Як приховати прищик за допомогою косметики

Ви страждаєте від настирливих прищів, які навіть і не думають проходити? Можливо, на вашому обличчі величезний прищ, який, так і здається, вилізе на голову. Хочете дізнатися, як його замаскувати? Для цього прочитайте нашу статтю.

Кроки

 1. 1

  Не піддавайтеся бажанням видавити прищ. Інакше, вам буде набагато важче його замаскувати. Він буде сухим і, до того ж, навколо прища утворюється коло. Ви ж не хочете цього?

 2. 2

  Ви хочете запобігти зростанню прищика. Для цього змочіть ватяний спонж теплою водою і на 10 хвилин покладіть на прищ. Тепла вода допоможе розкрити пори. Якщо ви не хочете цього робити, прийміть душ-пар розкриє ваші пори.

 3. 3

  Потім, очистіть місце. Використовуючи ніжне очищає засіб, гарненько протріть обличчя, приділяючи особливу увагу місцю з прищами. Будьте обережні, щоб не потерти шкіру. Після чищення, скористайтеся зволожуючим кремом, без вмісту масел.

 4. 4

  Тепер, коли шкіра повністю очищена, макіяж буде наноситися гладко. Якщо хочете, ви можете використовувати основу під макіяж. Якщо на вашому лобі (ближче до волосся) з`явився червоний прищик, його буде важче замаскувати, але можливо!
 5. 5

  Скористайтеся антибактеріальним коригувальним олівцем. Поставте крапку на місці з прищами і втирайте засіб в шкіру, щоб воно вбралося.

 6. 6

  Скористайтеся кольоровим коректором. Нанесіть його на місце навколо прища, уникаючи головки. Так, ви зможете замаскувати почервоніння навколо прищика.

 7. 7

  Щоб приховати білу головку, використовуйте мінеральну пудру. Візьміть трохи пудри на пензлик і нанесіть на головку точковими рухами. Пудра ляже поверх прища і не осиплеться.

 8. 8

  Насолоджуйтесь.

Поради

 • Пам`ятайте, що прищі з`являються у всіх людей і їх не варто соромитися. Будьте терплячі і звертайтеся ніжно зі своєю шкірою. Чи не мучити себе. Стрес може провокувати появу прищів, тому будьте спокійні і позитивні по відношенню до своєї шкіри.


 • Ні за яких обставин не чіпайте своє обличчя, навіть одним пальцем. Безліч бактерій може перекочувати з рук на обличчя. Не забувайте тримати в чистоті своє волосся. Протягом дня або вночі, масла можуть потрапляти на ваше обличчя і ви навіть не помітите цього!
 • Щоб освітлити шрам від прищика, використовуйте лимонний сік.
 • Пам`ятайте, що видавлювати прищі не можна! Якщо ви вже вирішили зробити це, переконайтеся в тому, що у вас чисті руки і чисте обличчя.
 • Якщо ви хочете отримати швидкий результат, скористайтеся краплями для очей. На ватний тампон нанесіть трохи рідини і прикладіть на прищ на 2 хвилини. Засіб тимчасово видалить почервоніння.
 • Надлишок масел на обличчі може призвести до появи прищів. Носіть з собою антибактеріальні серветки і протирайте ними особа на протяг дня.
 • Міняйте наволочки на подушці частіше і не торкайтеся особою до подушки, коли спите. Спіть на спині.
 • Ви також можете нанести на прищ шматочок картоплі. Він освітлить почервоніння.
 • Від прищів може допомогти часник. Просто втирайте його в шкіру.