Як оббити лаву

Як оббити лаву

Створити індивідуальну м`яку лаву легше, ніж здається. Завдяки прямокутній формі та універсальності, вона ідеально підходить для внутрішніх приміщень, веранд і двориків. У той же час будьте обережні при роботі над предметами інтер`єру, для яких використовуєте потужний меблевий степлер.
Частина 1 з 3: Робимо основу лави

 1. 1

  Ви можете вибрати як уже оббиту лаву, так і зробити нову. Якщо ви вирішили замінити оббивку на існуючій лаві, то вам спочатку потрібно буде відкрутити ніжки і прикріпити їх пізніше.
  • Якщо ви вирішили поміняти оббивку на своїй лаві, вам також необхідно буде видалити скоби на задній частині підстави за допомогою загострених плоскогубців. Потім зняти тканину, ватин і поролон, щоб замінити їх на нові.
  • Старий шматок тканини використовуйте як шаблон для нового покриття лави.

 2. 2

  Виміряйте основу лави і вирішите наскільки великий ви хочете її зробити. Якщо створюєте лаву з нуля, то ви можете підігнати розміри під той простір, де вона буде розміщуватися. Робіть виміри в сантиметрах.

 3. 3

  Купуйте шматок фанери товщиною 1,3 - 2 см в господарському магазині або магазині пиломатеріалів. Попросіть фахівця магазину обрізати фанеру до того розміру, який ви відміряли.

 4. 4

  Купуйте товстий поролон такого ж або більшого розміру, ніж ваша фанера. Ваш поролон повинен бути не менше 7,5 см в товщину, щоб забезпечити комфорт. Придбати поролон ви можете в магазині оббивних матеріалів або тканин.
  • Також як і в господарському магазині, фахівці в магазині тканин можуть обрізати поролон до необхідного розміру.
  • У домашніх умовах ви можете використовувати електричний обробний ніж для цих цілей.

 5. 5

  Очистіть велику робочу поверхню або стіл. Найлегше оббити лаву, якщо ви в змозі рухати тканину і ватин по гладкій поверхні.

 6. 6

  У кутах фанери просвердлите отвори для ніжок. Спробуйте прикріпити їх перш, ніж займетеся оббивкою, щоб переконатися, що вони ідеально встають на місце. На даному етапі вам буде потрібно дриль і шурупи.

Частина 2 з 3: Закріплюємо поролон і ватин

 1. 1

  Купіть великий рулон ватину в ремісничому магазині. Вам знадобиться в два з половиною рази більше ватину, так як він буде укладатися на поролонову основу.

 2. 2

  Відріжте шматок ватину точно такого ж розміру, що й поролон з фанерою.

 3. 3

  Покладіть фанеру на робочий стіл і приготуйтеся укладати шари поролону і ватину.

 4. 4

  Приклейте поролон до дерев`яній основі з допомогою спіненого клею. Нанесіть клей рівним тонким шаром на фанеру, покладіть на нього поролон і дайте клею підсохнути згідно інструкції, зазначеної на упаковці клею.

 5. 5

  Приклейте ватин до верхньої частини поролону також за допомогою спіненого клею. Нанесіть рівним шаром і дайте підсохнути.

 6. 6

  Приберіть зі столу фанеру, поролон і ватин. Рівне укладіть великий шматок ватину на стіл, їм ви будете обертати основу і поролон для створення відчуття м`якості.

 7. 7

  Покладіть дерев`яна підстава обличчям вниз поверх ватину. Вирівняйте фанеру по центру стола так, щоб у вас було більш ніж достатньо матеріалу, щоб обернути його навколо задньої частини підстави з усіх боків.

 8. 8

  Виберіть механічний, повітряно-компресорний або електричний меблевий степлер для фіксації ватину і тканини. У випадку з електричним степлером, підключіть його до розетки і вставте скоби.

 9. 9

  Починаючи з центру одного боку, оберніть ватин навколо лави до задньої частини підстави, потягнувши досить сильно, створюючи натяг. Закріпіть ватин на підставі за допомогою скоб на відстані 2,5 см від краю і потім на половині краю підстави.

 10. 10

  Кріпите скоби через кожні 2,5 см. Почніть з центру кожної сторони і рухайтеся в бік кута. Також використовуйте молоток, щоб прибити нещільно прикріплені скоби.

 11. 11

  Створити закруглені кути ви можете, натягуючи і зміцнюючи ватин прямо на центр кута. Створити прямі кути ви можете, складаючи одну сторону ватину до іншої сторони кута. Потім натягніть і складіть ватин з другої сторони і прикріпіть його кількома скобами до основи. 12. 12

  Продовжуйте зшивати, поки весь ватин НЕ БУДЕ обгорнутий навколо поролонового підстави.

 13. 13

  Ображати надлишки ватину на нижній частині основи. Переконайтеся, що ви ріжете нижче закріплених скоб.

Частина 3 з 3: Закріплюємо тканину

 1. 1

  Підніміть лавку. Розстеліть тканина на столі лицьовою стороною вниз. Тканина повинна лежати рівно щодо центру стола.

 2. 2

  Знову помістіть підставу лави на стіл верхньою стороною вниз. Вирівняйте його.

 3. 3

  Оберніть тканину навколо одного боку лави і закріпіть за допомогою меблевого степлера. Добре натягніть тканину перш, ніж кріпити скобами.

 4. 4

  Продовжуйте кріпити тканину по всьому периметру лавки. Складіть кути або шляхом створення двох виточок з кожного боку кута, або роблячи квадратну складку. Кріпите скоби, принаймні, через кожні 2,5 см з великою кількістю скоб в кутах.

 5. 5

  Надлишки тканини ображати нижче закріплених скоб. Для цього використовуйте швейні ножиці, щоб зробити рівний акуратний розріз.

 6. 6

  Також ви можете обшити нижню частину підстави лави для захисту оббивки. Виріжте шматок тканини зі сторонами на 2,5 см менше, ніж боку фанери. Для цих цілей можете вибрати поєднуються бавовняні або синтетичні тканини.

 7. 7

  Закріпіть скобами тканину поверх необроблених країв оббивки через кожні 2 - 4 см.

 8. 8

  Встановіть ніжки або підставу.

Що вам буде потрібно

 • Фанера
 • Товстий поролон
 • Електричний обробний ніж
 • Ватин
 • Спінений клей
 • Ножиці
 • Меблевий степлер
 • Молоток
 • Оббивна тканина
 • Швейні ножиці