Як танцювати танго

Навчитися танцювати танго непросто, і для цього потрібен хороший учитель. Але основам можна навчитися самостійно. Якщо ви готові, то незабаром ви будете танцювати цей чуттєвий, романтичний, елегантний танець.
Метод 1 з 3: Основи

 1. 1

  Слухайте музику. Сутність танго - це почуття, а не дії. Будь майстер цієї форми мистецтва скаже, що для того, щоб дійсно навчитися танцювати танго, через вас повинна литися музика. Тому почніть слухати! Слухайте в машині, під час миття посуди- навчитеся відчувати, як музика «тече» по тілу. І коли будете танцювати, ви виявите дещо несподіване!
  • Яких музикантів слухати? Di Sarli, Canaro, Pugliese, D`Arienzo і Laurenz - ось п`ять виконавців, яких дійсно варто послухати. Вбийте їх в YouTube - у вас все під рукою!

 2. 2

  Почніть з обіймів. У танго обійми це numero uno. Так, обійнятися просто, але обійми повинні бути одночасно чуттєвими, легкими і міцними. Простіше кажучи, обидва партнери повинні бути дзеркальним відображенням один одного.
  • Партнер піднімає ліву руку і обхоплює правою рукою партнерку, поклавши руку їй на спину зліг нижче її лопаток. Партнерка кладе праву руку на ліву руку партнера, а лівою рукою обхоплює його, поклавши її теж на середину його спини.

 3. 3

  Зберігайте ідеальну поставу. Танго виникло в найбідніших районах Аргентини, але це не означає, що воно не розвинулося з тих пір. Щоб танцювати танго правильно, ви повинні зберігати ідеальну поставу. Тобто голова повинна бути піднята, спина пряма, поперек і живіт витягнуті, груди піднята - все ваше тіло виділяє впевненість.
  • Не дотримуючись правильну позу, ви не тільки будете виглядати трохи безглуздо, але і ризикуєте вдарити або травмувати партнера. Уявіть собі Сутула партнера, який навалюється на партнерку, змушуючи її прогинати спину і дріботати навколо його незграбних кроків, намагаючись не зачепити його ноги. Так можна взагалі залишитися без партнерок!

 4. 4

  Спочатку потренуйтеся на самоті. Перед тим, як танцювати в парі, особливо якщо ви ведете, важливо навчитися робити базові кроки. Уявіть, що йдете в спорт-зал в міні-спідниці і на високих підборах! Ну вже ні. Спочатку потрібно підготуватися.
  • Обидва партнери повинні запам`ятати цей ритм: повільно, повільно, швидко, швидко, повільно. Кроки для ведучого:
   • Вперед лівою ногою
   • Вперед правою ногою
   • Вперед лівою
   • Вправо правою ногою
   • З`єднати ноги, пересунувши ліву до правої. Ось так! Ще раз!
  • Для веденого (відображення дій ведучого):
   • Назад правою ногою
   • Назад лівою ногою
   • Назад правою ногою
   • Вліво лівою ногою
   • Поставити праву ногу до лівої. От і все! Тепер ще раз!

 5. 5

  Коли будете готові, потанцюйте з партнером. Звичайно, танго це не тільки повільно-повільно-швидко-швидко-повільно, і в цьому вся принадність. Як тільки ви вивчите цей ритм і зможете танцювати його по колу проти годинникової стрілки, знайдіть собі партнера. Чи ведете ви або вас ведуть, відчувайте присутність партнера і крутиться разом з ним. Інакше ви будете танцювати близько один одного, а не один з одним.
  • Потанцюйте з різними партнерами. З одними буде простіше, ніж з іншими. Однакові стилі краще поєднуються, ніж різні. І, звичайно ж, якщо ви знайдете когось, хто танцює краще за вас, не пропустіть цей шанс і вчіться у них!

Метод 2 з 3: Додаємо рухам вогню

 1. 1

  Додайте погойдувань. Цей рух з американського стилю танго, при виконанні якого ви не робите кроку, а похитувати вперед і назад, переносячи вагу тіла з однієї ноги на іншу. Тобто, якщо взяти крок, про який ми говорили раніше, то замість двох кроків на швидко-швидко ви робите один крок і погойдування з перенесенням ваги тіла. Зрозуміло, що нічого не зрозуміло, так?
  • При звичайному кроці, коли ви ведете, то на рахунок швидко-швидко ви робите вперед два кроки. Тепер замість цього зробіть один крок і перемістить вагу тіла на задню ногу (не зрушуючи її). Якщо ви ведений, то ви рухаєтеся дзеркально: крок назад швидко, а замість другого кроку - перенесення тіла вперед.

 2. 2

  Корті. Корте і похитування можна об`єднати в один рух. Корте - це те ж саме, що і похитування, тільки робиться воно на два перші кроки (повільно-повільно). Щоб корті виглядали більш ефектними, кроки повинні бути довгими і плавними.

 3. 3

  Додайте свівли і повороти. Встаньте з партнером в променад - положення, коли ваші тіла дивляться один на одного, а голови повернуті в сторону. Тепер замість рухів вперед і назад, ви можете рухатися вліво або вправо. І тепер можна виконувати свівли і повороти. У більшості фігур танго партнерка виконує більшу частину чорної роботи, а й чоловікам теж може дістатися!


  • Уявімо, що ви ведений в парі і робите два кроки вправо (на повільно-повільно). Відразу ж після другого кроку (перед третім) розгорніть корпус вліво. І продовжуйте рух назад по відношенню до початкового напрямку. Це був свівл.
  • Щоб зробити поворот, ведучий повинен повернутися навколо партнера на 180 градусів на першому швидкому кроці і наступному. Запалюємо!

 4. 4

  Будучи ведучим, плануйте руху наперед. Може здаватися, що бути ведучим простіше, адже йому не треба намагатися вгадувати руху партнера. Але й у ведучого є свої труднощі. Ведучому завжди потрібно планувати дії наперед і розуміти, як повинен розвиватися танець. Тому, щоб не топтатися по колу, продумуйте танець на кілька кроків вперед.

 5. 5

  Якщо ви ведений, ви повинні відчувати вагу партнера. У веденого менше турбот: йому всього лише потрібно слідувати за потоком. Але це не так легко і іноді може приводити в замішання, якщо ви не довіряєте партнеру. Найпростіший спосіб зрозуміти, що вам очікувати - це відчути вагу партнера. Відчувайте, куди він рухається. Відчувайте, куди він зміщується між фігурами. Балансуйте з ним. Він відведе вас за собою.

 6. 6

  Все геніальне - просто. Можна здійснювати дуже складні рухи, але якщо між вами і вашим партнером немає цієї синхронності, цього плавного потоку, яким насправді і є танго, то все це не важливо. Не женіться за зовнішнім, а дотримуйтесь своїм почуттям. Нехай все буде простіше, опануйте це простотою, а інше прийде саме.
  • Бачили коли-небудь, як літня пара рухається в простому танці? Це так зворушливо тому, що вони просто танцюють. Саме це, саме ця простота і повинна бути для вас метою.

Метод 3 з 3: Заняття в танцювальній школі

 1. 1

  Знайдіть вчителя, який піклується про техніку, а не про зубріння кроків і фігур. Учитель повинен вміти танцювати як ведучим, так і веденим, щоб навчити вас танцювати в обох ролях і відчувати партнера. Постарайтеся знайти невелику групу, в якій близько 10 осіб, щоб у вас був вибір партнерів, і вчитель міг працювати з кожним індивідуально.
  • Існує три види танго: аргентинське танго, бальне танго і американське танго. Аргентинське танго стало дуже популярним завдяки своїм різноманітним фігурам, імпровізованим рухам і більшого уваги, що приділяється жінці. Існують безліч шкіл для початківців, навчальні цьому виду танго.

 2. 2

  Рух по колу. Танцюєте ви в школі або на вечірці, рух у танго зазвичай йде по колу. Тому потрібно пам`ятати пару важливих моментів:
  • Рух проти годинникової стрілки. Це не відноситься до поворотів, свівлам та іншим рухам. Слідкуйте, щоб загальний напрямок танцю йшло проти годинникової стрілки.
  • Більш досвідчені танцюристи танго роблять широкі кроки і займають більше місця. Менш упевнені в собі танцюристи, відтиснутих більш сміливими парами, закриваються в центрі кола. Не повторюйте їхніх помилок!

 3. 3

  Ходіть на вечори мілонги і танго і показуйте себе. Якщо ви йдете один, то знайдіть собі партнера за допомогою cabeceo (ісп. «Кивок» - сигнал запрошення або згоди на танець). Не потрібно питати, домовтеся поглядом. Зустрілися поглядом - посміхніться або кивніть. Якщо людина не відповідає вам, шукайте іншого. Такий спосіб не так нав`язливий і не тисне на людину.
  • Один танцювальний сет, або tanda, включає в себе 4 танцю. Тому якщо ви не впевнені, що хочете танцювати з цією людиною все 4 танцю, то запросіть його під час 2-го або 3-го сету.

 4. 4

  Наберіться терпіння. Танго вимагає врівноваженості і готовності вчитися. Спочатку буде вкрай важко, але повірте, що це пройде. Ви освоїте кроки. Але спочатку роздавите кому-небудь пальці на ногах. Нічого страшного - вони заживуть. Якщо ви будете займатися, у вас буде виходити все краще і краще.
  • Танго - не той танець, який можна освоїти за вечір або за один урок. Саме це робить його таким захоплюючим! Потрібно багато чому научіться- може знадобитися все життя, щоб навчитися танцювати і розуміти танго. Але не дозволяйте цим фактом відлякати вас, нехай він вас надихає. Навчившись танцювати танго, ви оволодієте мистецтвом.

Поради

 • Вчіться у різних інструкторів. Не обмежуйте себе одним учителем. Перед тим як платити йому, відвідайте пробне заняття. Може виявитися, що вам зовсім не сподобається його характер або стиль.
 • Вибирайте інструкторів, які навчають в парах. Він краще зможуть навчити вас. Так, чоловік може вчити бути веденим, але тільки жінка може навчити вас стати ідеальним ведучим. І навпаки.
 • Одягніть зручний, вільний одяг.
 • Якщо ви вирішили займатися аргентинським танго, то розберіться, в чому різниця між Апіладо, Салон і постановочним (танго Фантазія) танго.
 • Ваш інструктор повинен бути досвідченим у всіх трьох стилях аргентинського танго: Салон, Апіладо (або Мілонгеро) і Танго Нуево. Якщо він займається тільки одним стилем, краще знайдіть іншого. Чому вони повинні вирішувати, в якому стилі ви будете танцювати, якщо ви ще самі не зрозуміли, який з них вам подобається найбільше?

Попередження

 • Якщо ваш інструктор не відмінний танцюрист, то тримайтеся від нього подалі. Потрібно вчитися тільки у кращих, а не у любителів, які не танцюють, а тільки вчать, або які не створюють легкості і веселощів від навчання.

Що вам знадобиться

 • Партнер або партнерка
 • Легке взуття
 • Зручний одяг