Як спланувати тур по Європі

Багато людей мріють поїхати в тур по Європі, але не всі здійснюють цю мрію. Насправді спланувати "Євротур" легше, ніж здається на перший погляд, особливо з урахуванням сучасних технологій і величезної кількості туристичних путівників.

Кроки

 1. 1

  Прийміть рішення здійснити подорож і відразу ж починайте збирати гроші. Один тільки переліт може коштувати досить велику суму.

 2. 2

  Отримайте закордонний паспорт, якщо у вас його ще немає!

 3. 3

  Вирішіть, куди ви хочете поїхати. Це найважчий етап в плануванні. Зазвичай у людей небагато часу для подорожей, так що відразу визначте ключові місця. Складіть список місць, які ви ЗОБОВ`ЯЗАНІ побачити - це можуть бути міста, країни, пам`ятки, блошині ринки - що завгодно!

 4. 4

  Визначте на карті найбільш розумний маршрут. За допомогою Using Google Maps, виділіть бажані місця і прокладете маршрут.

 5. 5

  Подумайте, скільки часу ви витратите в тому чи іншому місці. Все може залежати від бюджету, проте необхідно визначити мінімальну кількість днів. Наприклад, одного дня в Парижі чи Мадриді буде зовсім недостатньо!
 6. 6

  Виберіть спосіб подорожі. Традиційно, найбільш розумним варіантом є поїзди та електрички, які ходять по всій Європі. У маленькі міста ви можете дістатися на автобусі. Крім того, існують бюджетні авіалінії, такі як RyanAir, EasyJet і BMIbaby, які роблять подорожі по повітрю більш доступними. Якщо ви уважно вивчите сайти цих компаній, ви зможете знайти безліч буквально копійчаних перельотів. Зазвичай ціна варіюється від 25 до 30 євро в кожну сторону. Але і поїзди Eurail / Interail Pass можуть відмінно підійти для вашої поїздки. Одна з переваг - те, що ви платите наперед, а значить в поїздці однією проблемою менше. Однак дуже важливо вивчити політику національної залізничної системи тієї країни, куди ви збираєтеся. Наприклад, в Італії більшість поїздів і електричок вимагають бронювання конкретного місця. Ціна залежить від відстані та інших факторів.

 7. 7

  Розплануйте бюджет у урахуванням цін на перельоти або пересування поїздом. Більшість цін ви зможете знайти онлайн. Після цього починайте шукати готелі або інші місця для розміщення в обраних містах. Ви можете як забронювати готель, так і вибрати більш бюджетний варіант - хостел. Хостели - це непогано! Головне, вивчіть відгуки і всю наявну інформацію. У багатьох хостелах дуже дружелюбна і мила атмосфера. Ніч у хостелі зазвичай коштує 20 євро. Ви також можете пошукати людей, готових прихистити вас на пару днів. Це не тільки безкоштовно, але і дає приголомшливий досвід. Господарі можуть показати вас іншу сторону життя, далеку від туристичної.

 8. 8

  Тепер, коли ви накидали план подорожі, купуйте квиток на літак! Перевірте кілька сайтів перед покупкою, десь може виявитися дешевше.

 9. 9

  Пошукайте список необхідних речей в інтернеті або виходите з специфіки місця, куди прямуєте. Якщо ви візьмете один рюкзак - ваша подорож пройде легше, так як вам доведеться багато пересуватися. Пам`ятайте, що деякі речі ви зможете купити на місці. Також переконайтеся, що ваш рюкзак зручно носити з собою.

 10. 10

  Тепер ви готові їхати! Переконайтеся, що зібрали всі необхідні документи, гроші і засоби зв`язку. Щасливої дороги!

Поради

 • Якщо ви маєте справу з різними мовами, вивчіть кілька необхідних фраз або носіть з собою кишеньковий розмовник. Особливо, якщо ви відвідуєте місця далеко від головних визначних пам`яток.


 • Візьміть додаткової акумулятор або карту пам`яті для вашого фотоапарата. Переконайтеся, що ви зможете їх замінити. Ви також можете попросити допомоги в магазині електроніки. У більшості поїздом ви зможете знайти розетку поруч із сидінням або біля туалету.
 • Вивчіть основні закони. Те, що ви турист не звільняє вас від відповідальності.
 • Якщо ви подорожуєте з кимось, у кожного повинен бути свій список місць, який він або вона хоче побачити. Порівняйте списки і знайдіть компроміс.
 • Якщо ви студент або молодше 26, вам можуть надаватися різні знижки! Візьміть з собою студентський квиток або міжнародну картку ISIC.
 • Пошукайте інформацію про чужий досвід.

Попередження

 • Пам`ятайте, планувати необхідно, але занадто ретельна деталізація може зіпсувати поїздку. Складіть список місць, які ви хочете побачити, а решту часу просто побродите в окрузі і досліджуйте незвідане.
 • Коли ви подорожуєте, ви є особою своєї країни, а також гостей в чужій державі. Не забувайте про правила ввічливості!

Що вам знадобиться

 • карта
 • гроші
 • документи, необхідні для подорожі