Як зменшити пори за допомогою основи під макіяж

У багатьох жінок великі пори. У більшості випадків, великі пори характерні для жінок з комбінованим або жирним типом шкіри. Щоденне очищення, пілінг і зволоження зменшить розмір пір і скоротить кількість жирів. Ви ніколи не позбудетеся від великих пір назавжди, але можете приховати їх за допомогою різних методів нанесення тональної основи. Дотримуйтесь наших порад, щоб зменшити розмір пор за допомогою основи під макіяж.

Кроки

 1. 1

  Перед нанесенням будь-якої основи під макіяж або косметичних засобів для макіяжу, слід очистити і зволожити обличчя. Належний догляд за шкірою збереже ваше обличчя здоровим.
  • Перш ніж наносити на обличчя праймер або основу, дайте шкірі висохнути. Якщо ви не будете дотримуватися цього правила і завдасте засіб на вологе обличчя, ваша шкіра буде мати шарувату структуру.

 2. 2

  Перед нанесенням основи під макіяж, нанесіть на шкіру обличчя якісний праймер. Праймер використовують, по-перше, для того, щоб основа під макіяж краще трималася і, по-друге, він заповнює пори, не даючи основі потрапити в них. Без праймера, основа збільшить пори, замість того, щоб їх заховати.

 3. 3

  Виберіть потрібну рідку основу під макіяж, яка підходить типу вашої шкіри. Існує два основних типи рідкої основи під макіяж. Для нормальної і жирної шкіри підійде світиться фініш основа (luminous finish), а для комбінованої і жирної шкіри краще всього вибирати матову фініш основу. Матова основа також хороша для шкіри з великими порами.

 4. 4

  Не варто брати занадто велику кількість основи, інакше зробите пори ще помітніше. Нанесіть основу тонким рівним шаром.  • Щоб нанести рівний шар, використовуйте спонж або спеціальну кисть. Ви також можете наносити основу за допомогою пальців, але вона ляже на обличчя рівніше, якщо ви скористаєтеся спонжем або пензлем.
  • Почніть з центру особи і рухайтеся до зовнішньої сторони. Не забудьте про нижню щелепу.

 5. 5

  Виберіть розсипчасту пудру в тон вашої основи. Пудра надасть вашій шкірі сяйва і підкреслить риси обличчя, а не пори.
  • Для рівного нанесення пудри, купіть спеціальну м`яку круглу кисть з рівними краями або плоску по краю.

  • Насипте невелику кількість пудри в кришку з-під контейнера. Наберіть пензликом трохи пудри і струсіть її, щоб видалити надлишки. Тепер, легкими рухами нанесіть пудру на обличчя, від центру до зовнішньої сторони. Кілька легких шарів пудри будуть виглядати набагато краще, ніж один важкий шар. 6. 6

  Ви можете наносити пудру на протяг дня, коли потрібно. Пудра буде підтримувати обличчя свіжим і візуально зменшить пори.

 7. 7

  Перед сном не забувайте змивати макіяж. Так, ви будете підтримувати шкіру і пори здоровими.

 8. 8

  Зволожуйте особа перед сном і робіть пілінг час від часу. Пілінг допомагає зменшити пори.

Що вам знадобиться

 • Засіб для чищення особи і зволожуючий засіб за типом шкіри
 • Праймер
 • Світиться або матова фініш основа.
 • Косметичний спонж або кисть для нанесення основи.
 • Розсипчаста пудра схожа з відтінком основи.
 • Кисть для пудри
 • Скраб