Як встановити Facebook Messenger на ваш телефон

Facebook нещодавно випустив додаток, щоб зробити обмін повідомленнями з вашого смартфона набагато зручнішим. Читайте далі, щоб дізнатися, як завантажити цю програму.

Кроки

 1. Як встановити Facebook Messenger на ваш телефон

  1

  На головній сторінці вашого iPhone клацніть по іконці App Store.

 2. Як встановити Facebook Messenger на ваш телефон

  2

  Виконайте пошук за запитом «Facebook Messenger» в App Store. Додаток повинен відобразитися першим у списку.
 3. Як встановити Facebook Messenger на ваш телефон

  3

  Клікніть по назві «Facebook Messenger», щоб переглянути відомості про програму. 4. Як встановити Facebook Messenger на ваш телефон

  4

  Натисніть на кнопку «Встановити» (Install). При наявному підключенні до WiFi або 3G завантаження програми почнеться негайно.

 5. Як встановити Facebook Messenger на ваш телефон

  5

  Здійсніть вхід в програму. Для цього вкажіть свій офіційний адресу електронної пошти та пароль для Facebook. Якщо у вас вже є додаток Facebook, то ваш профіль, швидше за все, буде пізнаний, і вас запитають про бажання продовжувати спілкування в соціальній мережі під своїм обліковим записом.

 6. Як встановити Facebook Messenger на ваш телефон

  6

  Використовуйте додаток. Ви маєте можливість розпочати новий розмову, якшо по кнопці «Написати» (Compose) в правому верхньому куті екрану. Для додавання співрозмовників просто введіть їх імена в полі «Кому» (To) і виберіть необхідні зі списку. Ви також можете продовжити розмову, клацнувши по ньому.