридло постійно поправляти килими, які стягує ваша дитина, коли переповзає з однієї кімнати в іншу? З цим пора щось робити! Прочитайте цю статтю, і ви дізнаєтеся, як навчити малюка ходити!


Кроки

 1. 1

  Заохочуйте дитини. Як це зробити? Залучіть увагу своєї дитини його улюбленою іграшкою, за якої малюк із задоволенням буде дотримуватися, і яку завжди буде носити за собою. Покладіть іграшку недалеко від дитини, але щоб він не зміг до неї дотягнутися. Переконайтеся, що поряд з малюком є щось, за що він може вхопитися і встати.

 2. 2

  Захищайте дитини. Час, коли малюк вчиться ходити, є травмоопасним, тому намагайтеся перебувати в одній кімнаті з дитиною. Застеліть дерев`яний, металевий або бетонну підлогу товстим і м`яким килимом, в іншому випадку ваша дитина впаде, вдариться головою і потрапить до лікарні.  • Можете також розстелити на підлозі кілька ковдр. Головне, перевірте, щоб під ковдри не влучили тверді предмети, і щоб на шляху дитини не було твердих і гострих предметів, наштовхнувшись на які, дитина може отримати травму.

 3. 3

  Допомагайте своїй дитині. Якщо у вашого малюка багато іграшок, і він проявляє до них інтерес, використовуйте їх! Візьміть кілька м`яких іграшок і розкладіть їх по кімнаті. Пластмасові та дерев`яні іграшки бажано не використовувати, так ними можна травмуватися. Після того, як дитину зацікавить щось з іграшок, він попрямує до неї і візьме в руки. Маленьким діткам ходити легше, коли вони що-небудь тримають у своїх руках. 4. 4

  Купуйте або зробіть своїми руками іграшкову машину, в якій дитина буде не сидіти, а стояти. Така машина хороша тим, що вберігає дитину від травм. Правда, спочатку переконайтеся в тому, що у дитини достатньо сили, щоб керувати такою машиною.

Попередження

 • Підтримуйте дитину за руку або, наприклад, за капюшон, коли він йде по твердій травмоопасной поверхні (якщо це асфальт або якщо підлога покрита плиткою).
 • Застеліть підлоги в кілька шарів килимами і ковдрами.