Як вивести вугри та прищі

Отже, у вас є вугри та прищі, від яких ви давно мрієте позбутися раз і назавжди, але ви випробували всі методи, а вони так і не зникли з вашого обличчя? Як щодо того, щоб позбутися від них остаточно? Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися, як цього домогтися.


Кроки

 1. 1

  Прийміть душ і ретельно помийте голову. Якщо ваше волосся залишаться жирними, цей бруд буде поширюватися і на ваше обличчя: воно стане жирним, що, в свою чергу, спричинить появу прищів. Хороший душ допоможе це зупинити.

 2. 2

  Помийте обличчя. Ретельно помийте обличчя, використовуючи підходящий для вашої шкіри засіб проти прищів. Це дуже допоможе.

 3. 3

  Використовуйте тонік. Він очищає шкіру обличчя від бруду та жиру. Якщо ви протрете обличчя ватним кулькою, то помітите залишки бруду.
 4. 4

  Використовуйте крем від прищів. Креми від прищів, особливо із серії Clean and Clear, виводять прищі протягом ночі. Іноді це може зайняти кілька днів, але крем діє досить швидко.

 5. 5

  Не чіпайте своє обличчя часто. Торкаючись свого обличчя, ви заносите мікроби і бруд у пори шкіри. Ці мікроби і бруд служать основною причиною виникнення прищів. 6. 6

  Не наносіть багато макіяжу. Макіяж є ще однією причиною прищів. НІКОЛИ не маскуйте прищі за допомогою макіяжу. Такі дії лише збільшать прищ у розмірі і зроблять процес загоєння ще більш тривалим.

Поради

 • Пийте багато води. Вода буде підтримувати вашу шкіру здоровою, а не брудною.
 • Дотримуйтесь кроків 5 і 6. Ці дії завадять виникненню нових прищів.
 • Вважається корисним приймати холодний душ.

Попередження

 • Ніколи не здирайте прищі! Навіть якщо у вас з`явиться відчуття чистої шкіри, і вам доведеться чекати кілька хвилин, щоб позбутися від крові - не робіть цього! Шкіра загрубіє і вивести прищ стане ще складніше. Що б не говорили, неможливо позбутися прища, просто видавивши його! У вас залишаться шрами!