Як зігнути текст в Photoshop

Ви хочете додати певний стиль до тексту в Photoshop? В Photoshop, ви можете зробити вигинання тексту, щоб відповідати формам і дизайну, створюючи більш зібрану композицію. Існують кілька способів це зробити, кожен з різним результатом. Подивіться Крок 1, щоб почати.
Метод 1 з 2: Використання Pen Tool

 1. Як зігнути текст в Photoshop

  1

  Відкрийте Photoshop. Ви можете використовувати цей метод з вже існуючим файлом, або створити новий. Щоб створити новий файл, натисніть Ctrl + N, або клікніть File і виберіть New.
  • Переконайтеся, що встановлюєте правильні розміри і дозвіл, грунтуючись на ваші потреби. Для друку картинки, рекомендується дозвіл в 150 пікселів або вище.

 2. Як зігнути текст в Photoshop

  2

  Виберіть Pen tool. Ви можете натиснути на панель інструментів з лівого боку екрану, або натиснути кнопку P.

 3. Як зігнути текст в Photoshop

  3

  Виберіть режим Paths. Ви можете його знайти на панелі зверху, після вибору інструмента Pen. Використовуйте меню, що випадає, щоб вибрати режим Paths.

 4. Як зігнути текст в Photoshop

  4

  Натисніть на будь-яке місце картинки, щоб вказати початкову точку. Це буде точкою А. Ви створите пряму лінію і зігнеться її пізніше, щоб вийшов вигнутий текст.

 5. Як зігнути текст в Photoshop

  5

  Натисніть там, де хочете зробити кінцеву точку. Це буде точкою Б. Ви побачите пряму лінію, що сполучає ваші точки. У будь-якому місці на цій лінії, натисніть лівою кнопкою миші, щоб створити "Точку згину", С.

 6. Як зігнути текст в Photoshop

  6

  Натисніть і потягніть точку згину, щоб зігнути лінію. Утримуйте Ctrl (Cmd на Mac), під час згинання. Лінія (АСБ) стане зігнутою, параметри якої ви можете змінювати, рухаючи точку згину.
  • Ви можете додати будь-яку кількість точок згину, і тим самим, створити будь-яку кривизну.

 7. Як зігнути текст в Photoshop

  7

  Натисніть на Text tool. Коли ви закінчите, клікніть на Text tool, або натисніть кнопку T.

 8. Як зігнути текст в Photoshop

  8

  Наведіть курсор на криву лінію. При цьому, ви помітите зміна курсору. Клікніть на криву, яку ви тільки що створили - на те місце, звідки ви хочете почати друкування вашого тексту.

 9. Як зігнути текст в Photoshop

  9

  Напишіть текст. Після цього, ви можете змінити будь-які параметри, такі як колір, розмір та інші.

Метод 2 з 2: Використання Warp Text Tool

 1. Як зігнути текст в Photoshop

  1

  Виберіть Text tool. У віконці Photoshop, ліворуч, натисніть правою кнопкою на букву "T" і виберіть horizontal type tool. Потім натисніть на картинку.


  • Зауважте, що при цьому, Photoshop створює новий шар для тексту. Ви можете його перейменувати, натискаючи два рази на назву шару і вписуючи потрібне вам ім`я.

 2. Як зігнути текст в Photoshop

  2

  Напишіть текст, який хочете зігнути. Ви можете змінити розмір і шрифт, натискаючи на опції у верхній частині вікна Photoshop.

 3. Як зігнути текст в Photoshop

  3

  Натисніть Accept, коли закінчите змінювати текст. Після цього, натисніть на кнопку, яка виглядає, як галочка. Ви зможете повернутися і змінити будь-які налаштування в майбутньому.
  • Якщо ви самі не назвали шар для тексту, то Photoshop автоматично призначить назву, згідно з текстом, який ви написали.
  • Якщо ви хочете змінити розмір тексту або дописати, після натискання на галочку, то, просто, зробіть подвійне натискання на текст або на іконку шару, що автоматично виділити весь текст. Використовуйте опції Text tool, під головним меню, щоб змінити відображення тексту.

 4. Як зігнути текст в Photoshop

  4

  Відкрийте Warp Text tool. Щоб зігнути текст, натисніть кнопку з буквою "T" і вигнуту лінію під нею, яка знаходиться в опціях Text tool. Відкриється діалогове вікно, під назвою Warp Text.

 5. Як зігнути текст в Photoshop

  5

  Виберіть стиль. В меню Style, показані різні способи згинання тексту в Photoshop. Кожна опція показує невелике превью, щоб ви змогли зрозуміти, як виглядатиме ваш текст.

 6. Як зігнути текст в Photoshop

  6

  Подивіться на різні стилі. Наприклад, виберіть Arc, щоб зігнути текст. В результаті, в діалоговому вікні з`являться додаткові опції.
  • Ви можете вибрати вигин тексту по вертикалі або горизонталі.
  • Ви можете змінити кут, під яким текст буде згинатися у вигляді арки, рухаючи повзунок "Bend".
  • Ви можете спотворити текст за допомогою повзунків горизонтального і вертикального спотворення.
  • Натисніть ОК, коли ви закінчите.