Як дізнатися, що ви не подобаєтеся дівчині

Чи бували ви в ситуації, коли ви не знали, подобаєтеся ви дівчині? Дізнайтеся про це зараз.

Кроки

 1. 1

  Зверніть увагу на її мову тіла. Якщо ви торкаєтеся до неї, чи відповідає вона на ці торкання або відсторонюється? Якщо ви фліртуєте з нею, вона висловлює радість чи дискомфорт? Коли ви говорите, вона нахиляється до вас? Або від вас?

 2. 2

  Слідкуйте за ознаками того, щоб вона намагається уникати вас. Чи бачили ви, що вона блукає навколо, ніби хоче сховатися? Вона може намагатися сховатися від вас.

 3. 3

  Зверніть увагу, посміхається вона вам. Іноді коли ви говорите з дівчиною, якій ви не подобаєтеся, вона ніколи не посміхається вашим жартам або вам.

 4. 4

  Спостерігайте, фліртує вона з іншими хлопцями. Ви можете не цікавити її, якщо вона фліртує з іншими хлопцями, але також вона може намагатися змусити вас ревнувати, так що не варто думати, що ви їй не подобаєтеся!

 5. 5

  Прислухайтеся до тону, яким вона говорить з вами. Може здаватися, що вона поспішає або не хоче бути поруч. Іноді вона може просто бути в поганому настрої або після важкого дня.

 6. 6

  Зачекайте, поки вона почне розмову з вами. Якщо ви завжди самі заговорюєте з нею, то вона може знати, що подобається вам, і ніколи не буде шукати можливості поговорити з вами.

 7. 7

  Ігнорує чи вона вас? Якщо так, то їй може і не подобатися спілкуватися з вами. Але, будьте обережні, вона може просто прикидатися, ніби ви їй не подобаєтеся.

 8. 8

  Ось тест, який ніколи не підводить: Вдаючи, що ви упустили щось у коридорі. Якщо вона допоможе вам, то, можливо, ви їй подобаєтеся. Ви можете навіть поговорити! Але, будьте обережні, не плутайте доброту з симпатією.
 9. 9

  Зверніть увагу на всі її жести. Якщо ви їй подобаєтеся, вона може часто просити вас про допомогу. Вона може попросити вас допомогти їй з новою домашньою роботою в коридорі, просто щоб бути ближче до вас. Але будьте уважні, їй може бути насправді потрібна ваша допомога, але у неї немає до вас ніяких почуттів.

 10. 10

  Чи веде вона себе мило? Часто дівчата поводяться зарозуміло з хлопцями, а хлопці з дівчатами, тому що вони намагаються приховати те, що ви їм подобаєтеся. Якщо вона поводиться з вами гордовито, ви можете просто подобатися їй або ж, що теж можливо, вона вас не переносить. Для кожного варіанту ймовірність всього 50%, так що будьте обережні.

 11. 11

  Зверніть увагу на її друзів. Дівчата практично завжди розповідають своїм друзям, хто їм подобається. Якщо її друзі сміються над вами або нею, вони можуть думати, що це смішно, що ви їй подобаєтеся. Вони можуть вести себе незріло і дражнити вас і її. Якщо вони цього не роблять і поводяться зарозуміло або нормально з вами, вони або вміють зберігати секрети (що, якщо мова йде про дівчат, швидше за все неправда), або ж ви не подобаєтеся дівчині. Так що в цьому випадку ви, ймовірно, не подобаєтеся їй.

 12. 12

  Зверніть увагу, чи дивиться вона в вашу сторону в класі. Іноді дівчина, якій хтось подобається, намагається дивитися в його бік, коли ніхто не бачить. Якщо ви зловите її на тому, що вона дивиться на вас, ви можете їй подобатися. Якщо вона ніколи не дивиться у ваш бік, вона може приховувати той факт, що ви їй подобаєтеся, або ж вона може бути зосереджена на роботі в класі, що, ймовірно, означає, що у неї немає до вас почуттів.

 13. 13

  Спостерігайте за нею. Коли починаються заняття, зверніть увагу на те, що вона робить. Вона може наносити макіяж, фарбувати губи блиском, користуватися спреєм для дихання, є м`ятні цукерки, душитися і так далі. Якщо він це робить, то повинен бути хлопець, на якого вона хоче справити враження. Якщо вона проходить повз вас, а від неї пахне парфумами, ви можете подобатися їй, і вона хоче, що ви її понюхали. Але будьте обережні, їй може подобатися хтось інший, або ж вона просто думає, що виглядає краще з макіяжем.

 14. 14

  Зверніть увагу, задає вона вам чи іншому хлопцю нечесний питання. Ми маємо на увазі, що якщо вона відмінниця, але просить у вас завдання з історії, то у неї, ймовірно, воно вже є, і вона просто хотіла поговорити з вами. Існують і інші методи, як дівчатка роблять це-може бути, у них репутація популярної дівчини, яка ненавидить школу, але вона може попросити вас допомогти їй з домашнім завданням. Але будьте обережні, їй може бути дійсно потрібна ваша допомога, так що не обнадіюють.

 15. 15

  Коли люди бачать щось, що їм подобається, їх зіниці стають більше. Якщо ви не подобаєтеся дівчині, її зіниці будуть маленькими, коли вона дивиться на вас. Це не стосується ситуацій з темрявою. 16. 16

  Дізнайтеся, чи є у неї хлопець. Якщо є, то її, ймовірно, більше цікавить він, а не ви, якщо тільки вона не нещасна з ним. (Якщо у неї є хлопець, найкраще залишити її в спокої.) Якщо хлопця немає, їй може подобатися хто завгодно, включаючи вас, а може і ні.

 17. 17

  Подивіться їй в очі. Коли ви говорите, вона, ймовірно, буде дивитися в очі, якщо ви їй подобаєтеся.

Поради

 • Якщо вона щиро посміхається, коли ви дивитеся на неї, це добра ознака того, що ви їй подобаєтеся.
 • Пам`ятайте, що ви можете їй подобатися, але вона може і не показувати цього.
 • Якщо ви дивитеся їй в очі, а вона посміхається, ви можете подобатися їй.
 • Хороший знак, якщо вона торкається до вас, коли ви говорите.
 • Якщо вона спілкується з вами і каже, що ви часто смішіть її, це хороший знак.
 • Якщо ви їй не подобаєтеся, пам`ятайте, що в світі ще багато дівчат.
 • Якщо вона поводиться з вами гордовито, тобто 50% ймовірності, що ви їй подобаєтеся, і 50%, що ні.

Попередження

 • Якщо ви будете припускати чужі почуття, не запитавши їх про це прямо, це може призвести до нерозуміння і розбитому серцю.

Не торкайтеся її попі або грудей, або між ніг без її дозволу. Це образливо, подобаєтеся ви їй чи ні. (Див. Попередження №2)

 • Не змушуйте її робити те, чого вона не хоче.
 • Не поспішайте, вам може знадобитися час перед тим, як ви визначите, подобаєтеся ви їй чи ні.
 • Не будьте занадто прямолінійні, коли ви намагаєтеся змусити дівчину ревнувати (наприклад, цілуючись з іншими), тому що, вірите ви цьому чи ні, якщо ви подобаєтеся дівчині, то кожен раз, коли ви фліртуєте з кимось іншим, це завдає їй болю .
 • Не грубо і не висміюйте дівчину, бо є ймовірність, що вона чутлива (навіть якщо вона не завжди показує це), а ваші жарти можуть зачепити її почуття.
 • Якщо ви будете прямолінійним і скажете, що вона вам подобається, ви можете поставити себе або її в незручне становище.