Як термічно обробляти яйця

Багато рецептів, включаючи солодкий крем, супи і різні рецепти вермішелі, вимагають термічної обробки яєць, що означає необхідність поступового підвищення температури яйця і його приготування в неочищеному вигляді. Термічно оброблене яйце виглядає як сире, і його можна використовувати в якості сполучного речовини або для згущення інгредієнтів. Ви можете навчитися основам термічної обробки яйця, а також дізнатися, як використовувати такі яйця для певних страв, з цієї статті. Дивіться далі для отримання подальшої інформації.
Метод 1 з 4: Основи

 1. 1

  Зберіть необхідні пристосування. Незалежно від виду страви,, термічно обробити яйця, насправді, легше, ніж ви думаєте. Якщо ви будете робити все швидко і додавати невелику кількість гарячої рідини в яйця, ви зможете обробити яйця термічно в одну мить. Для цього вам потрібно наступне:
  • Термостійка миска. Дуже важливо розбивати яйця в термостійку або керамічну миску, дно якої не нагріється. Рідина повинна виконувати процес приготування, але не поверхню, інакше яйця зваряться.
  • Віночок. Ця технологія передбачає сильне збивання яєць з додаванням гарячої рідини, тому необхідно віночок. Вилка також підійде.
  • Черпак. Вам знадобиться щось, чим можна вичерпати гарячу рідину з каструлі. Бажано використовувати черпак з носиком, щоб контролювати кількість рідини.

 2. 2

  Почніть збивати яйця в мисці. Залежно від рецепту вам може знадобитися від 1 до 6 яєць, які можна термічно обробити, але процес буде таким же, незалежно від кількості яєць. Розбийте яйця в термостійку миску, а потім почніть збивати їх до розчинення.
  • Продовжуйте збивати яйця, поки не з`явиться пінка. Так само, як і при приготуванні омлету, збиті яйця найімовірніше згорнуться, так як консистенція буде щільніше. Ви повинні досягти консистенції яєць для омлету. Коли з`явиться пінка, яйця досягнутий необхідної кондиції.
  • Зачекайте, поки яйця не досягнуть кімнатної температури. У цей час готуйте інші інгредієнти для вашого рецепта. Набагато складніше термічно обробити дуже холодні яйця, з цієї причини потрібно почекати, поки вони не нагріються до кімнатної температури.

 3. 3

  Додайте трохи гарячої води в яйця і продовжуйте їх збивати. Незалежно від того, яке блюдо ви готуєте, наступна дія однаково для всіх страв. Ви повинні додати невелику кількість води і продовжувати збивати яйця. Якщо буде зрозуміло, що яйця не згорнулися, додайте ще трохи води. Продовжуйте робити це, поки не обробите яйця повністю.

 4. 4

  Почніть з однієї або двох столових ложок, і якщо яйця не згорнуться, додайте більше. Деякі рецепти вимагають відхилення від інструкціі- в них необхідно додавати цілий черпак кип`яченого молока. Найкраще починати з малого кількості і поступово підігрівати яйця. Продовжуйте додавати гарячу рідину, поки обсяг яєць не збільшиться хоча б наполовину.

 5. 5

  Вилийте термічно оброблені яйця в гарячу рідину, коли вони будуть готові. Яйця готові, коли з`являється пар, і коли ви можете відчути жар від миски. На цьому етапі яйця повинні бути готові. Ви можете вилити їх все відразу і перемішати. Можете не хвилюватися, що вони можуть згорнутися.
  • Суміш допомагає згустити різні креми та інші соуси. Рідина, в яку ви виливаєте яйця, загусне, і придбає жовтуватий відтінок.

 6. 6

  Виймайте коагульовані шматочки. Якщо ви поспішіть і помітите, що яйця почали згортатися, не панікуйте, а просто перестаньте додавати гарячу рідину і перемішувати яйця. За допомогою ложки виловіть коагульовані шматочки яєць і процідіть яйця через сито, а потім продовжите процес. Якщо всі яйця згорнулися, викиньте їх і почніть заново.
  • Ви також можете ігнорувати коагульовані шматочки, якщо текстура для вас не важлива. Продовжуйте збивати суміш, і згорнувся шматочки будуть не помітні.

Метод 2 з 4: Як термічно обробити яйця для солодких страв

 1. 1

  Нагрійте молоко до кипіння на плиті. Якщо ви робите крем, пудинг, морозиво або яєчний напій, молоко необхідно закип`ятити. Збийте яйця в термостійкої мисці і продовжуйте підігрівати молоко на плиті за рецептом.

 2. 2

  Перемішайте яйця з необхідною кількістю цукру. Для деяких рецептів вам буде потрібно виміряти цукор, перш ніж додавати його в яйця. У цьому випадку зробіть все за рецептом. Потім ретельно змішайте інгредієнти, поки гріється молоко.

 3. 3

  Почніть з декількох столових ложок молока. Зніміть молоко з вогню і додайте дуже мала кількість молока в термостійку миску з яйцями і цукром. За допомогою черпака влийте столову ложку молока в збиті яйця і ретельно перемішайте. Намагайтеся, щоб яйця не згорнулися.
  • Ви також можете порахувати до десяти між порціями додається молока, щоб переконатися, що ви не поспішайте. Цього вистачить, щоб яйця не згорнулися. 4. 4

  Продовжуйте додавати молоко, поки все молоко не скінчиться. Продовжуйте поступово додавати молоко. Залежно від рецепта, ви можете додавати цю суміш в сухі інгредієнти, щоб потім остудити і приготувати морозиво. У будь-якому випадку, ви зможете термічно обробити яйця і слідувати подальшим інструкціям по рецепту.

Метод 3 з 4: Як термічно обробити яйця для супу

 1. 1

  Чи не приправляйте яйця. Додавання солі в збиті яйця руйнує білки, сприяє виділенню вологи і створює не таку цілісну консистенцію. Це означає, що яйця будуть оброблені не так однорідно. Додавайте приправи в суміш після того, як яйця оброблені термічно і додані в суп.

 2. 2

  Почніть з невеликої кількості бульйону. Зачерпніть невелику кількість бульйону і вилийте його в миску з яйцями. Ретельно перемішайте і продовжуйте додавати рідину. Порахуйте до десяти, перш ніж додавати ще рідини, щоб температура піднімалася поступово.
  • Намагайтеся використовувати тільки бульйон. Залежно від виду супу, вам може бути складніше уникнути потрапляння дрібних шматочків овочів або м`яса. Цілком нормально, якщо це відбудеться. Але яйця найкраще збивати тільки з бульоном- в цьому випадку вони будуть оброблені швидше.

 3. 3

  Продовжуйте додавати бульйон, поки не з`явиться пар. Продовжуйте додавати невелику кількість бульйону, а потім спробуйте край миски рукою, щоб перевірити температуру. Подивіться уважно, чи не з`явився пар. Якщо ви все робите правильно, яйця будуть все ще рідкими, але вони повинні бути теплими, і повинен йти пар. Якщо ви побачите пар, яйця готові.

 4. 4

  Вилийте суміш назад в каструлю з супом. Коли з миски піде пар, ви можете перекласти яйця прямо в суп. Перемішайте яйця, щоб вони добре розчинилися в бульйоні. Бульйон повинен трохи загуснути і придбати злегка жовтуватий молочний відтінок.

Метод 4 з 4: Як термічно обробити яйця для вермішелі

 1. 1

  Обробіть яйця для страв з довгої вермішелі. Один зі способів зробити це поширений в італійській кухні. Він припускає додавання сирих яєць прямо в гарячу вермішель для створення насиченого соусу. Ще більш поширена технологія приготування вермішелі шляхом змішування вермішелі, яєць і бекону і додавання великої кількості перцю.
  • Карбонара готують з спагетті, але її також можна приготувати з інших видів вермішелі. Це простий спосіб обробки яєць для їх додавання в довгу вермішель, так щоб вони не приставали до дна каструлі. Але ви можете використовувати будь-який вид вермішелі.

 2. 2

  Додайте натертий сир в яєчну суміш. Поки готується вермішель, розбийте 2 яйця в миску і додайте натертий сир пармезан, щоб збільшити кількість. Ви можете додати півсклянки натертого пармезану. Ви також можете використовувати інші види сиру, схожі за текстурою на пармезан, але більш сухіе- вони зазвичай легше змішуються з яйцями і швидше розчиняються.
  • Якщо ви готуєте карбонара, ви повинні додати багато чорного перцю в яйця і вермішель. Саме від чорного перцю пішла назва страви, так як перець схожий на «вугілля».

 3. 3

  Підігрійте вермішель в сковороді. Для більшості рецептів необхідно використовувати різні види м`яса, цибулі, часнику та інших спецій перед зняттям страви з вогню. Готуйте вермішель окремо, а потім додайте інші інгредієнти в сковороду. Поставте сковороду на низький вогонь і перемішайте м`ясо і овочі.
  • Метою є підігріти яйця на вермішелі, перш ніж вони досягнуть дна сковороди і найімовірніше згорнуться. Необхідно контролювати температуру і добре перемішувати суміш.

 4. 4

  Ретельно перемішайте вермішель з додаванням яєць. Вилийте яйця поверх вермішелі в сковороді, використовуючи дерев`яну ложку для змішування. Продовжуйте перемішувати вермішель. Вона приготується дуже швидко, і яйця не повинні згорнутися. Зніміть сковороду з вогню, коли з`явиться пар, і перекладіть вермішель в окрему миску.
  • Яйця готуються набагато швидше, ніж думає більшість людей, тому підігрівайте вермішель поступово, при цьому яйця повинні покривати вермішель товстим сирним шаром соусу. Приправте блюдо нарізаною петрушкою і відразу подавайте до столу.

Поради

 • Використання теплої миски і виделки або віночка допоможуть обробити яйця швидше.
 • Якщо ви нагрієте яйця до кімнатної температури, ви знизите ймовірність згортання яєць.