Як вбити час в університеті

Поняття "Часу" в університеті може варіюватися від шаленій швидкості написання курсової за ніч перед здачею до регулярних "порожніх" годин до, між і після занять. Убийте час парою смертельних ударів, використовуючи наступні кроки.

Кроки

 1. 1

  Організуйте записи в своєму щоденнику. Вивчіть всі програми, запланований на семестр, візьміть ручку і кілька маркерів (бажано різнокольорових). Запишіть важливі дати: іспитів, здачі курсових, зустрічі спортивного клубу і так далі. Виділіть іспити одним кольором, курсові іншим і так далі.

 2. 2

  Складіть список всього, що вам потрібно. У вас закінчилися канцтовари? Вам потрібен довший Ethernet-кабель? Пройдіться по гуртожитку і подумайте про все, що вам необхідно. Беріть цей список всюди з собою, на випадок якщо з`явиться нова ідея. Потім відправляйтеся в магазин і купіть все, що вам потрібно.

 3. 3

  Спите. Якщо ваше перше заняття починається не раніше полудня, поставте будильник так, щоб він розбудив вас трохи пізніше, ніж зазвичай. Якщо у вас утворилося вікно між парами, підіть і поспіть трохи, щоб відновити сили.

 4. 4

  Їжте. Залежно від вашого розкладу, можливо, у вас з`являється зайва година часу в районі обіду. Сходіть в кафе, навіть якщо ви плануєте з`їсти тільки пиріжок з чаєм.

 5. 5

  Оновлення список пісень у своєму mp3-плеєрі. Заповніть дані за виконавцями, альбомами, роками випуску і так далі. Закачайте нової музики і послухайте улюблені мелодії.

 6. 6

  Помийте холодильник. Незалежно від того, якого розміру ваш холодильник, протріть всі внутрішні поверхні мильною губкою і чистою ганчіркою і видаліть всі плями з зовнішніх. Ваші сусіди по кімнаті оцінять настільки жертовний вчинок.
 7. 7

  Зробіть перестановку в кімнаті. Заправте по-новому ліжка, повісьте нові штори, переставте столи, придумайте будь-який варіант, головне, щоб кімната стала виглядати по-іншому. Те ж саме стосується обробки.

 8. 8

  Зробіть домашнє завдання. Почніть робити одне з отриманих раніше завдань. Ви можете також використовувати цей час, щоб почитати перед наступною лекцією. Якщо вам більше нічого робити, завжди можна попрацювати на випередження. Викладачі будуть вас любити, і це неминуче позначиться на результатах ваших тестів.

 9. 9

  Стати репетитором з якого-небудь предмету. Якщо ви сильні в математиці, природничих науках, англійською і так далі, ви можете допомагати іншим студентам. Цим можна навіть заробляти гроші.

 10. 10

  Виперіть речі. Швидше за все, в першій половині дня всі студенти на заняттях. Пральня в цей час вільна. Якщо ви живете в окремій квартирі, швидше за все, ви можете займатися пранням в будь-який час.

 11. 11

  Зробіть генеральне прибирання на своєму жорсткому диску. Документ дворічної давності так і буде потрапляти вам на очі, поки ви не видалите його чи не перемістить на зовнішній жорсткий диск. Зайві і непотрібні файли на жорсткому диску знижують його продуктивність. Ваш комп`ютер стане працювати набагато швидше, якщо ви перенесете документи, фотографії та музичні та відеофайли на зовнішній жорсткий диск.

 12. 12

  Проведіть час у спілкуванні. Ви можете подивитися на свою сторінку в соціальній мережі і черкніте пару рядків домашнім або тим, з ким ви давно не спілкувалися. Можна додати інформацію в свій профіль, пройти пару опитувань або оновити свій список музики. Можна заспівати караоке, зіграти в гру, послухати музику або подивитися ТБ-шоу або відеокліпи. Можна познайомитися з новими додатками і прийняти участь в якихось акціях.

 13. 13

  Налаштуйте свою поштову програму. Outlook Express дозволяє своїм користувачам створювати "правила" для вхідних повідомлень. Наприклад, якщо ваші особисті та шкільні листи приходять в одну папку, створіть ще одну, наприклад, тільки для шкільної пошти і створіть правило, згідно з яким всі листи зі шкільного адреси будуть приходити в цю папку. 14. 14

  Подивіться відеоролики на YouTube - Це відмінний спосіб These are quick ways to pass the time and to get entertained before your next class. Just search for videos of your choice or watch the feature videos and go from there. You can do that on other videos sites such as MetaCafe, Hulu, and MySpace Video.

 15. 15

  Напишіть статтю для wikiHow. Натисніть кнопку "Напишіть статтю" і розкажіть всьому світу, як що-небудь робити.

 16. 16

  Погортайте сторінки в мережі - ніколи не знаєш, до чого це призведе. Перегляньте новини, почитайте плітки про знаменитостей, пошукайте інформацію на цікаву для вас тему, почитайте спортивну статистику, подивіться фотографії, почитайте свій гороскоп або анекдоти, пограйте в ігри - можливості нескінченні.

 17. 17

  Подивіться телевізійну передачу або фільм. Перевірте, що транслюється по різних каналах, подивіться улюблене шоу або передачу. Якщо в даний момент немає нічого цікавого, включіть кіно на DVD і розслабтеся.

 18. 18

  Почитайте - почитайте що-небудь просто заради задоволення. Необов`язково Війну і мир або ще якої-небудь багатотомний роман, можна почитати газети, журнали, навіть підручник просто в задоволення, якщо вам цікавий предмет. Зайдіть в бібліотеку і візьміть хороші книги та матеріали для читання. Читання сприяє розвитку навичок, необхідних для успішного навчання в університеті.

 19. 19

  Пограйте в ігри - це може бути ваша улюблена відеогра, мережева гра або додаток, а може бути, і настільна або карткова гра.

 20. 20

  Познайомтеся з новими людьми - вступите в клуб або знайдіть нове хобі. Поспілкуйтеся з людьми в зоні відпочинку. Хто знає, може бути там ви застанете свою майбутню половинку за підготовкою до іспиту з психології.

 21. 21

  Займіться фізичними вправами - трохи спортивних занять нікому не зашкодить. Можна розлучитися із зайвими кілограмами, розвинути силу і витривалість і набратися ендорфінів, які забезпечать вам гарний настрій. Сходіть в тренажерний зал або катайтеся на велосипеді, відвідайте басейн і так далі.


Поради

 • Займайте себе на обмежену кількість часу. Використовуйте таймер або ставте будильник.
 • Відеоігри, ТБ та інтернет викликають залежність, постарайтеся концентруватися на своїх заняттях і соціального життя, інакше вам не закінчити успішно своє навчання.
 • Це далеко не вичерпний список. Можна самим придумати масу варіантів, чим зайняти свій вільний час.

Попередження

 • Не захоплюйтеся, щоб не забути про час! Вам ще йти на заняття.