Як додати фотографію в текст в Photoshop

Ваш шрифт здається вам нудним? Ви хочете спробувати щось нове, що буде краще відповідати вашому проекту? Є дуже багато способів проявити фантазію при використанні шрифтів у Photoshop! З використанням Photoshop ви можете поліпшити ваші проекти, додавши фотографії в текст.

Кроки

 1. Як додати фотографію в текст в Photoshop

  1

  Відкрийте Photoshop.

 2. Як додати фотографію в текст в Photoshop

  2

  Виберіть фотографії. Підберіть фотографії, які хочете включити в проект. Це може бути одна або кілька фотографій в залежності від того, наскільки ви винахідливі. Потім перейдіть в меню Файл> Відкрити і виберіть вподобані файли.
  • Ви також можете натиснути Ctrl + O або просто перетягнути файли в центральну частину вікна Photoshop.
 3. Як додати фотографію в текст в Photoshop

  3

  Змініть розмір зображення. Якщо ви хочете змінити розмір зображення, скористайтеся інструментом Перетворення. Перейдіть в меню Редагування> Вільне перетворення.
  • Ви також можете просто натиснути комбінацію клавіш Ctrl + T і потім клавішу Enter.

 4. Як додати фотографію в текст в Photoshop

  4

  Почніть набирати заголовок. Натисніть T, щоб запустити інструмент Тема, і почніть набирати потрібний заголовок.
  • Пам`ятайте, що ми намагаємося заповнити цей текст зображенням, тому в даному випадку краще скористатися товстим шрифтом. 5. Як додати фотографію в текст в Photoshop

  5

  Збільште або зменште тексту. Все залежить від необхідного вам масштабу тексту, але не робіть його занадто маленьким. Переконайтеся, що розмістили текст в потрібному місці.

 6. Як додати фотографію в текст в Photoshop

  6

  Помістіть зображення на текст. На панелі Шари помістіть зображення поверх тексту. Просто перетягніть його або натисніть Ctrl +].

 7. Як додати фотографію в текст в Photoshop

  7

  Перейдіть в меню Шари> Створити відсічну маску.
  • Ви також можете використовувати комбінацію клавіш Alt + Ctrl + G або натиснути правою кнопкою миші на зображенні і вибрати "Створити відсічну маску".
  • Інший спосіб - це помістити курсор в центр шару зображення і шару тексту і потім вибрати пункт "Створити відсічну маску".

 8. Як додати фотографію в текст в Photoshop

  8

  Збережіть свій проект.