Як підключити PSP до інтернету

При наявності бездротового підключення ви можете вийти зі своєю PSP в інтернет, що дозволить вам переглядати сайти і грати проти інших людей онлайн. Для підключення PSP до мережі інтернет вам буде потрібно спочатку налаштувати мережеве підключення.

Кроки

 1. 1

  Переконайтеся, що перемикач WLAN увімкнено. Якщо він вимкнений, ви не зможете підключитися до бездротової мережі.
  • У PSP-1000 і PSPgo перемикач знаходиться на бічній частині приставки, вище кнопок напрямки. Для включення вам потрібно переставити перемикач у верхнє положення.
  • У PSP-2000 і -3000 перемикач знаходиться у верхній частині. Для включення вам потрібно перевести перемикач в праве положення.

 2. 2

  Перевірте налаштування безпеки мережі. Більшість сучасних мереж використовують стандарт безпеки WPA2, який може бути не сумісний з вашою PSP. Для підключення PSP до мережі вам необхідно переконатися, що вона налаштована правильно.
  • На підключеному до мережі комп`ютері відкрийте сторінку настройки роутера.
  • Знайдіть розділ «Бездротова мережа».  • Змініть налаштування безпеки на «WPA-PSK [TKIP] + WPA2-PSK [AES]» або «WPA2 Personal TKIP + AES».
  • Переконайтеся, що фільтрація MAC-адрес виключена або MAC-адресу вашої PSP знаходиться в білому списку.

 3. 3

  Відновите прошивку PSP. Для підключення до бездротової мережі версія прошивки повинна бути 2.0 або вище. На даний момент остання доступна прошивка - 6.60 (final).

 4. Як підключити PSP до інтернету

  4

  Зайдіть в меню налаштувань. Воно знаходиться в лівому кінці меню PSP.

 5. 5

  Виберіть пункт «Налаштування мережі», розташований в нижній частині меню налаштувань.

 6. Як підключити PSP до інтернету

  6

  Виберіть «Режим інфраструктури». Це дозволить вашій PSP підключитися до бездротової мережі. Select "Infrastructure Mode". This will allow your PSP to connect to a wireless network. Режим «Ad-Hoc» використовується для прямого підключення до іншої PSP. 7. 7

  Виберіть «Нове з`єднання». Це створить нове підключення, дозволяючи автоматично підключатися до вже обраної мережі. PSP може запам`ятати до 10 таких підключень.

 8. Як підключити PSP до інтернету

  8

  Виберіть «Сканування». Почнеться пошук найближчих джерел бездротової мережі. Для підключення ви повинні знаходитися в радіусі бездротового роутера.
  • Ви також можете ввести ім`я мережі вручну. Скористайтеся цим способом, якщо ваш роутер приховує свій SSID.

 9. Як підключити PSP до інтернету

  9

  Виберіть мережу. Після завершення сканування ви побачите список доступних мереж. Виберіть мережу, до якої потрібно підключитися. У списку мереж ви можете побачити рівень сигналу. Для найкращого результату оберіть мережу з сигналом не менш 50%.

 10. 10

  Перевірте назву мережі. Ви побачите вікно з SSID своєї мережі. Міняти його не обов`язково. Для продовження натисніть на кнопку вправо.

 11. 11

  Виберіть налаштування безпеки. Якщо ви налаштували роутер як було зазначено в попередніх кроках, то виберіть «WPA-PSK (AES)». Якщо у точки доступу немає пароль - «Ні».

 12. 12

  Введіть пароль для доступу до мережі. Тепер введіть і підтвердіть пароль доступу. Пароль чутливі до регістру - переконайтеся, що ви ввели його правильно. Пароль ви можете дізнатися на сторінці налаштувань безпеки роутера.

 13. 13

  Виберіть «Простий». Це дозволить вашій PSP автоматично отримати IP-адресу від роутера. Цей режим підійде більшості користувачів. Якщо ви хочете налаштувати все більш детально або у вас PPPoE підключення - виберіть «Спеціальний». Вас попросять ввести IP-адресу вручну.

 14. 14

  Введіть назву з`єднання. За замовчуванням назва буде збігатися з SSID точки доступу. ВИ можете змінити його на більш зрозумілу, наприклад, «Дім» або «Офіс».

 15. 15

  Перевірте настройки. Ви побачите список всіх проведених налаштувань. Переконайтеся, що все вірно, і натисніть на кнопку праворуч. Для збереження налаштувань натисніть на кнопку «X».

 16. Як підключити PSP до інтернету

  16

  Протестуйте з`єднання. Після завершення налаштувань ви зможете протестувати з`єднання, підключившись до мережі інтернет. У вікні результатів погляньте на рядок «З`єднання з інтернет». Якщо з`єднання налаштовано правильно - ви побачите напис «Успішно».