Як скласти бюджет подорожі для самотнього батька

Фото - Як скласти бюджет подорожі для самотнього батька

Число сімей з одним батьком все росте, стаючи поширеним явищем. Якщо ви самотній батько, усередині трудящий для того, щоб бути впевненим, що ваші діти отримують все можливе, тоді заощадити на сімейне подорож може здаватися складним. Подорож піддає дітей впливу нових культур і вчить їх пристосовуватися до нових ситуацій. Самотні батьки можуть подорожувати зі своїми сім`ями всередині країни чи за кордоном. Це зажадає економії протягом ряду місяців або років, вчинення обдуманих покупок туристичних послуг та вибору поїздки, грунтуючись на тому, що вам і вашим дітям повинно найбільше сподобатися. Подивіться, як скласти бюджет подорожі для самотнього батька.

Метод 1 з 3: Економимо для подорожі самотнього батька

 1. 1

  Заробляйте милі за допомогою своєї кредитної картки. Якщо ви її вже використовуєте і платите за її обслуговування, тоді переконайтеся, що кожен витрачений з її допомогою долар дає вам безкоштовні милі польоту на літаку. Якщо ви впевнені, що ви зможете зробити більшу частину своїх покупок за допомогою кредитної карти, а потім виплачувати зняту з кредитної картки суму кожен місяць, ви зможете набрати достатньо миль на 1 або 2 квитки на літак за рік.
  • Деякі програми обміну витрачених грошей на милі дають вам 2 або більше миль за кожен витрачений вами долар. Переконайтеся, що ви не використовуєте карту з небезпечно-високою процентною ставкою, особливо якщо ви не впевнені, чи зможете ви виплачувати необхідний баланс кожен місяць.
  • Не варто уникати кредитних карт з милями, для використання якої потрібно платити певну суму щорічно. Деякі карти можуть дати вам 2 милі за кожен витрачений долар, але при цьому їх річне обслуговування коштує від $ 50 до $ 100. Подвоїти ваші милі і заробивши 2 квитки на літак, вона заощадить вам гроші на подорож, навіть якщо при цьому ви заплатите за річне обслуговування карти.

 2. 2

  Вирішіть, ви віддаєте перевагу вибиратися з дому кожен вихідні або віддасте перевагу 1 велику поїздку. Запитайте також своїх дітей, що воліли б вони, що дасть їм відчути себе більш залученими в подорож. Кілька невеликих подорожей на відстані до одного дня їзди на автомобілі можуть виявитися більш доступними, ніж тижнева поїздка в іншу країну.

 3. 3

  Відкладайте трохи грошей кожен місяць. Багато банків пропонують спеціальні рахунки під назвою Дуже Важлива Купівля (Very Important Purchase, VIP) які дозволять вам відкладати певну суму грошей кожен місяць. І хоч за цими рахунками платять не дуже високі депозитні ставки, ви зможете вибрати, скільки вам треба відкладати і дату, коли сума буде доступна.

Метод 2 з 3: Планування бюджетного подорожі

 1. 1

  Плануйте заздалегідь. Заплановані в останню хвилину подорожі рідко вдаються з дітьми, так як у них є плани, табори відпочинку, школа і можливі поїздки в гості до другого з батьків. Багато туристичні агентства пропонують знижки тим, хто резервує заздалегідь.

 2. 2

  Вибирайте ті напрямки, які сподобаються вашим дітям. Кращий спосіб скоротити кількість скарг і упевнитися у відмінному времяпрепровождении - визначити те, що вашим дітям сподобається найбільше. Приміром, восьмирічної дитини, швидше за все, сподобається тематичний парк, в той час як підлітку - поїздка до Європи.
  • Навіть якщо вам в ваш відпустку хочеться поїхати далеко, ви швидше визнаєте, що ваші з працею зароблені гроші добре витрачені, якщо діти будуть в захопленні від поїздки.

 3. 3

  Бронюйте більш короткі періоди відпустки. Дітям може не дуже хотітися двотижневої відпустки, на відміну від багатьох дорослих. Короткі круїзи від 3 до 6 днів, розміщення на 7 і менше днів будуть вам менше коштувати, і при цьому давати вам час відпочити від дому і роботи.

 4. 4

  Подорожуйте в низький сезон. Подорожуйте до Європи восени і взимку. У Південну, Центральну Америку або на Карибські острови влітку або восени.
  • Погода може бути більш дощовою, і буде злегка прохолодніше або спекотніше, ніж у високий сезон, але ви заощадите тисячі доларів на квитках на літак, готелях, екскурсіях та інших дорожніх витратах.

 5. 5

  Замовте групову поїздку. Є кілька різних можливостей, як отримати переваги від знижок на групові подорожі.
  • Замовляйте спеціально організовувані для одиноких батьків поїздки. Singleparenttravel.com пропонує саме такий тип поїздок. Щороку вони вибирають кілька напрямків, де передбачена хороша розважальна програма для дітей. Ви можете вибрати найбільш підходящу поїздку виходячи з вашого бюджету.


  • Самі організуйте групову поїздку. Якщо ви член спортивної секції, церковної громади або у вас багато друзів з дітьми, яким також цікаво подорожувати, ви можете зв`язатися з туристичним агентом, який займається групами, і попросити зарезервувати місця на певний напрям. Ціна буде падати в них по мірі залучення більшого числа людей. Запитайте, чи буде безкоштовною поїздка для керівника групи.

 6. 6

  Запитуйте про знижки та спеціальні пропозиції. Туристичний агент спробує забронювати вашу поїздку без знижок, але зазвичай вони можуть щось скинути, якщо ви про це попросите. Запитайте про круїзні ваучери, преміальне розміщення в готелях за стандартну ціну, безкоштовні екскурсії та інше доповнення, якщо вони не можуть запропонувати знижку.
  • Якщо ваші діти малі і розбірливі в їжі, тоді краще їздити за системою «все включено». Більшість курортів пропонують їжу, яка задовольняє людей різного віку.

 7. 7

  Платіть туристичної компанії потроху кожен місяць. Якщо ви бронюєте групову поїздку або поїздки по типу «все включено» дуже задовго до самої поїздки, ви можете бути в змозі платити по кілька сотень доларів кожен місяць, замість того, щоб заплатити тисячу або більше доларів за один раз. Так як ви будете платити щомісяця однакову суму, ви зможете встановити ваш місячний бюджет, не витрачаючи свої заощадження.

Метод 3 з 3: Уникайте незапланованих витрат в поїздках

 1. 1

  Придбайте пакет послуг «все включено». Сюди увійде проживання в готелі, їжа і розваги. Вони поширені в Мексиці, на Карибських і Гавайських островах, в окремих Середземноморських країнах і на круїзах.
  • Більшість поїздок за схемою «все включено» зажадають витрат раніше, Чим поїздки звичайного типу, але якщо ви плануєте є і проводити час на вашому курорті, ви заощадите гроші, щодо того, що вам би довелося витратити під час поїздки.

 2. 2

  Беріть мінімум речей. Ціни на провезення багажу ростуть, так що постарайтеся вмістити в одному валізі речі свої і вашого карапуза. Вага багажу також зробить вас менш мобільним в місці призначення, так що переконаєтеся, що ваші діти - середнього віку і підлітки - упакували тільки те, що зможуть нести або везти у валізах на коліщатах самостійно, як в аеропорту, так і в місті.
  • Перед від`їздом перевірте багаж вашої дитини. Попросіть боле старших дітей підняти валізу по сходах на один проліт вгору, а потім пронести його кілометра півтора по вулицях вашого міста. Це допоможе переконати їх упакувати більш легкий валізу.

Що вам знадобляться

 • Кредитна картка з бонусними милями
 • Ощадний рахунок типу «Дуже Важлива Купівля, (VIP)»
 • Пакет туристичних послуг «все включено»
 • Знижки або привілеї
 • Щомісячні виплати