Як зменшити почервоніння і розмір прища з аспірином

Ви лягли спати з чистою, сяючою шкірою, а прокинулися з величезним прищем? Біжіть за аспірином! Аспірин - це протизапальний засіб, який можна наносити безпосередньо на прищ, щоб зменшити почервоніння і набряк. Саліцилова кислота (цей же інгредієнт міститься в більшості засобів від прищів) в аспирине здатна висушити прищ і стягнути шкіру.

Кроки

 1. 1

  Помістіть таблетку аспірину (або стільки, скільки необхідно) у воду і перемішайте. Співвідношення має бути приблизно 2-3 частини води на 1 частину аспірину. Не потрібно попередньо роздавлювати аспірин, так як він розчиниться при зануренні у воду (всупереч поширеній думці, можна використовувати аспірин в оболонці і без- і він не викличе побічних ефектів).

 2. 2

  Змішайте подрібнений аспірин з достатньою кількістю води, щоб вийшла густа паста. Вам потрібно лише кілька крапель води.

 3. 3

  Нанесіть пасту безпосередньо на прищ. Використовуйте для цього ватяну паличку, але якщо ви віддавайте перевагу задіяти палець, попередньо вимийте його з милом або протріть спиртом, щоб не занести на шкіру додаткові бактерії.

 4. 4

  Тримайте аспірин на прищів так довго, як це можливо. Як правило, паста висохне менш ніж за півгодини і почне відшаровуватися. Використовуйте чисту, вологу тканину, щоб видалити аспірин, мінімально торкаючись ураженої ділянки. Це також є можливістю легкого пілінгу.

Поради
 • Помийте обличчя перед нанесенням пасти.
 • Мийте руки перед і після торкання прищів на обличчі. Бактерії можуть погіршити стан, і на обличчі може з`явитися навіть більше прищів.
 • Будьте терплячі. Прищі не зникнуть за ніч, а дуже часто стан трохи погіршується, перш ніж дійсно стати краще, тому не здавайтеся.
 • Аспірин без оболонки легше розчавити.


 • Ви також можете зробити маску, а не наносити пасту тільки на прищі. Змішайте кілька таблеток аспірину з водою (можна також додати й інші інгредієнти, наприклад, мед) і нанесіть суміш на обличчя.
 • Активний інгредієнт аспірину ацетилсаліцилова кислота дуже схожа на (хоча і не є такою ж) саліцилову кислоту, яка застосовується в засобах від прищів.

Попередження

 • Не намагайтеся повторити це з іншими болезаспокійливими. Використовуйте тільки 100% аспірин. Цей метод не буде працювати з ацетамінофеном (Tylenol), ібупрофеном (Advil) і більшістю інших відомих болезаспокійливих засобів. Не використовуйте комбіновані знеболюючі, такі як Excedrin.
 • У рідкісних випадках може бути алергія на аспірин. Перевірте шкіру, завдавши невелику кількість аспірину за вухом.
 • Аспірин пов`язаний з шумом (дзвоном) у вухах. Якщо у вас вже є дзвін у вухах, вам слід уникати цієї процедури.
 • Якщо вам не виповнилося 18 років, і у вас симптоми застуди або грипу, не вживайте аспірин.
 • Не використовуйте цей метод, якщо у вас синдром Рейє, ви вживали велику кількість алкоголю, вагітні, годуєте грудьми або приймали інші ліки.
 • Так як ви можете поглинати хімічні речовини через шкіру, а довгострокові наслідки зовнішнього застосування аспірину невідомі, не рекомендується застосовувати цей спосіб занадто часто.