Як спланувати поїздку в Лас Вегас

Планування поїздки в Вегас може зайняти у вас багато часу, зате ви отримаєте масу забезпечення, коли туди доберетеся.


Кроки

 1. 1

  Плануйте заздалегідь. Вирішіть, коли ви хочете туди поїхати, і де ви там будете жити. Пам`ятайте, що у вихідні дні там все може бути значно дорожче і багатолюдні.

 2. 2

  Визначтеся з часом року, коли ви хочете поїхати. Вегас значно дешевше влітку, але це як правило через спеку.

 3. 3

  Перегляньте сайти для мандрівників і підпишіться на розсилання. На додаток до таких сайтів, як Expedia, Travelocity, і т.д., Sherman`s and Travelzoo будуть висилати вам щотижневі пропозиції з туристичними пакетами. Також, зверніть увагу на бюджетні авіалінії, наприклад JetBlue і Southwest. Завжди заздалегідь вибирайте авіарейс і готель.
 4. 4

  Прослідкуйте за цінами приблизно впродовж тижня, а потім визначитеся з датою і з тим, який сайт збираєтеся використовувати. Ви переконаєтеся, що деякі сайти не так вигідні, як обіцяють.

 5. 5

  Підберіть собі рейс. У пакетів з найнижчими цінами зазвичай незручні рейси.

 6. 6

  Купуйте путівник або візьміть його в бібліотеці. Пошукайте журнал про подорожі Conde Nast Travel Leisure, в ньому майже завжди згадуються ті речі, які варто зробити в Вегасі.

 7. 7

  Якщо ви хочете їхати на машині, вам потрібно зробити багато справ. Це буде довга поїздка.

Поради • Якщо ви не плануєте їхати на весь тиждень, постарайтеся приїхати в середині тижня. Ціни на готелі значно дорожче у вихідні дні.
  • Монорейкова залізниця проходить уздовж східного боку бульвару Стріп позаду казино.
 • Знайдіть книжку з купонами, як тільки приїдете в місто. Ви зможете отримати хороші знижки на їжу і розваги.
 • Приділіть увагу місцю розташування вашого готелю, хоча і бульвар Стріп виглядає маленьким на карті, але по ньому приємно пройтися влітку, добре б знайти собі нормальну готель у центрі, краще навіть ближче до монорельсової залізниці.
 • Найдорожчий готель може не підійти вам, так само, як і готель із середньою ціною. Наприклад, у готелі Planet Hollywood відмінна ціна з незвичайними кімнатами, з вогниками і дзвіночками, так навіщо платити більше за готель Paris?

Попередження

 • Роздрукуйте план, а потім уважно прочитайте, перед тим, як будете платити. Переконайтеся, що маршрут вашої поїздки складено правильно, і ви не зіткнетеся з непередбаченими сюрпризами.