Як говорити англійською мовою з французьким акцентом

Багато людей вміють копіювати британський, німецький або сільський акцент, проте ця стаття навчить вас імітувати французький акцент.

Кроки

 1. 1

  Звук "r". Перша і найголовніша частина імітації французької мови - це звук "r". Наприклад, якщо ви говорите "Rat", ви повинні підштовхнути мову до горла. Ваша "r" повинна бути розкотистим і гортанний, як "grg".
  • Дуже важливо трохи розслабити м`яку частину неба, так само як і мова. Коли повітря буде проходити між мовою і небом, ви можете почути дивний звук.
  • Ще один спосіб зобразити французьку "r" спробувати вимовити як "h". Уявіть, що ви полощіть горло.
  • У провінції Квебек звук `r` вимовляється як `ear`. Наприклад, у реченні `Where is the park?`, Ви почуєте: `where is the pa (ear) k (perk)?`

  • У словах, де "r" важко вимовити, має бути звучання поза рота. Наприклад, "carpenter" - "cahpentergr".

 2. 2

  Розтягуйте "e". Вони повинні звучати якомога довше. Наприклад: "recorder" - "rgreh-caw-der ".
 3. 3

  Трансформуйте "i". Коли ви говорите короткий звук "i", перетворіть його на щось схоже на "ee". Наприклад, "fish" - "feesh".

 4. 4

  Рівне наголос. У французькій мові всі склади мають рівні наголоси (DA-DA-DA-DUM), у той час як в англійській мові ямбічна система (наголос чергується кожним другим складом, Da-DUM-da-DUM). Тому замість "po- [lice] `de- [part]` - ment", говорите "[poe] `- leece [dee]` - part- [men] `".

 5. 5

  "Th" переходить в "dz"."Th" вимовляється як "z." А якщо бути точніше, як звук "dz". Наприклад, "dzees" замість "this".

 6. 6

  Наголос на останній склад. У французькій мові наголос завжди падає на останній склад, а в питанні перед паузою з підвищенням інтонації ("I am from New York (?).")

 7. 7

  Euh. Часто вставляйте межмометье "euh" s. "Euh" у французькій мові рівнозначно "Ummm" або "Ah ..." в англійській. Воно показує задума людини перед тим, як щось сказати або відповісти. Вимовляється приблизно так само, як пі пишеться. Розтягніть якнайсильніше "euuhhhhhh" і починайте пропозицію, як мінімум, з одного "euuhhhhhhhhhh". (Ніколи не кажіть "Ummm" або "Ah ...", коли говорите по-французьки!)
  • Щоб краще вимовляти "euh", почніть зі звуку "eh" (як у слові "bed") і повільно переходите до звуку "oh" (як "so") АЛЕ ніколи не вимовляєте його до кінця! Ви завжди повинні обривати фразу на півдорозі, щоб звук "oh" не звучав в повній мірі.

 8. 8

  Чи не вимовляєте звук "H". Замість how - `ow або hospital -` ospital. 9. 9

  А тепер тренуйтеся, тренуйтеся, тренуйтеся! Чим більше ви тренуєтеся, тим краще акцент!


Поради

 • Не турбуйтеся, якщо у вас не вийшло з першого разу.
 • Немає нічого страшного в тому, щоб підійти до франко-мовця людині і уточнити вимова деяких слів.
 • Помістіть кінчик язика за нижні зуби (так вчаться говорити по-французьки). Ви будете здивовані, але це дійсно додасть вашому акценту достовірності. Звичайно, якщо ви будете слідувати і іншим радам зі статті.
 • Попросіть на занятті роздруківку з основами вимови, це вам допоможе.
 • Спробуйте заспівати `До Ре Мі` з французьким акцентом. Так ви зможете поліпшити вимову тих звуків, з якими у вас виникли складності.
 • По можливості слухайте якомога більше французької мови. (Http://youtube.com/watch?v=zE9xrel-voI)
 • Запишіться на курси французької мови.

Попередження

 • Чи не принижуйте французів перекручування їхньої мови і передражнювання.
 • Майте на увазі, що в деяких франкомовних областях навмисне імітування акценту може бути розцінено, як образу (наприклад, Квебек або французька частина Канади).
 • Майте на увазі, що французька мова в Канаді відрізняється від тієї мови, якою говорять у Франції. Деякі слова можуть змінюватися. Наприклад, `sock` стає `chausette` у Франції і `bas` в Канаді. Акцент той же. Крім того, в Канаді дві офіційні мови: англійська та французька, тому більшість (але не всі) людей побіжно говорять на обох. Не всі франкомовні люди говорять по-англійськи з акцентом.
 • Чи не здавлюйте гортань, намагаючись вимовити звук "р", ваше горло почне боліти.