Як покурити в будинку, щоб про це не дізналися інші

Ви пристрасно хочете викурити сигарету, але не хочете, щоб інші люди в будинку знали, що ви курите? Ось кілька способів насолодитися курінням і зберегти це в таємниці.




Метод 1 з 3: Приховати запах

 1. 1

  Покладіть на підлогу рушник. Закрийте двері і заткніть рушником щілину між дверима та підлогою. Переконайтеся, що щілина закрита повністю. Інакше дим буде виходити через щілину, а це, в свою чергу, може включити пожежну тривогу або привернути увагу інших людей, що знаходяться в будинку.

 2. 2

  Відкрийте вікно. Тоді дим буде виходити назовні, а в кімнату буде надходити свіже повітря.

 3. 3

  Увімкніть витяжку. Дим буде краще підніматися по димоходу, якщо температура всередині буде вище, ніж зовні. Якщо ви в даний момент користуєтеся плитою, сигаретний дим буде йти разом з жаром. Чи не згорите!

 4. 4

  Шампунь. Цей спосіб підходить, тільки якщо ви курите у ванній. Додайте краплі шампуню в раковину і душ. Увімкніть гарячу воду, щоб вона змила шампунь. Його запах повинен заповнити кімнату.

 5. 5

  Використовуйте освіжувач повітря. Розпорошите освіжувач повітря по всій кімнаті. Якщо у вас є спрей-дезодорант для тіла, закрийте очі і швидким рухом розпорошите його на все тіло, але так, щоб не потрапити в обличчя і рот.

 6. 6

  Увімкніть вентилятор. Якщо у вашій кімнаті немає вікон або зовні занадто холодно для того, щоб відкривати їх, включіть в кімнаті вентилятор. Це дозволить позбутися більшої частини диму.

Метод 2 з 3: Приховати докази

 1. 1

  Відкрийте кран. Коли закінчите курити, помістіть сигарету під кран і використовуйте холодну воду, щоб загасити її. Для цього тримайте сигарету в руці. Якщо вона впаде в раковину, то може засмітити каналізацію.

 2. 2

  Вимийте раковину або іншу «попільничку». Переконайтеся, що вимили те, що використовували як попільнички, з водою і милом. Ви ж не хочете, щоб були помітні частинки сигарети або щось в цьому роді.

 3. 3

  Змийте сигарету в унітаз. Перш ніж зробити це, оберніть її двома листами туалетного паперу.

 4. 4

  Переодягніться. Коли закінчите палити, швидше за все, ваша одяг буде пахнути сигаретним димом. Якщо у вас є час, надіньте нову сорочку і брюки.

Метод 3 з 3: Особиста гігієна

 1. 1

  Вимийте руки. Використовуйте для цього мило і воду. Ваші руки, а особливо пальці, після куріння будуть пахнути сигаретами.

 2. 2

  Почистіть зуби. Зуби потрібно чистити як мінімум дві хвилини. Після цього скористайтеся ополіскувачем для порожнини рота або візьміть м`ятну жувальну гумку, якщо вона у вас є.

 3. 3

  Приберіть волосся. Якщо у вас довге волосся, зберіть їх в хвіст або просто підніміть їх вгору, так як запах диму дуже сильно чіпляється до волосся.

Поради

 • Будьте холодні і спокійні. Якщо ви будете смикатися, стане очевидно, що ви курили.


 • Якщо у вас є цілий годину до того, як ваші батьки повернутися, курите зовні! Не витрачайте час на те, щоб возитися з ванною кімнатою.
 • Переконайтеся, що батьки не повернутися додому протягом пари годин.
 • Якщо у вас у ванній є вентилятор, увімкніть його.
 • Не залишайте попіл на підлозі.
 • Спробуйте використовувати сухий лист туалетного паперу або паперового рушника, згорнутий в трубку, і видихайте через нього. Або ви можете просто видихати у вікно.
 • Якщо у вас в будинку є дров`яної камін, все, що вам потрібно зробити, - це відкрити димар і тримати сигарету під ним. Повільно видихайте дим. Поки ви обережні, ніякого сигаретного запаху не буде.
 • Використовуйте кальян. Він не залишає ніякого запаху.

Попередження

 • Нехай це не входить у вас у звичку. Курити зовні - це найвірніший спосіб зробити так, щоб ваші батьки не дізналися.
 • Сигарети можуть вбити вас і викликати серйозне захворювання. Настійно рекомендуємо вам не починати курити чи спробувати кинути, якщо ви вже почали.

Що вам знадобиться

 • Сигарети
 • Запальничка або сірники
 • Рушник
 • Шампунь
 • Паперові серветки