Як позбутися акценту в англійській мові

Багато людей, які вивчають або говорять англійською мовою, хотіли б позбутися акценту або, принаймні, модифікувати його, щоб зрозуміліше висловлюватися. Дана стаття надасть вам покрокову інструкцію, як позбутися акценту.

Кроки

 1. 1

  Тренуйтеся вимовляти звуки. В англійській мові 5 прописних голосних (a, e, i, o і u), але 12 звуків (/ i: /, /? /, / E /, /? /, /?: /, /? /, /? : /, /? /, / u: /, /? /, /?: /, /? /), а також 26 приголосних звуків.

 2. 2

  Слухайте і повторюйте приклади слів, вимовлених носіями англійської мови. Вам потрібно розпізнавати акцент, щоб зімітувати його.

 3. 3

  Переконайтеся, що ви досить широко розкриваєте рот і читаєте вголос як мінімум 30 хвилин щодня.

 4. 4

  Тренуйтеся вимовляти звук `th`. `Th` вимовляється за зубами, як у більшості мов вимовляється `d` і `t`. Якщо ваша мова буде проходити між зубів, у вас нічого не вийде.

 5. 5

  Робіть правильний наголос, якщо слово складається з декількох складів. Англійська мова - мова, заснований на наголос.
 6. 6

  Говоріть повільно. Закінчуйте слово перш, ніж починати нове. Не забувайте вимовляти останні приголосні у слові.

 7. 7

  Дивіться англійські тв-канали якомога більше і частіше. Намагайтеся ретельно вслухатися в кожне слово і повторюйте.

 8. 8

  Щодня слухайте англійську мову будь то новини, пісні, передачі, фільми або аудіо книги.

 9. 9

  Купуйте словник вимови і працюйте з ним.

Поради

 • Позбавлятися від акценту - це вчитися говорити без специфічного діалекту.
 • Більшу частину вивчення нового акценту займають звуки, ритм, наголос, діапазон звуку, інтонація і структура мови. Для цього вам потрібно налаштувати своє вухо на певний акцент.


 • Тренуйтеся по 15 хвилин щодня протягом декількох тижнів.
 • Найважливіший і швидкий крок у вивченні акценту - слухати і імітувати мову носія мови. Коли ви були маленькі, ви вчилися говорити на основі того, як чули і повторювали слова.
 • Якщо ви розвинете в собі навик слухання, ви автоматично будете говорити правильно. Якщо вухо чує звук правильно, більше вірогідності, що рот відтворить його.
 • Вчіться місцевим виразами. Вивчіть, де і які вирази найбільш поширені (наприклад, loads vs. lots vs. heaps).
 • Дивіться англійське ТБ з субтитрами.
 • У дитинстві ваша здатність розрізняти на слух різні звуки збільшилася, дозволяючи вам відрізняти і відтворювати звуки навколишнього вас мови. Щоб розвивати цю здатність, ви повинні багато і багато слухати.
 • Ритм - це розрахунок часу на фразу або речення. В основному, він вчить виділяти сильні і слабкі місця в реченні. При вивченні акценту дуже важливо знати, куди ставити наголос.
 • В англійській мові більшість приголосних парні, тобто вони виробляються аналогічно один одному. Різниця лише в перерві голосу в горлі (гортанний звук) при відтворенні звуку, наприклад / p / та / b /.

Що вам знадобиться

 • Зразки із записами британського та американського акцентів, щоб слухати і повторювати.
 • CD / MP3 плеєр, щоб слухати і повторювати записи кожен день.