Як наносити косметику MAC

Косметика MAC, відома також як Make-up Art Cosmetics, косметика для візажистів була заснована в Торонто, Канада. Ця компанія заробила собі репутацію як виробник якісного продукту, за допомогою якого можна створювати стійкий і красивий макіяж. Косметика МАС була розроблена спеціально для професійного декоративного макіяжу акторів телебачення і кіно. Але через популярність і величезної кількості пропонованих кольорів цієї декоративної косметики, яка підходить для найрізноманітніших відтінків шкіри, багато жінок стали розкуповувати МАС продукцію. Великий асортимент косметики МАС можна купити онлайн і в багатьох спеціалізованих магазинах по всьому світу. При покупці цієї косметики ви не зможете не помітити її відмінну якість і насиченість пігменту. Ми допоможемо вам навчитися, як правильно застосовувати косметику МАС.
 1. 1

  Спочатку слід очистити обличчя вашим звичайним засобом, що очищає. Після цього сполосніть обличчя ще раз теплою водою. Витріть шкіру чистим рушником, роблячи легкі поплескують руху.

 2. 2

  Після очищення обов`язково треба зволожити шкіру обличчя. Після цього візьміть спеціальний косметичний спонж і нанесіть на нього трохи тональної основи.

 3. 3

  Нанесіть за допомогою цього спонжа тональну основу на три різні точки вашого чола. Розподіляйте засіб плавними рухами з правого боку наліво. Додайте тієї ж тональної основи на обидві щоки, підборіддя, щелепних зону і зону біля носа.

 4. 4

  За допомогою того ж спонжіком вам необхідно так розподілити тональну основу по шкірі, щоб вона перестала бути помітна. Легкими рухами рівномірно розподіліть засіб, щоб колір обличчя став рівним.

 5. 5

  Особливо ретельно пройдіться спонжиком близько щелепної зони. Тональна основа повинна рівно розподілятися нижче до шиї, щоб виключити будь-які помітні лінії тонального засобу в цій галузі.

 6. 6

  Залишки основи нанесіть в зону під очима. Обов`язково вирівняйте колір шкіри в цьому місці, роблячи поплескують руху.

 7. 7

  Далі скористайтеся пудрою для обличчя. Наберіть пензлем достатню кількість пудри, щоб кисть була повністю нею покрита.

 8. 8

  Струсіть трохи кисть, щоб видалити зайву пудру. Завдяки цьому, у вас не буде надлишку пудри на обличчі.

 9. 9

  Легко струшується рухами нанесіть пудру поверх тональної основи. Пудра допомагає осісти тональної основі і зменшує поява жирного блиску на шкірі. https://macmakeup-china.net 10. 10

  Готово.

Поради

 • Перед тим як наносити косметику МАС, ми радимо вам скористатися зволожуючим кремом. Це дозволить полегшити нанесення макіяжу, крім того, ви будете виглядати натуральніше, і маленькі зморшки будуть менше помітні.
 • Так як у складі косметики МАС знаходяться дуже яскраві пігментовані кольору, вам варто бути обережним, щоб не перестаратися з нанесенням тональної основи. Необхідно дуже невелика її кількість, щоб отримати відмінний результат.
 • Використання спеціального спонжіком для нанесення тональної основи має свої плюси: ви не наносите основу пальцями, на яких можуть бути бактерії, що може бути причиною виникнення прищів.

* Щоб переконатися, що ви правильно завдали тональну основу на обличчя, вдивіться у дзеркало при сонячному освітленні. Відразу ж ви побачите пропущені ділянки або похибки, які ще необхідно опрацювати.

Що вам знадобиться

 • Косметичний спонжик
 • Тональна основа МАС
 • Пудра для обличчя МАС
 • Кисть для пудри
 • Дзеркало