Як придумати, чим зайнятися у вільний час (для дівчаток)

Часом нам буває трохи нудно, особливо під час літніх канікул. Отже, ось кілька порад про те, як розвіяти цю нудьгу. Насолоджуйтесь життям!

Кроки

 1. 1

  Інтернет. Як ви знаєте, Інтернет - це найбільш доступний інструмент, здатний позбавити вас від нудьги! Ви можете знайти дуже багато цікавих сайтів і прикольних речей, які не залишать вас байдужими! Все, що вам потрібно зробити, це вивчити їх. Почніть з Google - найбільш популярного сайту на планеті, тому що тут ви можете знайти всіх і все:
  • Комп`ютерні ігри (як miniclip.com).
  • Соціальні мережі, наприклад, Twitter, Facebook, MySpace та інші.
  • Чати, в яких ви можете поспілкуватися з різними людьми з усього світу.  • Wikipedia, звідки ви можете отримати нові знання.
  • wikiHow, де ви можете читати, редагувати і писати нові статті.
  • Сайти, завдяки яким ви можете навчитися говорити на нових мовах.
  • Віртуальні міста.
  • Програми для дизайну.


  • Google Earth - дозволяє подорожувати і досліджувати кожен сантиметр на землі.
  • YouTube - доступ до відео, музики і так далі.

 2. 2

  Підвищіть свій соціальний статус. Запросіть подружок в гості з ночівлею або на дівич-вечір або організуйте групу для вивчення (відмінний спосіб познайомитися з новими людьми). Спробуйте зібратися і разом відправитися на прогулянку в найближчий торговий центр! Ви могли б також піти в кіно або в ресторан, від чого отримаєте масу задоволення!

 3. 3

  Почніть діяти! Відпустку або вільний час - це прекрасна можливість, щоб почати працювати над собою. Спробуйте робити це з близьким другом, і ви точно отримаєте від цього масу задоволення. Запишіться в тренажерний зал або на пілатес (йогу або будь-який інший вид спорту). Ви можете купити DVD для занять і почати тренування з подругою, сестрою, кимось із батьків або будь-яким іншим знайомим на ваш розсуд (парні заняття спортом дають кращі результати і приносять більше задоволення). Також, ви можете записати музику на iPod або інший музичний плеєр відправитися на пробіжку. Спробуйте цей варіант - ви можете весело провести час. Удачі!

 4. 4

  Вчіться. Безумовно, ви не повинні присвячувати весь свій вільний час навчанню. Головне - це розслабитися і відпочити від школи. Але насправді, ви не повинні відкладати навчання в довгий ящик, тому що в один прекрасний день ви можете прокинутися і подумати: "Чорт! Як багато задали додому!". Ви відчуєте стрес, і всі справи підуть на перекіс. Так що поставтеся до цього питання серйозно: вам це потрібно. Якщо ви будете регулярно витрачати на навчання трохи вільного часу, навчання стане більш ефективним і менш трудомістким. Вам не доведеться витрачати весь свій час на підготовку безпосередньо перед контрольною роботою. Якщо вивчення шкільного матеріалу змушує вас нервувати, тому що вам це дається важко, прочитайте статтю «Як вчитися ефективно» або розгляньте можливість найняти репетитора.

 5. 5

  Читайте! Читання - не тільки для заучек. Воно насправді може бути забавним заняттям. Зрештою, кожен знаходить для себе літературу, яка йому (або їй) до душі (жахи, мелодрама, трилер і так далі) і користується нею. Ви можете відправитися в найближчий книжковий магазин або в бібліотеку і вибрати те, що вам потрібно.

 6. 6

  Присвятіть трохи часу собі! Якщо у вас є вільний час, ви можете перетворити його в "час для себе". Витратьте годину або два для користі душі і тіла: прийміть ванну, розслабтеся, глибоко подихайте, подбайте про шкіру і здоров`я свого організму, послухайте повільну музику і влаштуйте домашні спа-процедури.

 7. 7

  Добре висипайтеся. Вихідні та свята - це ідеальний час, щоб виспатися за попередні дні.