Як спланувати подорож

На деякі подорожі необхідно збирати довгий час, в той час як інші можуть бути спонтанними і веселими. Як правило, всі подорожі включають в себе елементи пригод, відпочинку і насолоди. Добре підготувавшись до вашого наступного подорожі, ви забезпечите собі та своїй родині безтурботний відпочинок!
Сплануйте ваша подорож

 1. 1

  Виберіть місце відпочинку.
  • Досліджуйте цікаві для вас місця в інтернеті і обговоріть варіанти з вашими попутниками. Складіть список. Для дослідження нових місць відпочинку корисні різні тематичні веб-сайти про подорожі. Ці веб-сайти є чудовим джерелом фотографій, щоденників мандрівників і відеозаписів, якими діляться справжні люди. Наприклад, перед поїздкою до Японії, почитайте кілька таких веб-сайтів - ви знайдете самі різні історії і поради від людей, які нещодавно подорожували по Японії. Кожен опис певного місця відпочинку включає в себе опис досвіду справжніх людей, що дозволяє вам отримати більш повне уявлення про те місце, куди ви хочете поїхати.
  • Враховуйте погодні та кліматичні умови, а також переваги і недоліки кожного місця відпочинку, види розваг (пляжі, культуру, сувеніри) і зручності (транспортну систему, ресторани, і т.д.).
  • Плануйте деталі подорожі в залежності від місця відпочинку. Який одяг вам слід взяти з собою? Чи знадобляться вам будь-які ліки? Чи потрібно взяти з собою якісь продукти? Яка валюта вам знадобиться?
  • Складіть приблизний розклад. Планувати кожну деталь заздалегідь може бути непрактично, так як зазвичай відпустку ніколи не йде за наміченим планом. Тому краще орієнтуйтеся на досить спонтанні дії, але в той же час візьміть до уваги деякі з підказок з вашого путівника. Помітьте для себе пам`ятки, які ви хочете подивитися, і заняття, які вам неодмінно хочеться зробити. Скільки днів триватиме ваш відпустку? Завжди пам`ятайте ваш розклад тільки в загальних рисах - ви ж не хочете втомитися від відпустки (або, навпаки, занудьгувати)!
  • Складіть список. Запишіть всі пам`ятки, які ви хочете відвідати, включаючи ресторани, музеї, магазини та інші цікаві місця. Цей список допоможе вам з ідеями на кожен день відпустки і не дасть вам занудьгувати, коли ви тільки прибудете на місце відпочинку і не будете знати, чим себе зайняти.

 2. 2

  Складіть бюджет. Якщо ви заплануєте ваша подорож заздалегідь, ви зможете заощадити на квитках.

 3. 3

  Подорожуйте без нічого. Переконайтеся, що у вашому валізі є достатньо місця для покупок і сувенірів. Більше того, велика кількість багажу обмежує ваші рухи і викликає дискомфорт. Візьміть з собою тільки найнеобхідніше.

 4. 4

  Дайте знати вашій родині або друзям про те, що ви їдете у відпустку. Якщо можливо, залиште їм контактний номер телефону або адресу, за якою ви збираєтеся зупинятися на відпочинку.

 5. 5

  Якщо ви зібралися в міжнародне подорож, переконайтеся, що у вас є всі необхідні документи. Завжди тримайте ваш паспорт, документи, візи і подібні речі в безпечному місці. Також завжди майте із собою паперові копії цих документів в безпечному місці. Якщо ви щось втратите, відновити втрачені документи буде набагато легше, маючи їх копії.

 6. 6

  Купуйте плівку або завжди майте запасні батарейки для цифрової камери при собі.

 7. 7

  Встановіть оповіщення на вашій електронній пошті, що вказують, що ви у від`їзді. Також не забудьте записати нове повідомлення для автовідповідача. 8. 8

  Помістіть розклад вашої подорожі - коли, де, з ким і будь-які інші деталі - в електронний календар, яким ви можете поділитися з друзями і близькими (така опція, наприклад, є в Google Календарі). Поділіться версією календаря, доступною для редагування, з вашими попутниками або Нередагована версією з іншими людьми, які хочуть знати ваш розклад (або див. Пункт 4 вище).

Поради

 • Якщо для вас важливіше всього організувати подорож на дуже обмеженому бюджеті, існують сотні шляхів заощадити гроші під час подорожі.
 • Якщо для вас більш важливими є відгуки інших мандрівників, а не кращі ціни, спробуйте веб-сайт кшталт TripAdvisor.ru або який-небудь популярний блог про подорожі по всьому світу, наприклад, Budget Travel або Travel Zoo.com - ці веб-сторінки користуються чудовою репутацією за об`єктивні відгуки та слушні поради. Для подорожей по Європі існує Auto Europe.com [ця компанія надає повний пакет туристичних послуг, не тільки машини]. В Азії теж можна знайти велику різноманітність подібних компаній. Єдина причина, щоб користуватися послугами великих кампаній, це тому що, згідно з дослідженнями журналу Forbes, невеликі компанії часто видаляють нижні 25% негативних відгуків, що, звичайно ж, позначається на якості та об`єктивності наданої інформації. Тим не менш, це не означає, що вам варто повністю ігнорувати другорядні туристичні компанії- якщо ви будете обережні у вашому виборі туроператора, ви можете отримати додаткові привілеї, які не доступні через великі компанії.
 • Крім вибору електронного турагенства замість звичайного, ось п`ять найбільш важливих факторів, які відіграють велику роль в економії грошей під час відпустки: 1) Замовляйте ваші рейси і готелі одночасно, а не окремо. 2) Будьте готові летіти в середині тижня і в незручні години 3) Будьте готові вилітати з і приземлятися в різних аеропортах на відстані не більше 50 км від ваших супутників. 4) Коли можливо, завжди вибирайте пакети пропозицій, в які все включено, щоб не витрачатися окремо на їжу і чайові [це може бути найбільшим витратою вашої відпустки] і 5) Ціни можуть змінюватися на 30-40% залежно від сезону.
 • Найбільша і моментальна економія в організації вашої подорожі буде залежати від вашого вибору туроператора, а точніше, від того, вирішите ви використовувати туристичний веб-сайт, щоб дослідити, спланувати і забронювати ваша подорож, чи ні. Туристичні веб-сайти, як правило, пропонують більш низькі ціни з однієї простої причини: всі готелі і авіалінії зобов`язані надавати однакові ціни всім туроператорам, але в той же час, туроператори, працююче тільки через інтернет, можуть заощадити величезну кількість грошей на автоматизації більшої частини надаваних послуг, і тому мандрівники з хорошими технічними навичками завжди економлять, замовляючи квитки і готелі через інтернет. Звичайні ж туроператори змушені стягувати додаткову плату за бронювання, щоб залишатися в бізнесі. Онлайн оператори не тільки допоможуть вам заощадити велику кількість грошей, але і нададуть найкращі варіанти, моментально переглянувши величезну базу даних, що містить інформацію про сотні авіакомпаній і готелів. Компанії, які допоможуть вам безпосередньо з плануванням вашої подорожі, включають Gap Travel Adventures, Get A Trip.com, і подібні сайти, тоді як гігантські конгломерати начебто Expedia, Travelocity, Orbitz.com і Priceline [4 найбільших постачальників туристичних сервісів в США за валовим прибутку] допоможуть з бронюванням рейсів, готелів, машин і т.д.
 • Якщо ви ще новачок в подорожах по світу, плануйте ваш відпустку через авторитетне турагенство, особливо якщо ви не впевнені в тому, які документи вам знадобляться, які обмеження на провезення багажу можуть бути у вашій авіалінії і т.д. Відвідування фізичного туристичного агенства може бути не найдешевшим варіантом, але безумовно є самим зручним і надійним вибором. Немає нічого надійнішого, ніж мати весь ваш маршрут організованим компанією, яку ви особисто можете відвідати. Електронні туроператори можуть виявитися кошмаром, коли з якоїсь причини виявиться помилка у вашому розкладі. Коли вас кілька разів перенаправляють до різних менеджерам в Філіппінах, потім в Індії, потім в Чикаго або Орландо, і коли ви проведете кілька годин на дроті з онлайн агентством, так і не знайшовши рішення для вашої проблеми, додаткові 5-7%, які ви могли б заплатити, щоб мати свого власного туристичного агента, здадуться вам копійками.
 • Не забудьте розпланувати кожне місце, де ви будете зупинятися під час вашої подорожі, а також їх вартість. Таким чином ви зможете регулювати ваші витрати і не перевищувати ваш бюджет.
 • Якщо ви починаєте роботу в новій компанії за межами вашої країни, обов`язково дайте собі деякий час до початку роботи, щоб акліматизуватися до нової мови і звичаїв. Всім добре відомо, що міжнародні бізнесмени проявляють набагато більше поваги до іноземців, які хоча б "намагаються" вивчити місцеву мову і звичаї. У деяких країнах це настільки важливо, що вас можуть спочатку протестувати, щоб визначити, чи стоїте ви уваги і довгострокових ділових відносин.
 • Завжди купуйте недорогу туристичну страховку. Навіть якщо ви не дуже хочете платити преміальні ціни за цей сервіс, вам все одно варто мати хоча б який-небудь захист на випадок, якщо ви не зможете подорожувати по забронювати квиток. Страховка для середньостатистичного однотижневої відпустки обійдеться вам приблизно в 3000 рублів. Це невелика ціна, враховуючи те, скільки захисту вона вам забезпечить. Тільки ви знаєте, наскільки велика ймовірність, що ви поміняєте ваші плани в останній момент.

Попередження

 • Подорожі можуть бути досить неспокійними. Якщо ви відправляєтеся в нове місце, обов`язково візьміть із собою ліки (особливо для дітей). Завжди тримайте ваші документи та цінні речі в безпечному місці. Ніхто не застрахований від крадіжки.
 • Не тримайте гострих предметів у багажі. В цілях безпеки, його можуть перевірити на митниці.